Arkadaşlar evet 1-2 hafta içerisinde 64+ bir charınız olabilir. ama bu biras paraya bakar arkadaşlar ilk önce gerekli malzemeler
1.50-100m arası gold
2.Taxi yaptırtacak adam
3.premium plus yada premium yada %100lük ticket
evet başlıyoruz 13e kadar fln elle kasıyoruz sonra kendimizden 7lvl veya 10lvl üstü yaratıklarda taxi yaptırtıyoruz bölelikle 1haftada 64+ oluyoruz.
NOT!!!! Kötü,moral bozucu yorumlar istemiyorum test edin görün bnm arkadaşım öyle yaptı ve 70i geçmiştir görüşemiyoruzda

Ztn 100m goldu olan bir insanın aturup kasması mantıksız olur.Dogru birsey solemissin ama...

Taxi bulmak cok kolay olmaya biliyor ve...
Taxi yapan insanların hepsi cok serefli olmaya biliyor.Adam penonda taxi yapiodu,Isu çıktı tam yrm saat onu aradı.Benimde yrm saat kalmıstı isu çıktıgında.Aklınca bi hesap yapıp senin bitti dedi.Hiç haz etmedigim kişiler bunlar.Sonrada ogrendimki taxiyi yapan 13 yasında bir delikanlıymıs :D

Arkadaşımın bunların üstüne taxi yerine bot alsınlar daha iyi kasılırlar aylık bi bot alsınlar.Çalışıom ben şuan mesela okulların başlamasına 2 hafta kala işten çıkacam 500silk+aylık bot alacam 2 hafta kalana kadar ufak ufak kasıom farm yapıom 76 olacam inş 2 hafta kala 2 haftada 80 i geçerim yane rahat bot almak en mantıklısı taxi işi sakat Eğer taxi yapacak kankan arkın varsa neyse

Grim_Thuq demiş ki:
Arkadaşımın bunların üstüne taxi yerine bot alsınlar daha iyi kasılırlar aylık bi bot alsınlar.Çalışıom ben şuan mesela okulların başlamasına 2 hafta kala işten çıkacam 500silk+aylık bot alacam 2 hafta kalana kadar ufak ufak kasıom farm yapıom 76 olacam inş 2 hafta kala 2 haftada 80 i geçerim yane rahat bot almak en mantıklısı taxi işi sakat Eğer taxi yapacak kankan arkın varsa neyse
ben plüto serverinde oynuyorum şuana kadar öyle bir insan görmedim :)

eger hiç farm yapmazsan pre plus + sp ticket ile seni kasan adamın durumuna bağlı ama 10 saat civarinda kasilinca 0 gapta 45 lvl e vuruyorsun tabi kasanın durumu ve kastigi yerde önemli :D geri kaldı 27 gün ne kadar kasılabileceğinizi siz hesap edin ama güvenilir adam bulabilirmisiniz onu bilmem

benim bi arkadaşım diğer charından aktardı 100m kasmadı nerdese 62den sonramı ne botla kasmaya başladı işte ben 1lvl atlayana kadar o 64 oldu :D o 11di ben 13 şimdi onnla hiç görüşemiyoruz :)))

İnsanın kendi emeği ile char kasması daha bir başka oluyor tabi farklı görüşlerede saygımız vardır...

hahaa taxsimi hızlı level mi uzerime tanımam kardeşim

tam 28 gunde
28levelden 76 ya cıktım

:D

Yukarı Alt