1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

【★】1-99【★】 Özel Hackshield Korumalı 【★】 Server ONLINE【★】


 1. noidol15

  noidol15 rank8

  Kayıt:
  4 Haziran 2015
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  SERVER ÖZELLİKLERİ :

  UZMAN TEKNİK KADROMUZLA SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE ÇALIŞACAĞIZ !

  Metinlerden 7 Adet Beceri Kitabı Düşmektedir ! ve Ruh Taşı Düşmektedir..

  Ticket Sistemi Aktif !
  Forum Sistemi Aktif !
  Kendi Kodlamamız Özeli Hackshield Aktif !

  Kısa Bilgi.
  1-Her Hafta OX Eventi
  2-Her Hafta Düzenli Lonca Turnuvası Kazanan Loncaya [KRAL] Tagı
  3-Makine Kendimize Ait Kapanma Riski Yoktur
  4-Serverimizde Asla Yardım Söz Konusu Değildir.
  5- Official Evcil Hayvan Sitemi


  Etkinlikler

  1. Dünya Kupası Etkinliği


  Futbol Topu Drobu ile Yu-Hwan'dan günde 1 kez kabul edebileceğiniz, yeni bir görev aktif edilmiş olacak. Yu-Hwan sizden, yaratık kesip futbol topu toplamanızı isteyecek. İstediği oranda futbol topunu toplayıp, ona geri götürdüğünüzde, size günde 1 adet olmak üzere Altın Top verecek. Bu Altın Topu açarak değerli bir eşya elde edebileceksiniz. Bunun yanında düşürdüğünüz normal futbol toplarını da sınırı olmadan açıp, daha az değerli eşyalarda elde edebilirsiniz.


  2. Yağmacıları Avla Etkinliği


  Canavarlar, Handu-Up ve Wonda-Rim'in stoklarını çaldı. Bu hafta sonu onlara varlarını yoklarını geri almalarına yardımcı olabilir misin? Onların açlık çekmesine izin vermemek için şu hırsız sürüsünü avla! Özütler ve abonoz sandıklarla cömertçe ödüllendirileceksin!

  3. Ramazan Ay'ı Etkinliği

  Ramazan Etkinliği 1. Kısım:
  Canavarları keserek Ramazan simidi düşürmelisiniz, devamında iki şekilde ilerleyebilirsiniz;

  Ramazan simitini Tarihçi`ye vererek şeker alabilirsiniz.
  Ramazan simitini Nesne marketten alacağınız iftar tabağı ile birleştirerek yapabilir iftarı Oruçlu ile takas ederek çeşitli itemler ile dolu bir Kutu alabilirsiniz.
  5. Sevgililer Günü Etkinliği  Sevgililer günü etkinliği başladı andan itibaren ; Tüm MetinTaşlarından, patronlardan ve diğer yaratıklardan Gül, Çikolotave Amor Sandığı düşürebilirsiniz.

  7. Olimpiyat Etkinliği  30 level üzeri her oyuncu etlinliğe katılabilir. Ekranınızda "Yu-Hwan" adlı NPC ile konuşmanızı belirtecek görev parşömeni etkinlik başladığında ortaya çıkacaktır. "Yu-Hwan" size, canavarlardan rastgele düşürebileceğiniz 5 farklı madalya parçasını bulmanızı söyleyecektir. Tüm parçaları bulduğunuzda "Yu-Hwan" bu parçaları sizden alarak size özel bir ödül verecektir. İlk teslimatınızda 24 saat süreli Kahramanlık Madalyası alacaksınız.

  Bununla birlikte ilk takasta erkek karakterler için Million Sandığı ya da bayan karakterler için Athene Sandığıalabileceksiniz. Her iki sandık da Kahramanlık Madalyası'nda olduğu gibi yalnızca ilk teslimatta olmak üzere 1 kez alınabilecektir.

  Sonraki her 5 madalya parçası teslimatınızda ise Triumph Sandığı (Zafer Sandığı) kazanacaksınız.

  8. Hallowen Etkinliği  Balkabağı, Asalar ve Cadılar Bayramı Hediye Sandığı
  Jack Pumpkin görünecek. Metin taşları ve bosslardan balkabağı ve Büyülü Asa düşüreceksiniz.Büyülü asa aynı zamanda item shopta da yer alacak. Cadılar Bayramı Hediye Sandığı alabilmek için balkabağına ve büyülü asaya ihtiyacınız olacak. Cadılar Bayramı Hediye Sandığı maskesi için kuponlarında içinde yer aldığı bir takım itemler içerecek. Eğer böyle bir kupon alırsanız, aşağıdaki yakışıklı arkadaşı bir ziyaret ediverin:

  Jack Pumpkin daha sonra sizin kuponunuzu Balkabağı Saç Stiline dönüştürecek ki buda 6 yada 24 saat yahut 7 gün sürebilecek. Balkabağı Saç Stili rastgele bonuslar verecek ve aktif olduğu andan itibaren süresi başlamış olacak.

  9. Noel Etkinliği  Etkinlik başladığında, Noel Baba ve Yılbaşı ağacı her krallığın birinci köyünde belirecektir.
  Noel Baba ile konuşarak Punç'ı alabilir ve görevini başlatabilirsin.

  Her 24 saatte bir adet Punç alabilirsin. Noel baba sana her seferinde içinde 6 adet Punç bulunan bir paket verecektir.
  Punç, iksir gibi görünür, 30 dakika kullanım süresi vardır ve size %10 hareket hızı, %5 hasar ve %10 exp sağlar.
  Punç'ı aktive ettiğinizde ölmemeye dikkat edin, yoksa etkisi kaybolacaktır. Eğer Punç'ı kullanmassanız 20 saat sonra kaybolacaktır.

  Günde bir defa, çorap görevini aktive etmeye gittiğinizde Noel Baba size bir arkadaş verecektir; Bambi (ticareti yapılamaz)
  Bambi' nin (Nesne Marketimizde de bulabilirsiniz) süresi 2 saattir, size +15 saldırı değeri ve 1500 HP Bonusu verir. Bambi ile birlikteyken, lvl ınıza uygun yaratıkları öldürürüseniz Çorap düşürme şansınız vardır.

  Noel Baba'ya her gün 5 adet Çorap götürdüğünüzde, sizi Noel Sandığı ile ödüllendirecektir. Çorapların; ticareti yapılamaz, depolanamaz.


  ÇOK YAKINDA SİZLERLEYİZ !