- Resim Silinmiş.​
Merhabalar;
Evet aşağıda gördüğünüz screamadle(batuhan)dır.Tatilden yeni geldi ve bize yakalandı dedik bir röportaj yapalım sağolsun kırmadı işte batuhanla yaptığımız röportaj bilmedikleriniz ve bomba açıklamaları :P
İyi Seyirler-Kriptex
- Resim Silinmiş.

-Selamlar. Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?

Öncelikle okul hayatımdan başlayalım o vakit, ilköğretimde lgs ye hazırlanırken derece sınıfındaydım ancak sınavın yarısında dişime giren ağrı yüzünden sadece Kağıthane Anadolu Lisesini kazanabildim :P oradan İstanbul üniversitesi su ürünlerine yerleştim ama bu sene tekrar öss ye girip okulumu değiştirmeyi planlıyorum
okul harici çoğu vaktimi pc başında geçiriyorum, ama akşamları nadir pc başında bulunurum
genelde dışarıda oluyorum
pc başında da oyun oynamaktan başka neredeyse hiçbir şey yapmam şuan bile altta 2 tane farklı online oyun açık =P

-Silkroad Online'a nasıl başladınız ?

Silkroad online'a yine şuan yaptığım gibi oyun ararken başlamıştım, ilk server'ım babel di zannedersem ama tam hatırlayamıyorum. çok uzun süre oynamamıştım SRO yu, bir vakit sonra Okan'la konuşurken ( extraloob ) SRO dan bahsettim ve ikimiz birlikte oynamaya başladık bu şekilde uzun soluklu bir SRO maceramız başladı

-Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi anlatır mısınız ?

Çok eski siyah beyaz bir dergiyi kurcalarken nirvana hakkında bir makale de görmüştüm nick'imi
daha doğrusu aslı screamadel idi ama ben onu screamadle olarak değiştirdim =P
onlarca kişinin kullandığı bir nick'i kullanmaktansa hiçbir anlamı olmayan bir nicki tek başıma kullanmayı tercih ederim.

-Anladım kendine özgü tarzın var fark yaratmayı seviyorsun ?

Ahaha sıkıştırmayamı çalışıyorsun beni ağzımdan laf almaya mı ? :P
evet farklı olmayı seviyorum. Tekdüzelik hiç bana göre değil

-Siteyle nasıl tanıştınız?

Zaten exl öncesinde de okanla birlikte web site mazimiz olmuştu, pembece.com vatican vs. exl'i de bu şekilde kurduk isim babası olarak ta Okan kendisini seçti =P

-Fark yarattırmadı yani sana ?

Haha böyle bir derdim yoktu zaten, nickimin herkes tarafından kullanılmasını istemem :P

-Foruma ilk geldiğinizde forumla ilgili düşünceleriniz nasıldı ?

Foruma ilk geldiğimde değil, forumu ilk kurduğumuzda düşüncemiz zaten belliydi. Daha önceden olduğu gibi 50 kişilik yakın arkadaş grubu olarak kendi kendimize takılmak değil de çok fazla büyüyüp paylaşımcı olmak gibi bir amacımız vardı düşüncemizde amacımızı tam manasıyla yerine getirmekti doğal olarak.

-Yani ilk kurulduğunda Silkroad Online için değil miydi?

Hiçbir zaman sadece silkroad için olmadı, ama ana başlık SRO idi denebilir

-Siteden kendinize 5 kişi seçip, kendi yorumunuzla tanıtır mısınız ?

-extraloob: Okan benim kuzenim, 5 yaşımdan beri çoğu vaktimi onunla geçiririm zaten. 6 yaşımdayken kendi bilgisayarını bana getirir bir hafta bende bırakırdı daha okuma yazma bilmezken kendi kendime söker takar oyun oynardım bu yüzden şuan ki durumumda çok fazla katkısı vardır okanın. her yönüyle çok severim ama bu kadar dobra olması bazen sıkıntı yaratabiliyor =P
-Prada: Her yönüyle harika bir insan, yardımcı olmayı seviyor. Playboy ken çok fazla yardımlaşmayı sevdiğini kanıtlamıştı zaten =P Net aleminden ziyate yüzyüze görüşüp tanışmak istediğim kişilerden biri
-Kemalist : Çok fazla güvenilir, kiminle nasıl konuşacağını gayet iyi bilen birisi. Okan siteyi nasıl kemalist'e emanet edebiliyorsa bende bütün online oyunlardaki accountlarımı ona emanet edebilirim =P
-Black Rain : Halen bu noktaya gelmesinde benim çok katkım olduğunu söyleyip sık sık bunu hatırlatan, kardeşim gibi gördüğüm birisi
-Kriptex: İşini severek yapan, ağızdan laf almak için paparazziliğini kullanan gayet eğlenceli konuşmaktan keyif aldığım kişi..

-Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz ?

Daha yukarıda da yazmıştım zaten, genelde pc başında olur oyun oynarım akşamları dışarı çıkarım özellikle cuma+cumartesi geceleri
dışarı çıktığımda da eve gelmek gibi bir huyum yoktur :P
birde aniden karar verip 3-5 günlük seyahatlere çıkmayı çok severim

-Sporla ilgileniyormusunuz?İlgileniyorsanız, hangi takımı tutuyorsunuz ?

Beşiktaşlıyım, vakti zamanında lisanslı olarak futbol oynamışlığım var lisede de 3 sene okul takımındaydım, halen haftada bir kesin halı saha maçı yaparız arkadaşlarla.

-Takip ettiğiniz bir TV dizisi veya film serisi var mı ?

Hiç kesintisiz takip ettiğim bir dizi yok şuan, ama southpark, simpsons, family guy, how i met your mother'ın reklamını görürsem onların çıkacağı saatte tv başında olmaya çalışırım.

-Teknolojiyi takip edermisiniz ?

Fazla değil, ama elimden geldiğince geri kalmamaya çalışırım
ama çok uğraşlar vererek, kesin yeniliklerden haberdar olmalıyım vs gibi bir huyum yoktur

-Size bu siteyi cazip kılan etken[ler] nedir?

Bu siteyi cazip kılan, sevdiklerimin burada olması. Aradığımız her şeyi bulabilmemiz, aradığımızı o an bulamasak bile bir topic açtığımızda paylaşmayı seven onlarca kişinin gelip yardımcı olması ve sitede bulunduğum vakitlerde ettiğim sohbetten keyif alıyor olmam

-Hayatınızda kendinize örnek aldığınız birisi var mı ?

Hayır :)

-Hatırladıkça mutlu olduğunuz , hayattan güzel bir karenizi bizimle paylaşır mısınız ?

Hmm, mesela sevgilimle tanıştığım günü hatırladıkça gayet mutlu olurum
normalde birinden hoşlandığımda ona yakın davranmakta ilgilendiğimi belli etmekte hiç çekinmem ama bir gün içinde buluşma gününü 3 kez değiştirdiğim şuan ki sevgilim var ilk önce ağırdan alıp bir ara görüşelim demiştim daha sonra bunu haftaya olan bir konserde buluşmayla değiştirip en sonunda ertesi gün görüşelim demiştim

-Kız arkadaşınızda olmasını istediğiniz özellikler nelerdir ?

Görsel olarak bir şey diyemem değişebilir nihayetinde, ama huy olarak beni sıkmaması yeter

-Olmazsa olmazlarınız nelerdir ?

Hmm, oyunlar ve sevgili.

-En büyük hayaliniz nedir ?

Hmm insanlar nasıl emekli olduklarında köylerinde huzurlu bi hayat sürmek isterse bende o şekilde İrlanda da yaşamak isterim.

-Hayatınızda size uygun görülüp , takılmış olan lakap(lar) var mıdır? Var ise anlam(lar)ı ne(ler)dir ?

Hiç lakabım olmadı.

-Biraz ileriyi düşünürsek , bundan 10 yıl sonraki hayatınızda şimdikinden farklı olarak neler değişebilir ?

Muhtemelen çalışıyor olurum birde kesinlikle düzenli olarak yaptığım bir extreme spor olur ve daha az oyun oynarım

-Röportaj etkinliğimiz hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Gayet keyif vericiydi, hem sitemizdeki kişilerin benim hakkımda biraz daha bilgi sahibi olması beni mutlu edecek.

-Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz söz, vermek istediğiniz bir mesaj
var mı?

Mesaj vermekte pek iyi değilim geçiniz, halka sesleniş konularını pek sevmem.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Xplosive

Bilgiliyim
Güzel röportaj olmuş. Perde arkasında duran adminimizi tanıyoruz. ^^

Mopneet

Fotoğraflar gereğinden fazla büyük, bir de center yapmışsın tam olmuş. TinyPic kullanarak boyutlarıı küçültürsen iyi olur Can. ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hobaaaaaaaaa asrın ropörtajı olmuş bu yahu hangi ara screamadle'ı buldun da bu röportajı yaptın helal olsun kuzum muhteşem :beer: :kalp: :muck:

scream benim bitanemdir canımcım ona söyleyecek tek lafım var asrın en baba akrep burcu insanıdır zekası tavırları ile beni bile geçmeye yüz tutmuş olsada daha yolu var ahahahahaa hacı boombastic sub dude :D :P

Ellerine sağlık Kriptex üşenmediğin uğraştın benimle =P ama birde şu fotoları ufaltırsan sevinirim lol

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle demiş ki:
Ellerine sağlık Kriptex üşenmediğin uğraştın benimle =P ama birde şu fotoları ufaltırsan sevinirim lol

ahahah kuzum paparazzi'lerle iş birliği yapar olmuşsun hangi ara seni yakaldı da yaptınız bu işi wallahi bayıldım mucX :muck: :kalp: :beer: :buddha:

irlandaya beraber gideceğim brotha :P

Yukarı Alt