1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

01.11.14 Açılış - 120Cap - Sernet-Arena Mükemmel Bir Deneyim


 1. yserkant34

  yserkant34 rank8

  Kayıt:
  19 Şubat 2014
  Mesajlar:
  11
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Sernet Arena Standart Özellikler
  Level Cap : 120 Level
  Skill Cap : 120 Level (110 Max)
  Exp Ratio : 1'den 101'e Kolay - 101'den 116'ya Orta - 116'dan 120'ye Zor
  ​Gold Ratio : 1'den 101'e 10x - 101'den 110'a 20x - 111'dan 120'ye 200x
  IP Lİmit : 5
  ​Standart Unique Respawn : 30-40 Dakika Arası
  Free Silk veya Item : Yok
  Bot : Serbest


  Çok Önemli Uyarı : Sernet Arena Kesinlikle Zor ve Uzun Vadeli Bir Oyundur. Yönetimden Hiçbir Oyuncuya 1 Arrow Yardımı Dahi Yapılamaz.
  1 - 2 - 3 Günde 1 Haftada 120 Level Olamazsınız.
  Setinizi Hemen Dizemezsiniz.
  Bot Kurarak Oyunun Kralı Olamazsınız.
  Tüm Uniqleri Kesemezsiniz.
  Karakterinizde 50B - 100B - 200B Goldlar Göremezsiniz.
  Diğer Oyuncularla Baş Edmeyip Çaresiz Kalabilirsiniz.
  Tüm Bu Maddeleri Sıralamamızın Nedeni Bu Beklentilerle Oyuna Başlayıp Hayal Kırıklığına Uğrayan Oyuncuların Olmasını Engellemektir.  Neden Sernet Arena Oynamalıyım
  Sürekli Aynı Oyunları Oynayıp Sıkıldıysanız Sernet Arena Baştan Sona Size Farklı ve Keyifli Deneyim Sunmayı Amaçlar. Tüm Bu Farklılıkların İçinde Silkroadın Kırmızı Çizgilerinden Çıkmaz Abartıdan Uzak Durur.
  Arkadaşlarınızla Güvenli ve İstikrarlı Bir Şekilde Zaman Geçirebileceğiniz Bir Ortamdır.
  Yalancı Kapanmama Garantisi Vermek Yerine Siz Oyunu Oynadıkça Kapanmama Garantisi Vererek Daha Gerçekçi Bir Görüş Ortaya Koyar.
  Kullanılan Tüm Prosedürler Sernet-Arena'nın Kendi Ekibi Tarafından Hazırlanmıştır.
  Oyun İçerisinde Oyunculardan Başka Bir Kesim (Asistan,GM,Aracı) Bulunmaz.
  Oyun İçerisinde Sizin Becerileriniz Ön plandadır.
  Ne Kadar İyi Bot Kurarsanız Değil Klavye Başında Ne Kadar Uzun Süre Vakit Geçirirseniz ve Ne Kadar İyi İseniz O Kadar İtibar ve Güç Sahibi Olursunuz.  Sernet Arenaya Özgün Özelliklerden Bazıları

  Geliştirilmiş China Skilleri : Oyunumuzun En İddalı Özelliği Diyebiliriz. Bir Çoğumuz Silkroad'a Bir Sword,Bow,Glavie Karakter İle Merhaba Demiş Olmamıza Rağmen Gerek İsro Gerek Private Serverlerde Yaşadığımız Tecrübelerle Ch Karakterlerin Zayıf Kalması Nedeni İle Bazen Warrior Öğrenmek Zorunda Kaldık Bazen Wizard Bazen Rogue Sernet Arenada Geliştirlmiş Ch Skillerini Daha Önce Hiçbir Oyunda Görmediğinizi Düşünüyoruz Kesinlikle Abartıya Kaçılmadan Yapılmış Olan Düzenlemeler İle Aradaki Farkı Kapamaya ve Azaltmaya Çalıştık Bunu Yaparken Bazen "Neden Eu Bardlarda Speed 130'da Ch Lightingde 100 Diye Sorduk" Bazende "Bir Dagger veya Wizard Hp veya Defans Gibi Özelliklerden Feragat Ederek Risk Alarak Yüksek Bir Damageye Sahip Olurken Bunu Bir Bicheon veya Pacheon Neden Yapamasın" yada "Bir Warlock Araklsız Olarak DeBuff Atabilirken Bir Force Neden Bir Skill İçin 20 Saniye Beklemeli" Şeklinde Sorulardan Yola Çıktık.

  İlk Tanıdığımızda Bize Büyük Heyecanlar Yaşatmış Olan Unqiueler ve Mekanlar :Medusa , Forgotten World , So-Ok Event , Holy Temple , Job Cave , Demon Shatian Gibi Her Silkroad Oyuncusunun İçinde Aklında Yer Etmiş Unqueler ve Mekanlar Bunların Hepsi 120 Cap Bir Silkroadda Son Derece Geçersiz ve Kazançsız Olmasına Rağmen Sernet-Arenada Gerek Değer Yönünden Gerek Kazanç Yönünden Güçlendirilmiştir. Bunu Şöyle Bir Örnekle Pekiştirmek İstersek : 10.11.2014 ile 14.11.2014 Tarihleri Arasında Toplamda 480 Günde Ortalama 96 Sadece Serenes Kesilmesi İlgi Gördüğünü Gösterir. Diye Düşünüyoruz.

  Coin Sistemi : Bir Çok Private Oyunda Coin Sistemi Kullanılmakta Ancak Sernet Arena'daki Kadar Özgün Kıymetli Olmadığını Düşünüyoruz. Sernet Arena'da Silk Diye Birşey Yoktur. Silkroad Oyunun Kuşkusuz Verdiği Keyfin Altında Yatan Temel Sebeplerden Biri Paylaşma Duygusudur. Silk Sisteminde Siz Kimse İle Silkiniz Paylaşamazsınız "Örneğin Bir Uruchi Kestiğinizde Sistem Size 10 Silk Veriyor Olsun Bunu Partideki Yakın Arkadaşınız ile Paylaşmak İstediğinizde Paylaşamazsınız." Bu Yüzden Sernet Arena'da Silk Yerine Gold Coin Kullanılır. Elde Etmek İçin Bir Çok Yöntem Bulunur Ancak Buna Rağmen Yinede Kıymetlidir. Oyunun Tartışmasız Tüm Oyuncuları Herzaman Gold Coine İhtiyaç Duyar Diğer Oyunculardan İtem Alırkende Satarkende Kullanılabilir. Ayrıca NPC 'den Gold İlede Satın Alınabiliyor Olması Gold Kasılan Heryerde Gold Coin Kasıldığınız Aslında Silk Kasıldığını Gösterir.

  Web Site Rehberi : Sernet Arena Muhakkaki Çok Farklı Bir Oyundur. Bu Yüzden Web Sitemizde Rehber Kısmı Açılmış ve Oyuncuların En Başta Çok Yabancılayacağı Konularda Bilgilendirilmeye Çalışılmıştır. Eğer Bir Oyun Oynamak ve Keyif Almak İstiyorsanız. Download İşlemi Sırasında Rehberlik Kısmını İncelemeniz Önemle Tavsiye Olunur. Rehberlik Sistemi Sürekli Geliştirilir. Oyun İçinde Merak Ettiğiniz veya Tavsiye Olarak Gördüğünüz Konularda destek@sernet-arena.com Adresine Yazarak Kısa Sürede Çözüm veya Cevap Alabilirsiniz.

  Geliştirilmiş Rütbe Sistemi : Sernet Arena Çok Stabil ve Çok Fonksiyonlu Bir Rütbe Sistemine Sahiptir. Temelde Tüm Oyuncular Setlerinin Kalitesine Göre Rütbelendirilirler. Bunun Yanında Bir Günün Sonunda En Çok Standart Unique Kesmiş Oyuncu Ertesi Gün Boyunca Unique İle İlgili Rütbe Alır. Savaşı Kazanan Guildin Masteri Bir Sonraki Savaşa Kadar Taşıyabileceği Bir Rütbe Alır. Bu Rütbeler İçin Yönetime Yazıp İsteme Gibi Bir Durum Söz Konusu Olmaz Tüm Rütbeler Otomatik Olarak Karakterinize Gelir. Örneğin Setinizden Dolayı Aldığınız Rütbeler Her Saat Başı Kontrol Edilir Web Sitesinde Sıralanır ve Karakterinize Verilir.  İtem Rank Ayrıntılı Bilgilendirme

  İtem Rank Sistemi Şartları

  * Karakteriniz Baronet veya General Görevinin Yapılmış Olması Gerekir.
  * Karakterinizin 110 Level Üstü Bir Level’e Sahip Olması Gerekir.
  * Üzerinizde Takılı Olan 12 Degre İtemin 1 Artısı İçin 1 Puan Kazanırsınız.
  * Önceki Sistemlerden Farklı Olarak Bu Sistemde Adv’lerde Puan Kazandırır.
  * Üzerinizde Takılı Olan Her Moon İtem İçin 5 Puan Kazanırsınız.
  * Üzerinizde Takılı Olan Her Sun İtem İçin 10 Puan Kazanırsınız.
  * Üzerinizdeki Devilin Her Artısı İçin 1 Puan Kazanırsınz.
  * Üzerinizdeki Devil SGrade İse 5 Puan Daha Kazanırsınız.
  * Shield Değerlendirme Dışında Kalır.

  İtem Rank Sistemi Rütbeleri

  1 .Karakter Immortality Excellent Power Quality Best Player
  2. Karakter Excellent Power Quality Best Player
  3. Karakter Power Quality Best Player
  4. Karakter Power Quality Best Player
  5. Karakter Power Quality Best Player
  6. Karakter Quality Best Player
  7. Karakter Quality Best Player
  8. Karakter Quality Best Player
  9. Karakter Quality Best Player
  10. Karakter Quality Best Player

  Daha sonraki 90 Puanı Geçmiş Olan Tüm Karakterler Best Player
  Rütbesi Almaya Hak Kazanır.
  Item Rank Değerlendirmesi Her Saat Başı Yapılmaktadır.


  Eğri Oturalım Doğru Konuşalım Açıklaması
  Sernet Arena Kapanmayacakmı : Şunu Açık Yüreklilikle Söylemeyizki Kapanmayacak Bir Private Server Yoktur. Burada Amaç Private Serverin Uzun Ömürlü Olmasıdır. "Ne Yani Emeklerimiz Boşa Gidecekse Neden Uğraşalımki Diye Düşünecek Olabilirsiniz". "Burada Şu Örneği Vermek İsteriz. Bir Bilardo Salonuna Gittiniz Bilardo Eğlenceli Bir Oyundur 1 Saat Oynadınız Eğlendiniz ve Çıktınız Ortalam 8-10 Lira Bir Ücret Ödersiniz Çıktığınızda Sizde Ne Kalır Sadece Oyundan Aldığınız Eğlence" Sernet-Arena'da Bu Şekildedir Verdiğiniz Emeğin ve Paranın Size Eğlencesini Vermeyi Garanti Eder Bu Bizim İlk Tecrübemiz Değil Tabiki 2 Yıldır Sürekli Olarak Kendimizi ve Oyunumuzu Geliştiriyoruz. Çok Şükürki Her Açtığımız Oyunda Eski Oyuncularımız Bizleri Yanlız Bırakmadı Bu Onlara Keyif Verdiğimizi Gösterir Diye Düşünüyoruz.
  Şu Aşikardır Bir Oyunun Ömrünü Oyuncular Belirler Oyunda Günlük 10 Kişi Bile Girip Çıkmıyorsa Bu O Oyunun Öldüğünü Gösterir. Sernet-Arena Ekibi Oyunu Canlı Tutmak İçin Çalışır Oyun Ömrünün Çabuk Tükenmesine Engel Olmak İçin Çalışır. Bir Sernet Arena oyunun Ömrü En Az 5 Ortalama Olarak İse 10 Aydır Bu Birçok Private Server Göz Önüne Alındığında Keyif Almak İçin Yeterli Bir Süredir. Her Sunucumuzda Bunu Daha Uzun Yapabilmek İçin Çalışmaktayız.  Nasıl İndiririz. Nasıl Kayıt Oluruz Nerden Başlarız.

  Web Sitesi İçin : http://www.sernet-arena.com
  Facebook Fun Sayfası İçin : https://www.facebook.com/SilkroadMedia
  Oyunu İndirmek için : http://89.19.9.34/download.php (Alternatiflerden Sadece Birini İndirmeniz Yeterli Rar Arşivinin Şifresi "sernet")
  Oyuna Kayıt Olmak İçin : http://89.19.9.34/register.php
  Rehberlik Sayfasına : http://89.19.9.34/rehberana.php


  FARKLI ZAMANLARDA ÇEKİLMİŞ BİRKAÇ OYUN İÇİ RESİM