1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

1 TL'lik 3G'li telefon satışta


 1. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach

  1 TL'lik 3G'li telefon satışta
  Türkiye’nin 3G’li ilk operatör markalı telefonu “Vodafone 840”, tüm Vodafone Cep Merkezleri’nde satışa sunuldu

  [​IMG]

  Herkesi, her an, her yerden mobil internetle buluşturmayı hedefleyen Vodafone Türkiye’nin, 3G+’ın 1. yıldönümündeki sürprizi “Vodafone 840”, cep merkezlerindeki yerini aldı. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Beyoğlu Vodafone Cep Merkezi’nde ilk satışı gerçekleştirdi.

  Vodafone 840’ın satışa sunulması nedeniyle bir konuşma yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, “Dünyanın en büyük mobil iletişim şirketi Vodafone olarak, Türkiye’nin 3G+ teknolojisine geçişinin 1. yıldönümünde, bir ilki gerçekleştirerek, mobil iletişim ve mobil interneti yaygınlaştıracak dev bir hamle yapacağımızı açıklamıştık. Türkiye’de her gelir grubundan tüketicimizin, beklenti ve bütçeleri doğrultusunda, dileyen herkese, her an, her yerden internetin faydalarını sunmak amacıyla piyasaya sürdüğümüz bu telefonla yepyeni bir dönem başlattık. Vodafone markasını taşıyan akıllı telefon uygulamalarıyla donatılmış ‘Vodafone 840’ı bugün itibarıyla satışa sunduk. Bu özel günde satış ekiplerimizle birlikte, markamızın farkını ve önderliğini bir kez daha paylaşmak üzere burada bulunuyoruz” dedi.

  “Vodafone 840”a Yoğun İlgi
  Telefonun bugün satışa çıkacağının açıklanmasından bu yana tüketicilerden inanılmaz bir ilgi gördüğünü ve 1 hafta içerisinde çok sayıda ön talep aldıklarını belirten Timuray şunları söyledi:

  “Vodafone markalı telefonla ilgili ilk tanıtımımızın ardından müşterilerimiz tarafından telefon ve e-posta yağmuruna tutulduk. Özellikle çağrı merkezimiz ve internet sitemize Vodafone 840 ile ilgili birçok soru geldi. Telefon almak isteyen müşterilerimizden ön talep alarak, cihazın satış süreci ile ilgili olarak kendilerine geri dönüş yaptık. Ön talepten gördüğümüz kadarıyla çok önemli sayıda müşterimizi Vodafone 840 kullanıcısı haline getireceğimizi düşünüyorum.”  Vodafone’un 3G+ Yatırımları
  3G+ yatırımlarıyla da ilgili bilgi veren Timuray, “Yaklaşık 1 yıl önce, 30 Temmuz 2009 tarihinde, 5 kıta, 16 ülkede yıllardır sunduğumuz 3G teknolojisindeki global birikimimizi Türkiye’ye aktardık. 3G+ adıyla markalaştırdığımız hizmetlerimizi 81 ilimizde eş zamanlı başlatmıştık. Abonelerimizin bugüne kadar olan ilgisinden çok memnunuz. 3G+ hizmetlerinin sunulmaya başlamasının ardından geçen 1 yıllık süre içinde, 3G abone sayımız 5.5 milyona ulaştı” diye konuştu.

  Timuray, sözlerine şöyle devam etti: “Biz yola çıkarken ülkemiz insanına telekomünikasyon alanında en büyük hizmeti sunmaya karar verdik. Şu anda tüm ekibim adına gururla söyleyebilirim ki bu sözümüzün arkasında durduk ve son dönemde sektörümüzün en çok yatırım yapan operatörü olduk. 3 yılda altyapımızı 3 katına çıkarttık. Şu anda 3G’de Türkiye’nin 81 ili ve nüfusumuzun yüzde 70’ini kapsamaktayız. Piyasaya sunduğumuz bu telefon, tüm çabalarımızın somut sonucunu oluşturuyor.”

  Vodafone 840 Türkiye’nin dört bir yanında yer alan 974 Vodafone Cep Merkezinde satışa sunuluyor. 1TL’lik cihaz bedeli dahil olan 36 TL değerindeki tarife paketine 18 ay boyunca abone olunması halinde, telefona ek olarak, konuşma, SMS, MMS ve sınırsız mobil internet bağlantısı dahil oluyor.  Vodafone 840’ın Özellikleri:

  Facebook, Twitter, Windows Live Messenger gibi uygulamalara kolay erişim; cep telefonundan internette gezinme tecrübesini daha da zevkli kılan Opera Mini web tarayıcı ve elektronik posta gibi özellikler ile donatılmış olan Vodafone 840’da 3G, 2.8" dokunmatik TFT ekran, 262.000 renk, 320 x 240 çözünürlük, 2 MP CMOS kamera, 8x dijital zoom özelliği, 140 MB dahili hafıza, 8GB'a kadar mikro SD desteği, mini USB 2.0 , 1150 mAh pil ve medya oynatıcısı bulunuyor.  3G Kampanyasına Özel Doğum Günü Paketleri:

  Aylık paket bedeli 36 TL (1 TL’lik telefon bedeli dahil)

  - Her yöne 150 dakika ücretsiz konuşma,

  - Her yöne ücretsiz 50 SMS,

  - Her yöne ücretsiz 50 MMS,

  - Sınırsız mobil internet bağlantısı.