Vah vah vah. İzmir'e gelen giden yok ki... :P

Çok güzel eğlenmişe benziyorsunuz. İmrendim vallahi. Helal olsun. :muck: :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Avenger demiş ki:

pegasus 6 ayda bir uçak biletlerini 9.99 yapıyor geliyorum gene bekle az kaldı kuzum 8)

RollsRoyce demiş ki:
Güzel sıcak ortam tebrikler Bursa'da aynı ortam olsa keşke eskilar tanır beni :)
kim unutabilir seni hacım halen hatırlarım bir köprüde siyah ceketli beyaz gömlekli fotonu zihnime kazındı resmen :muck:

extraloob demiş ki:
Avenger demiş ki:

pegasus 6 ayda bir uçak biletlerini 9.99 yapıyor geliyorum gene bekle az kaldı kuzum 8)
Bekliyorum abi. Şöyle güzel bir organizsyon yaparız burda. Zaten bir sürü İzmirli var sitede. Çok güzel olur. :muck: :kalp:

RollsRoyce demiş ki:
Güzel sıcak ortam tebrikler Bursa'da aynı ortam olsa keşke eskilar tanır beni :)
Tanımazmıyız,ilk temenyeri civarında ki resimlerini görmüşdüm yanlış hatırlamıyorsam. :beer:

Çok ani oldu ya cumartesi gece eseste yürürken tren garından geçiyorduk bi bilet sorayım dedim gece aldım taneri aradım geliyorum dedim sabahta atlayıp geldim ani oldu ama bi okadarda güzeldi. En kısa zamanda c.tesi & pazar icin tekrar gideceğim sakaryaya kesin sizleri de görmek isterim :P

Herşey için teşekkürler Taner , Fatih :kalp:

Takımı
Galatasaray
ağabey şefkati başka :P

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
ulen geçen yaz geldim İzmir'e topic bilen açmıştım ses yok ayrıldıktan sonra başlıyorsunuz niye gelmiyorsunuz diye :P

EliteTurk

Aileden
Yaz gelsinde Antalyaya gelin derim deniz kum güneş ve en önemlisi hatunlar filan :mrgreen: şimdiye kadar aramızdan sadece Halil hacımla takılabildik oda libyaya gitmeden önce üç saat kadar sağolsun muhabbetine doyum olmuyor :muck: ,geçen yaz Uğura uğradıydık Hotel Lamer dedi zaman uyuşmadıydı Okan hacımda Antalyaya geldi gitti haberimiz olmadı içimde kaldıydı bağlantıları koparmadan toplanabildiğimiz kadar buluşsak süppo olur. :kalp: summer1:

Yukarı Alt