FeeLThePoweR demiş ki:
Bravoo Diyorum Baskada Birsey Demiyorum Bu Konuyu Açarak Sadece Kendini Rezil Ettin Arkadas Çekemiyorsun Heralde..Zaten Sizin Gibi Çoluk ÇocukLar Yüzünden Bıraktı Server'i AmedLee Azcık Büyüyünde Birseyleri Anlayın.
yoo hiçte rezil olmadı asıl sen bi hırsızı savunarak kendini rezil ediyorsunda farkında deilsin....

allah a havale et yeter allah belasını verir bunun yanında silkroad da derin devlet varmış

Bu Şerefsiz AmedLee Şu an Phoenix Serverinda Olup LegenD Die Bir Guıld Kurup Yine Pkk Provakasyonu Yapıor Adı Sanix Sherwan ve Bir Çok Yalakası Ben Eskı WaRRioR_BLaDe ___CrAzY___ Herkeze Slmlar :) Ama Aynı Şekılde Hiç Birşey Yapmaıolar SAdece Pk. Benim Meşhur Sözum Heyy Sanix Senden WArrıorsuz Cacık Olmas xD

ya arkadasım anlamadıgınız bır sey var herkesın sıyası gorusu yada bılgısı farklıdır kımse kımseye karısamaz pkk tabıkıde olumlu bır orgutlenme deıl.ama su var burası ozgur bı ulke ve kımsenın sıyası dusuncelerıne karısamazsın ayrıca kendısı ıstedıgı kadar pkk provakasyonu yapsa bıle buna kulak asmanıza gerek yok cunku bu sadece oyun bunu anlayabılecek kapasıtede olmanız gerekır. unutmadan sunuda soylıym sulo ben eskılerden tayfun yanı _The_0NE_. he warrıorsuz bı cacık olmaz dıorsn ama zamanında az yıkmadık serverı. bu zamana kadar gordugum en ıyı wız/clerıc oynayan kısıdır ayrıca nyse hayrlı gnler sıze..

CLASSSONIC demiş ki:
_The_0NE_. bu kim ya bunu serverda takan mı varmıs :S

sn tanımassn yenı bıtmeler bılmez bızı duy ısmımı yeter. eger oynuosan tekrar duyarsn saten bu sefer baska bı nıckle.

Ne güldüm yow :dance:

Çoluk çocuğa kalmış ortalık...

Sülo olm ne ilgilenip değer katıyorsun böyle herüflere olm:) Senin namın yürümüş ! Üstünden prim kazanan sürüyle kişi var...

AmedLee nickine düşman olanlar bir araya toplanıp guild bile kurdular zamanında :D

Adım zikredilince bi uğradım...

BRUSK nickini besmele ile ağzınıza alın :)

Hercules'te sizlerden çok az kaldı yafrum :) Devir bizim devrimiz...

Selametle!..

Yukarı Alt