ya 10 numara bi program harikasın bayıldım billahi:))))) ama bot kasarken msn kullanamıycam ona üzüldüm zira 1234567 şeklinde gider olay :mrgreen: ?!!!!!!!

Takımı
Besiktas
Bu programın yanına bide oto mob seçen media.pk2 yi indirirseniz alın size bot :)
petinizde varsa değmesinler keyfimize :D

Bn indirip açtım çalışıo ama Silkroadı açınca çalışmıo msnde falan 1234 basıo sroda basmıo :S yardım edeblcek varmı _?

teşekkürler kardeş vallahi bu site çok güzel bir site hep burdan indiriorum hiç virüs yok dosyalarda ztn başka bi siteden sroloader indirmiştim charım soyulmuştu bu siteyi kurana allah razı olsun... :)

arkadaşlar ben bu key helper in hem 12345 tuşlara basıp hemde canavarı kendi seçtiğini gördüm arkdaşta var d ı ama başka siteden indirmiş biliyomusunuz onu ????

Takımı
Besiktas
İlk mesajın Bana teşekkür ederim.

Oyundaki Alt Slotlara istediğin skilleri yerleştiriyorsun sonra programa geçip hangi sayılara basmasını işaretleyip deaktiviert diyorsun ve skillere basmaya başlıyor Seninde sadece mob'a tıklaman Kalıyo.

Software demiş ki:
İstek Üzerine Key Helper Programını Koyuyorum Ne işe Yarıyo Derseniz
sizin ayarlarınız üzerine sürekli 1234 gibi tuşlara basıyo ve ellerinizin biraz daha rahatlamasına sebep Oluyo

:idea: Rapid Link

By Software
Saygılarla

exl2014-logo1.png
İşte bu programı görmedim görseydim bende koymazdım yeniden buda bir alıntıya benziyor ama tamam mı bana diyosun ama kendin yapma

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Bu program bende yıllardır vardı bilgisarımda ben yapmadım ama paylaşmak istedim senin gibi sitelerden kopyala yapıştır yapmadım yani...

Yukarı Alt