Bu sene öss sisteminin değişmesiyle TM öğrencisi olarak Yabancı Dilden girmeye karar verdim (Almanca) barajı gecmem yeteceği için çalısmama da gerek yok. Bende bos durmayım bari char kasayım dedım :popcorn:

Hep yapmak istediğim seyi yapıcam bu sefer kendi partymi kendim olusturmak ve kasmak

Party : 2 Bard , 4 Wizard (3'ü benim) , 1 Cleric , Warrior/Warlock

1.Ayın sonundaki tablo aşağıda nese: ;

BARD
- Resim Silinmiş.
BARD
- Resim Silinmiş.
WİZARD
- Resim Silinmiş.
WİZARD
- Resim Silinmiş.
WİZARD
- Resim Silinmiş.
WARRİOR / WARLOCK
- Resim Silinmiş.

BlueMod , GreenMod ve RedMod'a hiç ticket basmadım sadece Ulti , BlackMod ve WhiteMod da sp ticket var =)
Bakalım 2.Ayın sonunda ne kadar olucak ve pt nasıl işlicek :byes:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok güzel bir pt oluşturmuşsun.
Bunların lv düşme vs çok uğraştırır. Büyük sabır gerektirir. :thumbsup:

güzel bir plan :D bende kendi pt mi oluşturmak istiyordum sadece kendi charlarım ile ama seneye askerlik durumu söz konusu o yüzden vazgeçtim ayriyetten ztn 11d geldi ^^

Bravo benimde en çok istediğim şey suan bende yapıyorum :D neptunede ama benim pt de 2 bard 2 warrior 1 cleric 3 wizard var :D tam buff hepsinde gerçekten spr bişey pt adam arama derdi yok bişi yok :D

yaptıgın güzelde bence tekrar düşün öss yi bende aynı durumdaydım seninle galiba sende almanyadan geliyorsun :) ama hayat sroya benzemiyor ilk sene istedigim almancaya girebiliyordum puanım düşmesine ragmen ama tekrar hazırlandım şimdi çok şükür ankaradayım tm denn iibf deyim bence sende bi düşün oyun herzaman oynanır ama hayat bence daha önemli... :)

Hitman 4 demiş ki:
yaptıgın güzelde bence tekrar düşün öss yi bende aynı durumdaydım seninle galiba sende almanyadan geliyorsun :) ama hayat sroya benzemiyor ilk sene istedigim almancaya girebiliyordum puanım düşmesine ragmen ama tekrar hazırlandım şimdi çok şükür ankaradayım tm denn iibf deyim bence sende bi düşün oyun herzaman oynanır ama hayat bence daha önemli... :)
Tesekkürler nasihat verdiğin için once =)

Evet 2001 senesinde temelli donus yaptık .Ailemin orda kazandıgı parayı , burda tarlaya yatırım yaptıgı için ilk işim ziraat işi ile ugrasmak oldu yani ordan bi meslek geliyo .Ondan biraz da içim rahat.

2.meslek olarak dil ile ilgili tercümanlık vb. seyler dusundum olmasada işim hazır :kalp:

Yukarı Alt