Jigsaw

Aileden
Yine de bakmaya çalışacam yurtdışına gidiyorum da. :mrgreen: Kendinize iyi bakın. Ben yokken kim benim yerime post kasar? *şaka* Gelcem çabuk merak etmeyin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok ya beraber falan değiliz bu da güney americaya geliyormuş bilgim dahilinde Razz

Razz extraloob senin yuzunden memlekette adam kalmicak :) jigsawda dayanamadi brezilyaya gitti
rio carnavali zamani bende samba yapmaya gelsemmi acaba :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rio festivalinden 15 gün önce gelin en kral sex otelleri 20 dolars jakuzili dubleks kahvaltılı uydulu her yeri cam odalar :lolmuch: :lolmuch:

rio zamanı gelirseniz samba dans okullarının partyleri oluyor işte onlar festivalden çok daha güzel okulda party düşünsenize bütün dansçı kızlar ve o okulun fanatikleri tüm gece sabaha kadar dans ve alkol ve sex not moreee :lolmuch: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Hiç bi yer göremedim bütün gün evde oturduk teyze var Salvador'da bu kadar huysuz olunmaz gece 5'e kadar TV izliyor televizyondaki abuk subuk yarışmaları arıyor bişey anlamıyom bi iki kere dışarı çıktık. Ben kız götürmeden burdan gidersem top olim havasıyla gittim halbuki. Yalnız o asansörümsü olayla şehrin alt bölümüne bağlanması çok güzel tam çözemedim tesadüfen gördüm. Bi de kızlar aşırı hormonluydu içim gitti. Göğüsleri kafam kadar.. T_T

Jigsaw demiş ki:
Hiç bi yer göremedim bütün gün evde oturduk teyze var Salvador'da bu kadar huysuz olunmaz gece 5'e kadar TV izliyor televizyondaki abuk subuk yarışmaları arıyor bişey anlamıyom bi iki kere dışarı çıktık. Ben kız götürmeden burdan gidersem top olim havasıyla gittim halbuki. Yalnız o asansörümsü olayla şehrin alt bölümüne bağlanması çok güzel tam çözemedim tesadüfen gördüm. Bi de kızlar aşırı hormonluydu içim gitti. Göğüsleri kafam kadar.. T_T
zuhahahahhaha :lol:

Yukarı Alt