Kai

olduser
Lenneth demiş ki:
Awww.. İşte beklediğim röpörtaj geldi. Başından sonuna kadar soluksuz okudum, gerçekten muhteşem bir iş çıkartmışsınız. Meto tospasını zati tanıyordum, dahada yakından tanımış oldum. Ama unutmayınızki;

- Resim Silinmiş. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
makara: makara: makara: makara:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

os3

rank8
Metover demiş ki:
Buckethead demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Bazar sabahı açtım bilgisayarı ufak işleri halledip dedim bakayım neler var ahanda röportaj çıktı karşıma çayımda yanımdaydı yudum yudum çayı içerken tane tane de bunu okudum okurkende büyük keyif aldım merti biliyorduk zaten bu da cabası oldu artıkın :mrgreen: Pp ekibine teşekkürler bu arada 2011in ilk röportajı için iyi oldu bu epeydir yapılmıyordu :P

*Hakkımdaki yorum için ayrıca teşekkürler mert :kalp: Seviyorum lan tabi tosbaa ama nasıl up oldun anlamadım hala arkadaş :twisted: :mrgreen:

**Kaan'a yaptığın yorumda süper beraber yıldızları izlerdik demişin ne yapıyorsunuz tosbalar siz :twisted:
K:Mert lan bak yıldız kayıyor
M:Hadi bizde...

:P
Çok espritüelsin daral: :P
Her yaşa hitap ediyorum whiteangel

Takımı
Galatasaray
benim konumda hele böyle şakalar yakışıyor mu beyler... :lol:

Takımı
Besiktas
Buckethead demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Bazar sabahı açtım bilgisayarı ufak işleri halledip dedim bakayım neler var ahanda röportaj çıktı karşıma çayımda yanımdaydı yudum yudum çayı içerken tane tane de bunu okudum okurkende büyük keyif aldım merti biliyorduk zaten bu da cabası oldu artıkın :mrgreen: Pp ekibine teşekkürler bu arada 2011in ilk röportajı için iyi oldu bu epeydir yapılmıyordu :P

*Hakkımdaki yorum için ayrıca teşekkürler mert :kalp: Seviyorum lan tabi tosbaa ama nasıl up oldun anlamadım hala arkadaş :twisted: :mrgreen:

**Kaan'a yaptığın yorumda süper beraber yıldızları izlerdik demişin ne yapıyorsunuz tosbalar siz :twisted:
K:Mert lan bak yıldız kayıyor
M:Hadi bizde...

:P
Bkz: Çok film hareketler;

Yıldız bile kaydı.. makara: makara: makara:

Harika bi roportaj olmus elınıze saglık exl de keyıf verıcı cook yonu var ondan dolayıda burada olmakdan cok ama cok mutluyum bende

NiGHTMaRe

Aileden
sarkoLata demiş ki:
Limanerg : Forumda en kafa dengi arkadaşım, metal olsun konuşmalarımız olsun çok severim tospacığımı, uzun uzun konuşur, çok eğleniriz.
Sende benim için öylesin bro :muck:

ps.Ty so much sarkolata.Uzun bir aradan sonra zevkli geldi neutral1 Yakında bende röportaj isterim canım çekti summer3:

Limanerg demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
Limanerg : Forumda en kafa dengi arkadaşım, metal olsun konuşmalarımız olsun çok severim tospacığımı, uzun uzun konuşur, çok eğleniriz.
Sende benim için öylesin bro :muck:

ps.Ty so much sarkolata.Uzun bir aradan sonra zevkli geldi neutral1 Yakında bende röportaj isterim canım çekti summer3:
Birdaha ki mevsime inşallah. :muck:

Yukarı Alt