Tiger - penguen - Kanguru 'yu gordum kore serverında :lol: dier leride süper olmuslar aehuuaehuaeh Ayı nın 2.ci halinin Oturusu süper :lol: bayıldm saol Wink

Jigsaw

Aileden
Bunlar yaratıklara saldırabiliyor inmeden biliyorum bi videoda görmüştüm. Bindiği tiger normal tigerlar gibi pençe falan atıyodu. Fena da vurmuyodu.

Daha önce verilmişti (: Petler güzel bide orda bi adam war hem blade hem sword ile blade in son combosnu yapıodu onuda ızleyın ..pk2 ya da gercek ..

Jigsaw demiş ki:
Bunlar yaratıklara saldırabiliyor inmeden biliyorum bi videoda görmüştüm. Bindiği tiger normal tigerlar gibi pençe falan atıyodu. Fena da vurmuyodu.
:lol: Korede oynamadım ama hiç inmeden saldıranı gormedim :S

silk lemi alınıyo yoksa beleş mi bilmiyorum bekleyip görecez..bu arada konu yeri yanlışsa kusura bakmayın taşınsın:)

herşey silkle alınıyor be bare ticket 1 aylığına npcden alınsa npcler zengin olur valla :mrgreen: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Bu oyun bozulacak. Premium çıkmadan önce oyuna girmek falan zordu bi sürü şey ama daha çok zevk alıyoduk oyundan o job kıyafetlerini tak diye takıp pvp yapmak yollarda falan ne zevkliydi..

Yukarı Alt