en azından türklerin yoğun oldugu bır oyunda türklerede bazı haklar tanımalıydı

KArdeş bak yukarıda birşey yazdım geri kopyalıyorum onu:

Bu işten vazgeç çünkü bot kullanmışsın allah bilir multiclientta kullanmışsındır sen.
tabi kesin oyuna kaydolurken sen poliçeyi okumadın. Orada diyorki .... bla bla bla oyunun içeriğini değiştirmek, yardımcı program, bot kullanmak ve oyunun açıklarından yararlanmak yasaktır blabla bla....

Yani tazminat davası açarlarsa sana karşılık olarark giden tek şey char ın olmaz, ev araba para ne varsa. Adamlar koskoca şirket, seni donuna kadar soyar acımaz valla!!!

dilekçe zaten aktif donuma kadarda soyulurum donlarına kadarda alırım belli olmaz bu işler öle tbota bağlayıp heee su arkadas block yemıs yok dılekce verecekmıs dılekce versınde gorsun ne oldugunu gıbı kelımeler kullanmayın gayet acık kımlerın halen aktıf olarak tbot kullandıgı hem tbot veya baska bı bot kullanıosunuz hemde onları savunuyosunuz olmaz bole sey bana aykırıdır kardesım bu gerekırse donuma kadar soyarlar ben sıze bu dılekce ornegını basınıza gelırse tıkılıp kalmayın oflayıp puflamayın dıe verdım

ben size diyorumki burada bır haksızlık var ee iide kullandıgım ay kadar ceza yazsın kullandıgım saat kadar ceza yazsında Kulanamadığım YIL KADAR 100 yıl kadar neden bana bole bır ceza verırsın Joymaxın resmı sıtesınde ceza karşılıkları var işte bunu yaparsan 1 saatlik bunu yaparsan 1 aylık falan bole cezalar ver 100 nedır yaa bu dssk geçme durumudur yani gayet açık

Gayet açıklayıcı yazmışsın yarısına kadar okudum sıkıldığım için devam etmedim.
Başından söyleyeyim sana yalancı falan demiyorum yanlış anlaşılmasın ama Ülkemize geçen seneden önce UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) geldi ve açılacak davanın dilekçesinin hangi mahkemeye gideceği UYAP' a bağlı. 8. diye belirmeye gerek yoktu.

Ayrıca bot kullanmadığım halde oyun eşyasına para harcamadım ve sonra banlıyorlar diye açtığın davanın masrafları üzerine kalacak.Kazanman imkansız çünkü açtığın dava muhtemelen yargı önüne çıkmayıp savcı tarafından kovuşturulmasına gerek yok diye kapatılacak.

Aksini düşünürsek dava için gönderilecek tebligat yurt dışı tebligat olacak ve 6 aydan ancak cevap gelecek.
Hakim Delillerin toplanlanması için duruşmayı bilmem ne tarihe atacak,atacak atacak.

fazla kafa şişirmeyi sevmem , bence davanı geri çek başın ağrımasın bekleye bekle :wink1:

RoyalFlush

Bilgiliyim
ben sana ne olacağını söyleyeyim
tebligat joymax a gidecek
onlarda aman şirketimizin adı lekelenmesin diye hesabı açacaklar.

ps:doğru mahkemeye açtığından eminsen.

Arkadaşım Silkroad Online Joymax tarafından Yayınlanan "İnternational" bir oyundur. İnternational bir oyunda Sana kullanıcı sözleşmesi adı altında İngilizce bir metin onayına sunulur. Türklere tükçe almanlara almanca olsaydı Hepsine özel server vs. demi olacaktı? Yani saçma bir şey.Uluslararası Oyunda tek dil vardır o da İngilizce!.
ikinci olarak diyosun ki niye kullanırken banlanmadım; Kullandığın şimdi tespit edilmiş olabilir vs. vs.
Sonuçta kullanmışsın ve bu ceza verilmiş, ötesi yok bunun.
sonra Diyosun ki bot kullandığım süre kadar blocklasınlar bu da saçma ; anlaşmada illegal program kullananlar banlanır diyor bu da klasik herkese 100 yıldır.
Sen illegal program kullanıp haksız seviye atladınmı? atladın gerisi kimseyi ilgilendirmez.

jumper

Öğretiyorum
seriye demiş ki:
ben size diyorumki burada bır haksızlık var ee iide kullandıgım ay kadar ceza yazsın kullandıgım saat kadar ceza yazsında Kulanamadığım YIL KADAR 100 yıl kadar neden bana bole bır ceza verırsın Joymaxın resmı sıtesınde ceza karşılıkları var işte bunu yaparsan 1 saatlik bunu yaparsan 1 aylık falan bole cezalar ver 100 nedır yaa bu dssk geçme durumudur yani gayet açık
ya char sana ait deilki nie usteliyon sen ingilizcede olsa charın joymaxa ait oldugunu vede senden izin istemeden istedigi saat istedigi dakka oyunu senin elinden alabilecegini kabul ettin buna karısamassın bak zararlı sen cıkarsın dusunmeden bi işe kalkısmısın vazgec sen zarar edersin turkce yazmamısınız diede itiraz edemssin ingilizce bilmiyosan nie kabul edip uye oldun derler oturursun

ya char sana ait deilki nie usteliyon sen ingilizcede olsa charın joymaxa ait oldugunu vede senden izin istemeden istedigi saat istedigi dakka oyunu senin elinden alabilecegini kabul ettin buna karısamassın bak zararlı sen cıkarsın dusunmeden bi işe kalkısmısın vazgec sen zarar edersin turkce yazmamısınız diede itiraz edemssin ingilizce bilmiyosan nie kabul edip uye oldun derler oturursun
Valla o anlaşmayı bende okumadım.Sahiden bunlar yazıyorsa pes yani ?!!!!!!!

jumper

Öğretiyorum
a4_tech demiş ki:
ben sana ne olacağını söyleyeyim
tebligat joymax a gidecek
onlarda aman şirketimizin adı lekelenmesin diye hesabı açacaklar.

ps:doğru mahkemeye açtığından eminsen.
hiçte ole bişe yapmazlar hatta karsı tazminat davası acarlar adamın donuna kadarda alırlar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
İllegal Program Kullan Yada Kullanma Tamamen Zevk İçin Bile Seni Banlamaya Hakları Var.

Gaymax Derki ;

Oyuncuların Karakterlerinin Üzerinde Hiç Bir Hakkı Yoktur . Bütün Haklar Gaymax'a Aittir.

Senin Olmayan Bişiyi Elinden Aldılar Diye Dava Açmak Saçma ?

Espio demiş ki:
Bi işe yarayacağını sanmıyorum çünkü account açarken Confirm dediğin kurallar bağlayıcı anlaşmadır ve ordaki maddelerin ilki de bildiğim kadarıyla Charların mülkiyetinin tamemn Joymaxe ait olduğu ve izinsiz her türlü işlemin yapılabileceğidir.
burada yazdıkların hakkında gecen gün arkadaşım ile tartıştık eywallah benim acc ve içindekilere sahip olabilir bu bir itirazım yok peki sevgili dostum bunlar benim para verip karşılığında aldığım silkerindemi sahibi oluyorlar cevap verirseniz sevinirim saygılarımla....

Sen üyelik alırken bi sözleşme yapıyorsun bu sözleşmede bot kullanmaman gerektiği muhakkak yazıyordur. Sen bot kullanmıssın istersen 1den 2 level e kadar olsun fark etmez. Sen nerden konuyu bağlarsan bu işe haksız cıkarsın çünki kullanıcı sözleşmesini ihlâl ettiğin için. Ortada böyle bir kanıt varken, böyle bir işlem yapamassın yapsanda bir işe yaramaz. Sulh hukuk mahkemesi bu dilekçeye göz bile gezdirmez. Bunu insan hakları mahkemesine verecektin ama ordan da birşey cıkmıcaktı dediğim gibi Kullanıcı sözleşmesi. Bu sözleşmeyi boşuna yapmıyorlar. İşte Bu Yüzden ! ...

renklibere demiş ki:
Espio demiş ki:
Bi işe yarayacağını sanmıyorum çünkü account açarken Confirm dediğin kurallar bağlayıcı anlaşmadır ve ordaki maddelerin ilki de bildiğim kadarıyla Charların mülkiyetinin tamemn Joymaxe ait olduğu ve izinsiz her türlü işlemin yapılabileceğidir.
burada yazdıkların hakkında gecen gün arkadaşım ile tartıştık eywallah benim acc ve içindekilere sahip olabilir bu bir itirazım yok peki sevgili dostum bunlar benim para verip karşılığında aldığım silkerindemi sahibi oluyorlar cevap verirseniz sevinirim saygılarımla....
Silk konusunun ucu açık şimdi girdim Private Policy yi tekrar okudum ama bilgi verilmiş çevirebildiğim kadarıyla. Şöyle bir şey olabilir diyecem;Mesela sen silki alınca işletme hakkını elde ediyorsundur mülkiyet yine joymaxe aittir gibi.
Ps: Tekrar baktım ama burayı atlamışım:
Article 9 (Silk Use Restrictions, Effective Period)
1. In reference to the Silkroad User Agreement, service use may be restricted.
2. In the event of a service restriction through reference to the User Agreement, there will be no Silk compensation, no purchase cancellation and refund, service restart and Silk reuse may be possible.
3. Charged Silk has an effective period of 1 year and if there is no added Silk charged or Silk usage within 1 year, the remaining Silk will cease to exist.

Yani kullanıcı sözleşmesiyle aykırı bir durum kısıtlama olması durumunda alınan silkelerin parası geri verilmez diyor.

Espio demiş ki:
renklibere demiş ki:
Espio demiş ki:
Silk konusunun ucu açık şimdi girdim Private Policy yi tekrar okudum ama bilgi verilmiş çevirebildiğim kadarıyla. Şöyle bir şey olabilir diyecem;Mesela sen silki alınca işletme hakkını elde ediyorsundur mülkiyet yine joymaxe aittir gibi.
Ps: Tekrar baktım ama burayı atlamışım:
Article 9 (Silk Use Restrictions, Effective Period)
1. In reference to the Silkroad User Agreement, service use may be restricted.
2. In the event of a service restriction through reference to the User Agreement, there will be no Silk compensation, no purchase cancellation and refund, service restart and Silk reuse may be possible.
3. Charged Silk has an effective period of 1 year and if there is no added Silk charged or Silk usage within 1 year, the remaining Silk will cease to exist.

Yani kullanıcı sözleşmesiyle aykırı bir durum kısıtlama olması durumunda alınan silkelerin parası geri verilmez diyor.
dostum eline sağlık bakmış yazmışsın ama burada bi çelişki söz konusu sonucta biz bu acc için joymax belli bir ücret ödüyoruz bunda hemfikiriz sanırım bence bunun bi karşılığı olmadır yani benim parama el koyamaz diye düşünüyorum

Zaten bu durum sadece Kullanıcı anlaşmasına aykırı durumlarda geçerli. Yani durup dururken böyle bir şey yapması mantıksız olur sonuçta ekmek kapıları adamların.

dilekçede bile söylemişsin kendin bot kullanıyorum diye,oyuna başlarken karakter açarken bi sözleşme kabul ediyorsun JM nin karakterini isterse sorgusuz sualsiz banlayabileceğine dair,yani ister 37 de banlar ister 87 de.ha buarada böyle saçma bişey içinde dilekçe vermende garipmiş :D bu dilekçeyi verince gülen falan olmadımı sana? :mrgreen:

jumper

Öğretiyorum
parana el koyabilir bununiçin her turlu ortamı hazırlamıs kurallar bunu saglıyo ama ole bişey yaptıgında musteri kaybedeceginden yapmıyo

dostum no dc client bile illegaldir :?!! yani joymax seni her sebepden banlayabilir
Ayrıca torpilim var fln demişin torpilin joymaxa sokmez :mrgreen:

bu dilekçenin bir işe yarayacağını bende sanmıyorum. Ama bende düşündüm böyle bir dilekçe yazmayı. Benimkinin işe yarayacağını düşünüyorum.Kredi kartı ile silk aldım. BEnim istemim dışında banka geri ödeme yapmış şirkete.Premium+ tavşan 300+ silk ve bir sürü özel itemim vardı charda. Şimdi 100 yıl banlı.

Yukarı Alt