bugün çok fenaydı neredeyse bütün çömler ve bizim sınıf ( biz hariç ) bizim şakaya kurban gitti garipler
olay tam bi hikaye olurda kısa keseyim biraz
biz neredeyse bütün katın camların altındaki taşları tebeşirledikten sonra yemi almalarını beklioduk neyse sakin sakin otururken birden bi fıss sesi duyduk.duyar duymaz ne olduğunu anlamıştık ama geç etki gösterir dedik bize gelmez dedik nese akıllılar biber gazını 2 - 3 sınıfa da sıkmışlar biraz geç etki gösterdiği için anlaşılmadı başta nese ben tam olum bu gazlar işe yaramaz para vermeye gerek yok derken birden etkisini bi gösterdi bu meret feci şekilde boğazın yanıo burnun sulanıo gözlerde aynı şekil sıkan eleman bizden iyi bi küfür yedikten sonra hemen cama koşuoduk ki bizim jeton düşüverdi durun olum dedim bizimkilere lavaboya gidelim dedim gittik geldiğimizde 30-40 kadar kişi camlara toplanmış nefes almaya çalışıolar ama bizim şakayada kurban gittiklerinin farkında değiller
biz kıs kıs gülerken bizimkiler olayın farkına vardılar biri dedi lan fahri kıçın bembeyaz olmuş diye arkadan diğeride sus la seninki nasıl öle dedi dedi dedi derken cama yaslananların hepsi resmen bembeyaz oldu biz gülmekten koptuk ve anında millet çakmadan sıvı hale geçiverdik :D
anlatılmaz yaşanır desem yeridir :mrgreen:

Yukarı Alt