A

Anonymous

Guest
bir yarışma katılıyorusun kura la sana sos som mom falan gelcek

Hello. This is Silkroad Online.

We have partnered with MMOsite Hit 1 Million Members Event where you can win Seal of Sun, Seal of Moon or Seal of Star.

MMOSite reached one million members on April 1st. To celebrate with them, we are offering these rare items in sponsorship of their special occasion. Click here and sign up to become an MMOsite member and win their daily drawing. Good luck!

We ask for our users' interest in this event and the detailed information is as follows.

[Event Outline]
- Details: MMOsite Hit 1 Million Members Event
- Period: Apr 3rd, 2008 ~ Apr 18th, 2008

* How: Simply select "Prize of Silkroad Online" when submitting your application into their drawing after joining their site. You must also list your server name and character name, for example (Sparta)morningdew, when signing up.

- Top prize: Seal of Sun Weapon
- Second prize: Seal of Moon Weapon
- Third prize: Seal of Star Weapon

mmosite.com Silkroadın sponsoru olarak 1milyon üyeye ulaşmış bunun şerefine siteye kaydolan herkese günlük piyangoyla Sun-Som-Sos Weapon hediye ediyorlar Fakat üyelik alımını ben beceremedim :oops:

çekilişe katıldım :twisted: :twisted: :twisted: bana good lucky dedi :mrgreen: ama sitede para ile alışveren yapanlara verecekler gibime geldi

MMOsite hit 1 million members on April 1nd, 2008! To commemorate this great milestone, we will run a lucky draw between April 3rd and 18th. Enter your username and password, choose the type of reward you want to receive and click them, you' ll be eligible to participate in the lucky draw. The lucky draw will be conducted on a daily basis. So do check back to see whether you are lucky enough!

Event Time: Apr 3rd - 18th

Prize(every day):

Top prize (1): Seal of sun (SRO prize) or choosing an item worth of $30 or less from MMO Shop (MMOsite prize)
Second prize (2): Seal of Moon (SRO prize) or choosing an item worth of $20 or less from MMO Shop (MMOsite prize)
Third prize (3): Seal of star (SRO prize) choosing an items worth of $10 or less from MMO Shop (MMOsite prize)
Lucky Prize (10): 100 MMO Gold

Note:
If none of the items in MMO Shop is in your interest, you can choose to receive an equivalent cash payment. We will send it to you via PayPal.

ben 2 uyeliğim var 20k sp kazanmıştım zaten bunuda kazanırım ama kesinlikle bana çıkarsa parayla item almam başka gozu donmuşlerin şansını azaltmış oldum inş. bana çıkarda oyle kalır
ama para odemiyeceksek hmn kaparım :)

bu eventi sro için duzenlemelerinin sebebide 1. uyeleri favori oyunu olarak silkroadı secmiş bu yuzden onlarda bu eventi açmışlar :) yani başkasının sayesinde kazanacaz eger kazanırsak

A

Anonymous

Guest
The_DifferenT demiş ki:
ben 2 uyeliğim var 20k sp kazanmıştım zaten bunuda kazanırım ama kesinlikle bana çıkarsa parayla item almam başka gozu donmuşlerin şansını azaltmış oldum inş. bana çıkarda oyle kalır

bu eventi sro için duzenlemelerinin sebebide 1. uyeleri favori oyunu olarak silkroadı secmiş bu yuzden onlarda bu eventi açmışlar :) yani başkasının sayesinde kazanacaz eger kazanırsak
20k spmi nasıl kayıt oluyoruz linkli bi anlatırmısınız yaww

nazimtuna demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:

20k spmi nasıl kayıt oluyoruz linkli bi anlatırmısınız yaww
bittio en az 9 10 ay onceydi :) halloween event zmnı işte bi oyun vardı oynuyodun sonunda sana bi code veriyodu harf rakam karısık onların arasından yapılan çekilişten 50. kişi oldum kazandım afiyetlede harcadım ^^
sunu soyliym yalnız mmo iyi bi site ozellikle admini çok iyi biri msnde konusuyoz arada damion_hunter ^^

Uyelık Alımı
http://contest.mmosite.com/million/weba ... ion=result

buraya girdikten sonra altta 2 secenek var biz Price Of Sro yu secisez bu paralı olmayan event secenegi ayni zmnda

daha sonra nick altına sifre altinada ID mizi server ile birlikte yazıcaz For Example:(Poseidon)EvilForce

bunun gibi dier adımlarda bisi yok! formu doldurucaksınız sadece

eventin ucretsiz oldugunu dusunuyorum ucretlı olan daha farklı bir event

benim bildiğim oyundaki tüm sos, som ve sun ları topluyorlar. 18 - 22 -30 dolar arasında fiyatlarla sizden saın alıyorlar sox ları . sizi tamamen honor sox lara yönlendirmeye çalışıyorlar

zaten artık hiçbir serverda sun düşmüyor.

Sizden SOx ları alııp bu site üzerinden satmayı düşünüyorlar. 1,000,000 tane soz alıcaklar sonra bu site üzerinden satıcaklar. 18-30 dolar arsında fiyatlarla

Yukarı Alt