- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.​

Karakter Yapılandırma Rehberlerimiz için; Burdan

Ps:Yardımlarından ötürü BrendiBelle'ye teşekkür ederim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
canımcım harikasın ne diyeyim ki herkes duysun bari kısa bir süre içerisinde manager olacaksın artık yönetim seni bekler hacım aştın bazı şeyleri bitanemsin mucX.

yemin ederim 5dk önce aklımdan hazırlasam mı die geçiriyodum ama sen benden hızlı davranmışın ve çokta güzel yapmışın

extraloob demiş ki:
canımcım harikasın ne diyeyim ki herkes duysun bari kısa bir süre içerisinde manager olacaksın artık yönetim seni bekler hacım aştın bazı şeyleri bitanemsin mucX.
Okan abinin değerini iyi bil.Senin hakkındaki düşünlerini kara çıkarma.

Ps:Espio gerçekten bu siteye çok güzel renkler katıyorsun.Gerek açtığın başlıklarla,gerekse yaptığın yorumlarla vede o şakacı yanınla.Seni sevmesemde anti jason ,anladın sen anladın. :D Sen o rütbeyi çoktan haketmiştin,işte bu rütbeyi bas bas bağırarak sana başlık altında söyledi Okan abi.Şimdiden hayırlı olsun.Manager olduğun zaman başlık açılırsa,hayırlı olsun yorumu atmıcam :twisted: Başlık harika olmuş ellerin dert görmesin... :muck: :beer:

Charınızı bota koyun ve enter ın üstüne ağır bişey koyun ki arkadaşınız sizi reslediğinde kalksın.Süpersin :D
Emeğe Saygı
Paylaşımın için teşekkürler :)

Öncelikle paylaşım için tşk ederim... Delevel işlemi için öneride bulunmak istedim ,yazdığın şeyler çok mantıklı ama iş delevel e gelince yazdıklarına çok şaşırdım gerçekten :? uzatmadan bn kendi önerimi yazıım... karakterimiz zate max 27 lvl olduğu için ong(party) lar için onları öldürmek çocuk oyuncağı karakterimizin eline 1 lvl bi yay ve yeteri kadar ok alıyoruz sonra bir adet blood ong(party) bulup işleme başlıoruz... onga tek ok attıktan sonra zate yanınagelio ve canınız yarıya yakınsa knock out :mrgreen: arkadan hemen res geldi kalktınız tekrar okatıosunuz... bölece delevel 1 saat içinde sonuçlanıo...

Denedim dakikada 6 kez ölebiliyorum(nasıl bir meziyetse artık)

yani 6x2=dakikada %12
10dk=1level+%20
1 saat= 7lvl+%20

delevel işlemi 1 saatte tmmdır

Yukarı Alt