Pennywise demiş ki:
dilekçede bile söylemişsin kendin bot kullanıyorum diye,oyuna başlarken karakter açarken bi sözleşme kabul ediyorsun JM nin karakterini isterse sorgusuz sualsiz banlayabileceğine dair,yani ister 37 de banlar ister 87 de.ha buarada böyle saçma bişey içinde dilekçe vermende garipmiş :D bu dilekçeyi verince gülen falan olmadımı sana? :mrgreen:
Evet gülüp dilekçeyi geri vermişler devlet dairelerinde işler böyle yürüyo zaten aha böyle:)

Bu dilekçeyi birine yazdırdıysan (mahkeme önlerindneki dilekçe yazıcıları) adam kesin tip tip bakmıştır sana :P

Sen account'ını açarken bir sözleşme kabul ediyorsun. Bu sözleşmede Joymax'in seni illegal yazılımlar kullanırsan sebepsiz ve sualsiz banlayabileceğini yazıyor. Bence bu dilekçeyi gönderme başına bela alırsın :wink1:

Silkroad Online dünya üzerinden oynanan bir oyundur.Oyunda Seviye level atlamak ön amaçtır
ve burada sorun olan bu şirketin oyun kullanıcılarının tamamen el ile emek harcayıp kasmalarını istemesidir.

demişsin ama dostum joymax sana emretmiyor lv atla diye sen kendin oynuyorsun...

Ve de sen bot kullanmadığını kanıtlarsan o block kalkar:)

Hep onlara yüklenmeyin arkadaşlar. Kendinizi tamamen onların yerine koymaya çalışın...

drotalion demiş ki:
Bu dilekçeyi birine yazdırdıysan (mahkeme önlerindneki dilekçe yazıcıları) adam kesin tip tip bakmıştır sana :P
Koptum buna :lol: :lol: :lol: :lol:

BEYLER COK KOMIK GELIYOR AMA BU OLAYDA GAYET CIDDIYIM DEDIGIM GIBI DONUMA KADAR SOYULURUM SOYDURURMDA BAKACAZ YOK OLE CAKALLIK BENIM EMEK VERIP KASTIGIM CHAR OLE LOOP 100 YIL BLOCK BU NEDIR NEDIR NEE SAVUNMAYIN SAVUNMAYI ONLAR YAPAR

TUZUNUZ KURU TABI FULL TIME BOT PARADA VERDIGIN BIR SIRKET NEDEN SAVUNMAYIMKI DIMI

jumper

Öğretiyorum
yok ole cakallık demek ne yaa sen bot kullanmısın ne demek banlayamas bot kullanmasan bile banlar diyorum gram sansın yok bak vazgec sen herseyi kayıt olurken kabul ettin cok cahil davranıyon kendini rezil etcen sen zararlı cıkcan herseyi kabul ettin bikere yapıcan bişey yok bee hala ne usteliyon anlaman falanmı kıt senin biz seni uyardık burda iyiligini istiyoz yapcak bişe yok

jumper

Öğretiyorum
kusura bakmayın gercekten fazla ileri gittim yaa bugunlerde moralim asırı bozuk sınıfı gecmeyi basaramadım cok calıstım dersten kafamı kaldırmadım olmadı olmadı kalcam kesin artık herseye cok sinirleniyorum cok ozurdilerim yeniden

ya ne yapmaya calıstıgını anlamadım. icimden bi ses onu gondermeyecegini sadece kısa bi sure extra gundemine otrmak icn yaptıgını soluo :lol: :lol:
ama eer gercekse;
sen varya bence don harcadıgın vaktine parana yazık!!
o mahkemeyi kazanman imkansız JM canı istedigi zamn seni banlayabilr!!
savunması su olr multiclient kullanıldıgını farkettigimiz anda banladık
ve snn caban bosa gider :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
KimBuTurk demiş ki:
ya ne yapmaya calıstıgını anlamadım. icimden bi ses onu gondermeyecegini sadece kısa bi sure extra gundemine otrmak icn yaptıgını soluo :lol: :lol:
ama eer gercekse;
sen varya bence don harcadıgın vaktine parana yazık!!
o mahkemeyi kazanman imkansız JM canı istedigi zamn seni banlayabilr!!
savunması su olr multiclient kullanıldıgını farkettigimiz anda banladık
ve snn caban bosa gider :D
Davanın açılması imkansız. Neden? Çünkü sırf senin charın için Joymax [Bir De Amerika'dan] Avukat yollayacak bir de sulh davası.
Sonra oyun için para harcadıysan [O da çok yüksek miktarda] bir ihtimal avukat gelir.
Bana sorarsan o dava zaman aşımından iptal olur. [Tabi açılırsa]

Yukarı Alt