Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
[youtube]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DMIzLNH1JTA&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DMIzLNH1JTA&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube] astralsiz durmadan :D

Postmu Kasıosun Sen Anlamadım Valla
İlk Sayfa Full Senin Mesajlarınla Doldu :wink1:

ohaa adamdaki sansa bak

sniper i nie bu kdr sucluonuz anlamadim adam paylasim yapio tum paylasimlarini bi arada yapti die ban mi yicek bence saglam sacmalionuz adam sevdiklerini paylasmis amaci belli dmod olmak bunun icin ii paylasimalr yapmasi lazim o da ucundun baslio paylasimlara nie yargiladiniz anlamis diilim

MakmeN demiş ki:
ohaa adamdaki sansa bak

sniper i nie bu kdr sucluonuz anlamadim adam paylasim yapio tum paylasimlarini bi arada yapti die ban mi yicek bence saglam sacmalionuz adam sevdiklerini paylasmis amaci belli dmod olmak bunun icin ii paylasimalr yapmasi lazim o da ucundun baslio paylasimlara nie yargiladiniz anlamis diilim
öyleyse bende youtubenin yarisini kopyalayip buraya yapistiriyim, forum kirliligini bosver sonunda d.mod olucaksak hepimiz yapalim.

ben bukadar rezil olucam sonra deneme mod olucam peh admin bile yapsalar olmam bukadar rezilolduktan sonra vede sen bunu açıksa sölüosun

MakmeN demiş ki:
ohaa adamdaki sansa bak

+1111

beyler valla butun videolarını ızlıom hiçde gereksiz bişey yok bence hepsi cok hos yeontang guzel videolar koyarsan neden olmasın o zaman sadece mukemmel ideoları koyalım forum gelişio bu sekilde bence hiç durma arkadasım ?!!!!!!. ?!!!!!!!

TiN3RCi demiş ki:
MakmeN demiş ki:
ohaa adamdaki sansa bak

+1111

beyler valla butun videolarını ızlıom hiçde gereksiz bişey yok bence hepsi cok hos yeontang guzel videolar koyarsan neden olmasın o zaman sadece mukemmel ideoları koyalım forum gelişio bu sekilde bence hiç durma arkadasım ?!!!!!!. ?!!!!!!!
katılıyorm ?!!!!!!.

videodaki adamda amma şans var he öküz buna deneyeceğine 72 silahına deneseydi 300m parası olurdu :D

Yukarı Alt