BENDE ERROR VERİYOR AÇILIRKEN NASIL YAPABİLİRİM YARDIM PLS????????????????????????

ya yanlış anlaşılmasın da srobotun zaten bölümü var neden srobotun clientini tbot baslı altında verionus ki bişi anlamadım tbot çalıştırıo muki bunu Embarassed

sroboten dio sizce beleşmi :lol: ama olsun eyw paylaşım için zaten gerekliydi Wink Razz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sevilla demiş ki:
ya yanlış anlaşılmasın da srobotun zaten bölümü var neden srobotun clientini tbot baslı altında verionus ki bişi anlamadım tbot çalıştırıo muki bunu Embarassed
isro bot bölümünde değil global mesaj bu her bölümde gözüküyor Wink

hacım bunda 2 char açabilirmiyim :mrgreen:
extraloob demiş ki:
sevilla demiş ki:
isro bot bölümünde değil global mesaj bu her bölümde gözüküyor Wink

arkadaşlar ama artık beleş bot kullananları banlama var yani bunu biz uydurmuyoz silkroadın sitesinde bu verilmiş

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben 3 yıldır oynuyorum hiç banlanmadım illegal ne kadar program varsa hepsinin kullanıcılığını da yaptım ama halen ayaktayım :lolmuch:

admin bana yardım et ben bot kullanıodum 04.11.2007 trihinden itibaren oyuna giremiom clientim hackledi ne ypmam gerek

BaTTeRST_

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
ben 3 yıldır oynuyorum hiç banlanmadım illegal ne kadar program varsa hepsinin kullanıcılığını da yaptım ama halen ayaktayım :lolmuch:

eee silk alırsan tabi bişe yapmazlar tabiri caizze kass gelcek yerden tavuk esirgenmes Cool

Yukarı Alt