Moderetorlerın ve arkadasların yardımıyla tek kişiye istedigim bufu basabiliyorum fakat benm ayarladıgım isim degisebiliyor bunun nedeni nedir cozemedım yardım edebilirmisiniz lutfen simdiden tum yardımcı olacak arkadaslara tesekkur ediyorum...

Evet kaydediyorum tabikide fakat partideki adamlarla degisebiliyo her zaman olmuyo ama bi anda degisiyor bazen o adamın pesinden gidiyo exp kasamıyor :S

Buf basacağınız kişiyi seçip ayarlayın ve herşeyden emin olduktan sonra ayarları kaydedin. Bende kullanıyorum ama değişme gibi bir şeyle karşılaşmadım.

Bot ayarlarınızı anlatılan şekillerde yazınız.İbot sonuçda tek kişiye buff basıyor.Lakin isim eklerken dikkat ediniz.Hiç başımıza gelmedi başkasının charının peşine takılıp gittiği.Ama güzelmiş yorumun.8)

Bana anlatılan ibot bolumunun 2.ci sekmesindeki Others data bolumunden Resser Control e Mana Cycle skilini ayarlıyorum. ve Others Spawns bolumunden isimi seciyorum Keep Ressing Name ye tıklıyorum. Ress Playere tıklayıp save settings yapıyorum fakat belirsiz bir sure sonra orada JackDaNieLsS yazıyorsa ALTINMELEK yazıyor ve cleric cara mp basmıyo pt yatıyo onu anlatmak istiyorum. Baska ne yapmam gerek.Ugrastırıyorum sizi ama k.bakmayın artık :(

Yok partiden cıkmıyor hepsi kendi carım zaten.Cleric carıma mp basıtıyorum bardtan fakat belirsiz bir sure sonra degisiyor yazan isim partiden baskasının ismine geciyor gecen adamada basmıyor zaten S:

Yukarı Alt