Yaklaşık 2.5 aydır kastığım Mr_Musty isimli charım. Poseidon serverinde lvl 80 e ulaştı. Bende lvl 1 den bu yana biriktirdiğim ScreenShotlarla güzel bi video oluşturuyum dedim...

Bence hoş bir video oldu. Nerden nereye gelmişim diyor insan Wink

[flash=425,350]http://www.youtube.com/v/sAVg8jvdET8[/flash]

İyi seyirler
popcorn

Jigsaw

Aileden
Harika bir video. Müzik seçimin de çok güzel. Franz Ferdinand - Take me out çok sevdiğim bir şarkı. Rolling Eyes

Ewt guzel olmusta benim hoşuma giden sabırlı biri oldugunu anlamam.Demek ki bunu yaptıgına gore kafaya koymussun ztn adamı 80 yapcannı tebrkler extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayyy be düşünceni takdir ettim güzel bir kolaj video olmuş acep ben elimdeki ss leri ve videoları derleyip tek bir video yapsam zannımca 4gb 1 dvd lik konser arşivi gibi olur ehehehee manyak muhteşem videolar ve ss ler var yahu yıllardır extraokk

çok güzel olmuş helal olsun bu çalışmanı takdir ettim gerçekten extrabeer

Evet kafama koymuştum. Romede charım hacklendikten sonra artık yeniden 80 lvl char kasıcam demiştim. Her zaman derdim diğer charımla. Keşke şöyle bi lvl 1den 80 e kadar olan anılarımı anlatam bi videom olsa falan diye. Bu charda uygulama kararı aldım. Aslında aralarda resimler vardı ama video uzuyordu Confused Bende pvpleri ve resimleri çıkarttım ve böyle bir video ortaya çıktı. Vay be neydik ne olduk diyorum izleyince popcorn

Sadece skill bar a bakınca bile nelerin değiştiğini anlayabiliyorum...

Bu da servera başladığım ilk gün çektiğim bir foto;
-Resim Silinmiş.
3 hafta olmasada 6 hafta sonraki foto ;
-Resim Silinmiş.

Böyle geldi geçmiş işte günler. Herkez gibi unique peşinde koşmasamda genelde onlar beni buldular hep :) Videodaki tg ss sinden sonra bi daha tg görmedim hiç Rolling Eyes

İyi forumlar popcorn

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
musty hala novadamısın ??? oyuna giremiom gelen oldu giden oldu hatırlamadım birden soram dedim :) Embarassed

çok güzel olmuş gerçekten...Para bol cukka sağlam hep preyle kasmışsın extraokk

valla kardes ellerine sağlık müthiş bi video valla iyi kasmışın 6haftada 71 valla baya bi süper bi de bana car kassana 1ay kas yeter bi 64olsun gerisini ben kasarım :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ebri demiş ki:
musty hala novadamısın ??? oyuna giremiom gelen oldu giden oldu hatırlamadım birden soram dedim :) Embarassed
Evet serverdeki en iyi guild olan SuperNova dayım.

küskün demiş ki:
çok güzel olmuş gerçekten...Para bol cukka sağlam hep preyle kasmışsın extraokk
Onun parasını çıkarttım. Biraz kafayı çalıştırdık mı tamamdır. Oyunda ticaret yapın mutlaka stall charınız olsun Wink
crazy_thief demiş ki:
valla kardes ellerine sağlık müthiş bi video valla iyi kasmışın 6haftada 71 valla baya bi süper bi de bana car kassana 1ay kas yeter bi 64olsun gerisini ben kasarım :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zaten mesele 64 e kadar ksmak. İtme çıkar mamyun dolar, sürekli faklı yaratıkta kas, sürekli sp upla, sürekli, ezik hissine kapıl vs.vs.

72 den sonra lvl atlamak çok zorlaşıyor ama sürekli aynı yaratıklarda kastığın için işin kolay item düşmüo zaten derdi tasası yok. İtemleri full blueledim. Artık itemlerle işim kalmadı bi tane str 4 war 4 tane int 4 war. Zaten gerek yok daha uuraşmıcam. Asimile falan oluyor. Al başına belayı.

Tek eksik sosun glavie. Serverda sosun glavie yok. Daha dorusu sosun 8 degree weapon yok. +7 basıcam yada para biriktirip +7 alıcam. Ama artık hangisi olursa sp farmdan sonra olcak 2 ay sonra char tamamdır Wink

Yukarı Alt