- Resim Silinmiş.​

+ Merhaba Hermaphros , bizlere kendinden biraz bahseder misin ?

- Merhaba,ben Gökhan kısaca kendimi tanıtacak olursam yaşım 17, İzmirde yaşayıp ksk taraftarıyım.

+ Nickini bize açıklar mısın ?

- Nickimin tamamı Hermaphrodite kendimin kısaltmasıyla Hermaphros oldu. :)

+ Extraloob ile nasıl tanıştın ?

- Extraloob ile 2007-08 arası tbot vesilesiyle tanıştım.

+ Extraloob senin için ne ifade ediyor ?

- 2. ailem diyebilirim. :popcorn:

+ Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun ?

- 8.sinifta aşık olduğum kız ve babam.

+ Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir?

Hobi : Bilgisayar tamiri ve bilmediğim konularda araştırma yapmak(deneyler vs)
Fobi : Ense şakasını hiç sevmem ayrıca yapma dediğim bir şeyi yaparsa çok sinirlenirim.

+ Silkroad ile nasıl tanıştınız ?

- 2005de apartmandaki kaan abi vardı başla demesiyle başlayıp sonunda bağımlılık yaptı en sonunda 2012de kurtuldum.

+ Bir ünlü yerinde olmak istermiydiniz ? Kimin yerinde ve neden ?

- Petr Cech :buddha: ,kaleci olduğumdan bu adamı çok seviyorum ilerde inşallah bende onun gibi birisi olurum. :roll:

+ Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

- Evet takipde ederim ÖLÜMÜNE GALATASARAY(İzmirden Karşıyakan :P )

+ Çaldığın veya çalmayı çok istediğin bir müzik aleti var mı ?

- Büyük Bard :lol: ismini bile bilmiyorum ama onu gerçekten çalmak istiyorum :lol:

+ Extraloob'da yönetime yeni katıldınız, hedefleriniz neler ?

- Hedefim hep bir üst kademeye gitmek.Örnk : D.mod => Mod => Global => ...

+ Sizce yönetimde gelebileceğiniz en yüksek rütbe neresi ?

-SiteManager

+ Yönetimden örnek aldığınız birisi var mı ?

- Hayır

+ Siteden kendine en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

Lenneth : Foruma onun sayesinde döndüm,adaşım benim :muck:
Kemalist : Çok cool birisi 8) ve yardımsever birisi :muck:
NewJersey : Eskiden sitede çok sataşırdık birbirmize ama artık dostuz :kalp:
Duygusuzz : En iyi site asistanlarından birisi :beer:
Mopneet : Her galatasaray maçında '' link varmı ? '' diyen ve her konuda yardımcı olan bir dostum :muck:
sweetCHIEF : Adamın dibi çok severim kendisini :twisted:

+ Takip ettiğin dizi varmı ?

- Eskiden Suskunlar ve İşler Güçleri izlerdim artık işlerden dolayı pek izleyemiyorum vakit kalmıyor.

+ Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime ?

- Bu sizlere kalmış birşey.

+ Hayatında örnek aldığın biri var mı ?

- Petr Cech

+ Bize favori MMORPG oyunlarını sayar mısınız ?

- MMORPG değilde MMO olarak WarZ

+ En büyük hayaliniz nedir ?

- Türkiye milli takımın kalecisi olup Türkiye'mizi temsil etmek.

+ Hangi tür müzik dinlersin ?

- Kulağıma hoş gelen her şey diyebilirim veya o anki duruma göre mesela sevgiliden ayrılınca azap hg ye bağlıyabilirim fakat hiphop daha fazla dinlerim.

+ Seni en çok kızdıran şey nedir ?

- Ayarı kaçık şakalar beni delirtir.

+ Beslediğiniz bir hayvan var mı ?

- Artık beslememeye kadar verdim nedeni ise 12-13yaşıma kadar 5-6 kuş aldım hepsi öldü ve çok ağlıyordum arkalarından hatta mezar bile yapıyordum. :lol:

+ Bu röportaj hakkında ne düşünüyorsun ?

- İlk önce bu röportajı benle yaptığın için teşekkür ederim,umarım okuyanlar biraz olsa beni tanımıştır.

+ Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mı ?

- Asosyal olmayın sinemaya gidin,gezin dolaşın asosyalim çok yalnızımmmm summer4:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Buda çok güzel bir ropörtaj olmuş zevkle okudum :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Güzel röportaj olmuş , bende merak ettim neden cech ? Bende küçükken edgar davids'i severdim.Gözlüğüyle falan çok cool adamdı.Hatta gözlüğünün 100.000 dolar olduğu ona özel yapıldığı söylentileri falanda vardı o zamanlar.

Kemalist demiş ki:
Güzel röportaj olmuş , bende merak ettim neden cech ? Bende küçükken edgar davids'i severdim.Gözlüğüyle falan çok cool adamdı.Hatta gözlüğünün 100.000 dolar olduğu ona özel yapıldığı söylentileri falanda vardı o zamanlar.

Küçüklükten beri cech hayranlığım var fakat nedenini bilmiyorum o adama karşı sempatim var her top kurtarışımda o adam geliyor aklıma :headbang:

Zevkle okudum yine elinize sağlık. Bu arada inşallah dileğin gerçek olur bir yerlerde görürük başarılarının devamını dileriz :beer: Zaten volkanda bu aralar formda değil lazım bi kaleci milli takıma :think:

Volkan'ı hiç sevmiyorum hacım fenerliysen fenerlisin Galatasaray'a niye laf yapıyon ?

Yazdığım şeye bakınca Galatasaray'a herhangi bir laf atmadığımı görüyorum. Milli takımla ilgili söyledim sizin kaleciniz Muslera milli takım kalecisi olacak hali yok ha türk olarak Ufuk var oda o kadar deneyimli değil bana göre yani kimseye laf atmadım yanlış anladın bence :roll:

Aphrodite demiş ki:
Yazdığım şeye bakınca Galatasaray'a herhangi bir laf atmadığımı görüyorum. Milli takımla ilgili söyledim sizin kaleciniz Muslera milli takım kalecisi olacak hali yok ha türk olarak Ufuk var oda o kadar deneyimli değil bana göre yani kimseye laf atmadım yanlış anladın bence :roll:
Volkan'ı kastetmiştim :P

Hermaphros demiş ki:
Aphrodite demiş ki:
Volkan'ı kastetmiştim :P
Fail oldum bozuntuya verme devam et :sfff:

Yukarı Alt