1. Reklam

1. joysro
      anafor
      anafor
      viki
      darkroad
      bosalan

1 Ay + süreli Sbot üyelik verene 78 xbow 400 k sp li verilec

1. JeaCraft

JeaCraft rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yanlış duymadınız. Sbot acc. Verene 78 xbow/warrior 400 k sp 10 gün preli Server Gaia

Exl. aracılığı olacak ücret size aittir. Msn mailto:jeacraft@hotmail.com ekleyiniz..

2. WeAre

WeAre Buralıyım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
  3. TheRage

TheRage olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vereceği charın ismi HearTSquad...BENİM charım.Takasladığımız char.93blade almıştım karşılık olarak!!!!Yazıklar olsun

4. TheRage

TheRage olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostlarım sağ olsun,ip adreslerin şuan elimde.Şimdi,warrior charımı gerimi vereceksin yoksa sabah buradan okul yerine karakolamı gideyim?

5. alicikali

alicikali rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Charı bende yeni aldım... Exl aracılığıyla da olur ! dolandırıcılıkda olmaz ! İsteyenlere duyrulur !

6. TheRage

TheRage olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya kimi kandırmaya çalışıyorsun hala ya?Mercury serverındaki ___ghost___ 93 bladein ile bu charımı takas ettim ben.sonra çaldın charı.bide gelmiş bunu yeni aldım ben tekrar satıyorum.Ya anlamıyorum insanları bu kadar safmı sanıyorsun???
    Herkeze duyurulur.Bu char benim eski charım takas ettik ve charımı çaldı.JeaCraft ACC'unun ya şifresini unuttun yada bann yedi siteden şimdide milleti ben aldım satıyorum diyorsun.Hadi canım?

Ps:alicikali adlı kişi JeaCraft'ın kendisidir.Dolandırıcının tekidir...!!!Dikkat edin canınız yanmasın