Takımı
Galatasaray
Selamlar.Bize kısaca kendinizi tanıtır mısınız ?

Selamlar ; Adım fatih 17 yaşındayım , Sakarya-Akyazı doğumluyum , öğrenciyim ; Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum ; Hadi başlayalım ^^

Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi anlatır mısınız ?

Nickim benim için çok önemlidir ; Josephine Fransız tarihinde Napolyon’un eşidir onu Asil insan yapan,Bir imparatorluk kurduran kadındır ; Bendeki anlamı ise Aşık olunacak kadın gibi bir şeydir =)
Kulağada hoş geliyor. :lol:

Lise 4 oluyorsun ; Öss stresi artıyor,Ne düşünüyorsun?

Bu senenin başından beri bu maratondayım, Az ama öz çalışıyorum :P Herşeyini planlı yapıp yine her şeye vakit ayırabilen birisiyim 8)

Arkadaşlarınla ailenle iletişimin nasıldır?

Arkadaşlarım her şeyimdir ; Real’de pek arkadaşım yok 4 kişiyiz birbirimize yetiyoruz.Herkesle anlaşabilen birisi değilimdir ; Çok değer veririm.Kolay kolay arkadaş olacağım kişiyi seçemem ; Fakat nedense seçebileceğim herkes bu sitede var ; burada sanal ama gerçek dostlar edindim.

Gelecek planların neler?

Valla ne yalan söyleyeyim ben pek meslek seçebilen birisi değilim ; İyi bir puan aldıktan sonra düşüneceğim :P

Neden Silkroad Online?

Çünkü gördüğüm en iyi MMOPRG Oyun ama artık bıraktım arada bir sw ye girip takılıyorum ^^

Oyunda en çok şaşırdığınız ve güldüğünüz olaylar nelerdir?

Oyunu çok oynayan birisi değilim ama ; Şu meteorla ekran kartı yakan elemana 3 gün gülmüştüm. rolf :mrgreen:

En sevdiğiniz unique hangisidir ?

Nedense isy hep ilgimi çekmiştir. 2 kere kesmişliğim var :P

Kendinizce en az 3 , en fazla 7kişi olacak şekilde kişileri seçip yorumlar mısınız?

extraloob ; Bu sitede gördüğüm en tecrübeli birikimli insan ; 1000 yıllık şarap gibi ; Sessiz ama asil. Dürtüldüğünde öğreneceğiniz çok şey olan insan ;Godfather.
Majestic ; Off Halil abi nasıl anlatsam ; Herşeyde beni dinleyen biricik abim ; extra GodFather ise Halil abi Godbrother dır. :kalp:
Xhantos : Adem abi ^^ Gaia’nın kralı az ama öz muhabbetim olan insanlardan ; tıfılken çok başını şişirdim abi hakkını helal et.
Hmzsnmz: Behçeeeet ^^ Off sitede en çok makara yaptığım insanlardan biridir ; üniye gitti ayran içtik ayrı düştük ; Özletme kendini arada frekans’a gir sesini duyalım DJ ^^
Prisoners ; Bromance ^^ Can dostum
Absence ; Elimden tutan , yanlışlarımı gösteren yegane dostum ^^
JawBreaker : Eskisi kadar muhabbet etmiyor benimle yoğun topsa ^^ Unutmadım yazdım değerini bil ^^
Toxicated : Aghh aghh sitedeki ilk dostummuşta haberim yokmuş daral:
NML : Ayrı bir asil insan ; Daha fazla muhabbet edip dahada tanımak isterim ^^
Snowflake ; Guduuusuyum ben onun ; aynı yaşta olsakta ablam o benim ^^ Oklavasına kurbanım ben onun ahah ^^
Bu arada Buzz ; Mopneet ; Volkan.ka ve aklıma gelmeyen daha niceleri hepinizi kucaklıyorum

Başınızdan geçen unutamadığınız bir anınızı bizimle paylaşırmısınız?

Biraz düşüneyim . Hmm ; Tıfıl zamanlarımdı ; 4 sene önce felan ; Dershanede denemeden çıktık ; muhasebecinin yanındaki dinlenme salonunda netimi kontrol ediyorum ; Neyse yoğunluktan dolayı halının üzerine dizlerimin üzerine çömelmiş vaziyetteyim ve arkamda mücahit adlı bir arkadaş sürekli enseme vuruyor ; Neyse 1 oldu 2 oldu 3.de arkamı dönüp azıma ne geldiyse sövdüm .. Birde ne göreyim ; Arkamdaki dershane müdürü ^^ O günden sonra kendisiyle görüşmüyorum ^^

Aşşağıdaki enlerinizin yanıtları nelerdir ?

En büyük hayaliniz : İyi bir iş ; düzenli bir hayat , güzel bir emeklilik.
En büyük takıntınız : Beklemek,sabırsızımdır.
En Beğendiğiniz ve Beğenmediğiniz huyunuz : Beğendiğim; Şeytan tüylüyüm :twisted: Herkesle rahatça iletişim kurabilirim
Beğenmediğim; Uykusuna düşkün , sabırsız biri olmam.
En sevdiğiniz yemek :Annem'in türlü yemeğini hiçbirşeye değişmem.

Bir okul yaptırsaydınız okulun ismi ne olurdu?

Ahah ;Özel okul yaptırırdım ; Gelincik koleji olabilirdi mesela ^^

Hangi takımı tutuyorsunuz ? Fanatik misiniz ?

Fenerbahçeliyim ; Sakarya fanatiğiyim ^^

extraloob.com forumları ile nasıl tanıştınız ?

Plvl hizmetinden yararlanmak için ; Arkadaş tavsiyesi ile başladım.Sonra yine arkadaş tavsiyeleri ile aileye atladım sonrasında birbirini kovalayan arkadaşlıklarım , kendimi geliştirmem , karakterimin oturması derken birden asiller sofrasında kendimi buldum ve çok mutluyum ^^

Burada hiç unutamayacağın olaylar - kişiler var mı?

Ben burayı unutamayacağım ki ilerde torunlarımı dizime alıp bahsedeceğim ne kadar güzel,hüzünlü,ne kadar beni ben yapan anım olacaksa yada varsa hepsi extraloob'dur 8)

Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir ?

Bir gece 3 arkadaş 2 si kız ; Akyazı'daki aile mezarlığındaki bekçi kulübesine gidip alkol alıp ruh çağırmıştık.Hayatımdaki en korkunç gecelerden biriydi.Eve gelene kadar salli barik rabbena okumuştum.

Karşı cinsde aradığınız bayan tipi ve karakter olarak aradığınız şeyler nelerdir?

hmm ; Dalgalı saçlar , güler bir yüz , iyi bir fizik.
Samimi ve dürüst olsun yeter ^^

Forumda en çok takip ettiğin bölümler nelerdir?

Güncel haberler - Donanım - web dünyası - Aktif başlıklar.

extraloob.com/forums sizin için ne ifade ediyor :P ?

Hmm.Burası büyük bir bulut ; Kimi zaman yağmurlarını döker kimi zaman büyür ama ne olursa olsun insanlara gölge yapmayı asla ama asla kesmez. 8)

Sitede bulunduğun süre içersinde öğrendiğin en önemli şeyler nelerdir?

Asil insan nasıl olunur ; Hayata kaç derecelik açıyla bakmam gerek.Bunları öğrendim ; Kendim oldum,karakterim oturdu.

Forum içinde yapacağınız proje varmı?Varsa ipucu verebilirmisiniz?

Bizi izlemeye devam edin ; Yeşillendikten sonra hedefimi dmodlara yöneltmeyi planlıyorum. Ağaç yaşken eğilir. Bu bağlamda güzel düşüncelerim var.

Bir hayvan besliyor musunuz ? Besliyorsanız hangi tür?

Off kanayan yaram; Dişi bir sibirya kurdum vardı.Alırken geciktirdiğim için kardeşinden ayrı yaşayamadı çok ağladı geri verdim 1-2 ay sonra Alman kurdu almayı planlıyorum.

Röportaj etkinliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güzel ve eğlenceliydi ; Daha yakından tanıdınız beni ^^

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğin bir söz, vermek istediğin bir mesaj var mı?

Arkanıza yaslanın ve Forumun tadını çıkartın ^^. :muck:

Xpr3ssMusic demiş ki:
Nick in dikkatimi çok çekiyordu. Dün tanışmıştık fakat şimdi daha iyi tanımış oldum.
Yapımda ve yayında emeği geçen herekese teşekkürler makara: makara:
Kısa ve öz güzel bir röportaj oldu Sarkolata'ya da ayrı bir teşekkür ederim. :kalp:
Hülyacığım'ın başı ağrımasaydı,daha uzunuyla karşınızda olurduk. :curtain:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Josephine demiş ki:
Xpr3ssMusic demiş ki:
Nick in dikkatimi çok çekiyordu. Dün tanışmıştık fakat şimdi daha iyi tanımış oldum.
Yapımda ve yayında emeği geçen herekese teşekkürler makara: makara:
Kısa ve öz güzel bir röportaj oldu Sarkolata'ya da ayrı bir teşekkür ederim. :kalp:
Hülyacığım'ın başı ağrımasaydı,daha uzunuyla karşınızda olurduk. :curtain:
Kısmet :P

Mopneet

:lol: brotha Mophet değil Mopneet ayrıca Mopneet=Bumpkin. lool. :P :lol:
:muck: birtanesin. ^^
Elinize sağlık. =)

josephine demek sakaryalısın sakarya / adapazarından sevgıler ve saygılar...

Yukarı Alt