Server
Assos
Takımı
Besiktas
Helal olsun, aldığınızı gördüm dün akşamda oyunda bir ton global savaşı olduydu sizin guilde laf ediyorlardı da her zaman oldugu gibi yediremeyenler :lol:

PS : Bizde Hotan 'ı aldık, sıradaki Hotan 'ı kaybetmeden Jangan 'ı almak 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:

uuu finalde ki görsel bir muhteşem bir daha siyah beyaz yap hacım güzel video olmuş bu arada rakip yokmuydu boş kaleye mi saldırdınız ne yaptınız alayınızda wiz char yahu ahahaha tek hayalim var ch glavier charları toplayıp kaleyi ele geçirmek :P

Son düzenleme:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
mavii demiş ki:

uuu finalde ki görsel bir muhteşem bir daha siyah beyaz yap hacım güzel video olmuş bu arada rakip yokmuydu boş kaleye mi saldırdınız ne yaptınız alayınızda wiz char yahu ahahaha tek hayalim var ch glavier charları toplayıp kaleyi ele geçirmek :P
Ahahahah bu nasıl bi fantazidir nese: makara:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
mavii demiş ki:
Zelquality demiş ki:
Anca orayı alırsınız zaten.
Sertaç sen bunlardan mı bahsediyordun ciğerim ? :P

Arkadaşım boş konuşmak için extraloob.com un fake sitelerini seçeceksin burası bilim teknik olgunluk ve insanlığın oyun içerisinde tum serverler dahil birleştiği birortam. şimdi senide kapak etmek istemezdim çünkü ben bir global mod'um ama tüm site merak etmiştir. mavii yada HeR0Turks gerçekten anca banditi mi alır?

Buyrun kanıtları

HeR0Turks'un aldığı hotankalesi

- Resim Silinmiş.

HeR0Turks'un aldığı Jangan kalesi

HeR0Turks'un aldığı Bandit kalesi x2

Al buda bonus Kestiğim Tai-Sui :santa:

Ne charlar gördüm üstünde item yok, Ne itemler gördüm içinde insan yok ^^ makara:

Zuhaha makara: makara:

Hotan kalesini 5 dakikalığına Jangan kalesini kimse saldırmadığı için Banditi korktunun için aldın

AY_YILDIZ_Cx den korktuğun için jg kayıt yapamadın. Global mod olduğun için AY_YILDIZ_Cx in aldığı kalenin olduğu topic silindi di mi??

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
Zelquality demiş ki:
Anca orayı alırsınız zaten.
Sertaç sen bunlardan mı bahsediyordun ciğerim ? :P

Arkadaşım boş konuşmak için extraloob.com un fake sitelerini seçeceksin burası bilim teknik olgunluk ve insanlığın oyun içerisinde tum serverler dahil birleştiği birortam. şimdi senide kapak etmek istemezdim çünkü ben bir global mod'um ama tüm site merak etmiştir. mavii yada HeR0Turks gerçekten anca banditi mi alır?

Buyrun kanıtları

HeR0Turks'un aldığı hotankalesi

- Resim Silinmiş.

HeR0Turks'un aldığı Jangan kalesi

HeR0Turks'un aldığı Bandit kalesi x2

Al buda bonus Kestiğim Tai-Sui :santa:

Ne charlar gördüm üstünde item yok, Ne itemler gördüm içinde insan yok ^^ makara:

illaki çekemezler hacım rahat ol sen aynen devam etmelisin :muck:

Son düzenleme:
Madara mı ederiz?? ne madara ettin?? Ne içtiysen aynısından bende istiyorum:D

Son soruya cevap vermemişsin hayırdır??

Sen ingilizce kapasiteni doldur da Pacific in Best Master yazma imzana :D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Uğur salla bunları, Hotan 'ı kaptırdılar ya acıları derinden şimdi bu gerizekalılardan Jangan 'ı da alacaz bak o zaman gelip guildce yazacaklar burda.. Hazırlıklı ol yani, 1 tanesinden bişey olmaz 2 hafta sonra kaç tanesi gelecek kim bilir :mrgreen:

Yukarı Alt