- Resim Silinmiş.
Selamlar. Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?

1984 İzmir doğumluyum.Aslen Antalya'lıyım;şu an Antalya'da yaşıyorum
Kendi halinde,sessiz,sakin bir hayat yaşamaya çalışan,gürültü ve kalabalıktan hoşlanmayan bir yapım var.

Silkroad Online'a nasıl başladınız ve sizin için ne ifade ediyor?

2007 Şubat ayı ortalarıydı.Üniversiteyi bitirip memlekete döneli 6 ay kadar olmuştu. Malum köy/kasaba hayatı,yapacak fazla bir sosyal aktivite yok. internet cafe,bilardo,halı saha,kahvehane..Kahve hane kültürüm pek olmadığı için geriye 3 alternatif kalıyor.Bir gün internet café ye gittim.Çocukluk arkadaşlarımdan biri bilgisayar başında çizgi film gibi bişeyle uğraşıyor.Çektim bi sandalye oturdum yanına,başladık muhabbete.Bi yandan seyrediyorum,bi yandan sorular soruyorum.O da yeni başlamıştı.Cafédeki çocuklara sora sora öğreniyordu. Sohbetin sonunda " Ya koca dost çocuk musun?oynanır mı bu, koskoca adamsın" dedim şakayla karışık.Bi kaç gün sonra tekrar caféye gittiğimde neredeyse bütün bilgisayarlarda bu oyun oynanıyordu. Çağırdım mahalleden ufaklığın birini,"gel bakayım Yasin,anlat hele bu meret nasıl oynanır."
Önce hesap aldık,oyuna girdik.Başladık Jangan'da saman adam kesmeye.Level geçtik, bi aşağı bi yukarı vercen abi bu artıları dedi çoçuk,ne bilelim cahiliz daha :P o charı 37 levele kadar kastım,sonra olayı kavramıştım.Yeni karakter açtım,full int nuker olarak devam ettim.
Silkroad benim için hayatın stresinden,sorunlarından sıyrılıp biraz olsun kafa dinleme mekanı. Biraz da küçük çaplı ticaret :)

Nickinizi neyden esinlenerek aldınız ve anlamı nedir?

Xanthos,Milattan önce yaşamış Likya medeniyetinin en büyük kenti ve de başkentidir.Yaşadığım yere yakın bir tarihi mekandır. Rumuzum oradan esinlenerek ortaya çıktı :nod:

Neden extraloob.com ?

En iyisi,en güzeli,en yenisi..Herşeyin EN'leri burada,kalitesi belli, kulvarı belli,hedefi belli.

http://www.extraloob.com forumu sizin için ne ifade ediyor ?

Yıllardır buradayım.Her türden insan gördüm,geldiler gittiler.Halen de değişik tipler geliyor. İnsan kişiliklerini tanımaya yarayan forum...Dost,çevre,hoş sohbet insanları bulup konuşma fırsatı veriyor. Kurucumuza bu yönden büyük bir teşekkür borcum var.

Sitede en çok şaşırdığınız olay nedir?

Ehm... Bu soru benden başka diğer bazı insanları da içerdiği ve yaşanıp bitmiş de olsa,onlara olan saygım yüzümden cevapsız kalacak.

Sitede bulundugunuz süre içersinde öğrendiniz en önemli şey nedir?

Sanal alemde hiçkimseye güvenemezsin.Yüzyüze görüşüp,aynı masada oturup yemek yemedikten sonra,amcanızın oğlu da olsa gün gelir yollarınız ayrılır.

Lakabınız varmı?Varsa nelerdir?

Dayı , Aga .. Şu günlerde Dayı revaçta :P

Kız arkadaşınızda arayacağınız özellikler nelerdir?

Sadakat,dürüstlük,anlayış,kişisel gelişim,hamaratlık. 90-60-90 olmasına gerek yok. Alımı çalımı yerinde olsun,kendine baksın yeter. :dance:

En büyük hobiniz ve (varsa) fobiniz nedir?

En büyük hobim bilardo ve internet.Bilardonun her türlüsünü oynarım.Kendime özel istekam bile var evimde :headbang:
Fobim sanırım yok ya da henüz karşılaşmadım :P

Olmazsa olmazlarınız nelerdir ?

Hak,adalet,dürütslük ; sevgi ; aile ; iş ; mutluluk (klasik şeyler)

Hangi tür müziklerden hoşlanırsınız?

Kulağa hoş gelen,insanın ruhunu okşayan her tür müziği dinlemeye çalışırım.Rock da olsa,Türk sanat müziği de olsa dinlerim.Genelde slow müzik ya da sözsüz ritimli müzikler hoşuma gider.

Siteden kendinize en fazla 7 kişi seçip, kendi yorumunuzla tanıtır mısınız ?

hmzsnmz : Dost canlısı,hayat dolu, pozitif enerjisiyle herkese mutluluk saçan adam :)
Wanksta : Sitede tanışıp yüzyüze görüştüğüm 2. insan.Dostum,gençlerin tabiriyle kankam. O şimdi asker :P
DaWixed : DjUur , nam-ı diğer Sarı :P çok efendi,aklı başında yaşamayı bilen genç dostum :muck:
Macro : Dost düşmanı, riyakar,dostlarını sırtından bıçaklamayı seven yegane insan.
SnowFlake:
Boşver beni
Mühin değilim
Bu onun hikayesi
Çok beyazdı, kir tutardı
Ömrü kelebek kadardı
Mektupları şişedeyken
Bir de bakmış deniz yokmuş
Tek başına dans ederken
Mutsuzluktan sarhoşmuş
Daha 17ymiş.
Oyundan kalkmak isterken
Kağıtlar dağıtılmış
Bu hava boşluğunda
Artık her şey satılıkmış
Trafikte akmayan
Hep onun şeridiyken
Söylediği son şarkı
Elveda ZalimDünyaymış
Daha 17ymiş...

extraloob : Babalara sıra sonra gelir... Büyüğümüz,sitenin kurucusu.Bugüne kadar iyi kötü her sohbetimizde hayattan bişeyler kaptığım tecrübeli sanal alem kurdu :mrgreen:

Boş zamanlarınızda ne yapmayı seversiniz?

Bilardo oynamak-her türünü- , hava müsait olursa yüzmek , ara sıra arkadaşlarla çıkıp efkarlanıp demlenmek :)

Hiç günlük tuttunuzmu?

Hayır hiç tutmadım,ihtiyaç duymadım.

En büyük hayaliniz nedir ?

O kadar çok ki ömrüm yetmeyecek sanırım :P Ama şu sıralar en büyük hayalim üstü kapalı olarak söylemek gerekirse kendi işimin patronu olmak.

Hayattaki idolünüz kimdir?
Yok sanırım öyle biri :roll:

Aşağıdakileri kelimeleri kendinize has bir şekilde birkaç cümle ile tanımlar mısınız ?

Bayrak: Özgürlük. Her bayrağın kendine özgü bir hikayesi,oluşumu vardır.
Internet: En hızlı,etkin, çok yönlü bilgiye ulaşma aracı.
Aile: Olmazsa olmaz,hayatın her aşamasında yanımızda olacak,yağmurda şemsiyemiz, soğukta sobamız,sıcakta klimamız.. kısaca herşeyimiz.
Silkroad Online: Stres atma mekanım.
Eğlence: Ruhun mest edildiği,tatmin edilip mutlu olması gerektiğinde yapılan etkinlikler topluluğu.

Hayatınızın dönüş noktası olarak gördüğünüz şey nedir?

Babamın vefatı...

Röportaj etkinliğimiz hakkında ne düşünüyorsunuz ?

İnsanları tanımak için güzel bir etkinlik.Her defasında sayenizde daha bi tanıyoruz sitemizi.

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz söz, vermek istediğiniz bir mesaj var mı?

Hayatınızı boşa harcamayın.Herşeyi satın alabilirsiniz ama geçen zamanı satın alamazsınız. Ve kesinlikle geçmişte,geçmişinizle yaşamayın hep geleceğe bakın.Geçmişinizde yaptıklarınız ve yaşadıklarınızdan ders çıkarın. Geriye dönmeyin,kaybedersiniz.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hacım sen tetikte bekliyorsun.Ben Enes'e söylemiştim,sen uçmuşsun bile :lol:

biri benle röportaj yapsaydı rakamlar ve mekanlar hariç hemen hemen aynı cevapları verirdim

ps: extraloob.com FTW ^^

Uzun süre sonra lezzetli mi lezzetli bir röportaj ile karşı karşıyayız . Adem Abi'mi zaten tanıyordum bu da üzerine tatlısı oldu diyebilirim :P Meret diye başladığı sro dünyasında kendisine başarılar :muck: :kalp:

Ps. Hakkımda yazdıkların için ayrıca teşekkür ederim abi :muck:

Hiç sıkılmadan okuyup bitirdim, eline sağlık :muck:

Heliostayken kendisine oldukça hayret ederdim, olaylar karşısındaki sakinliği, soğukkanlılığı ve duruşunu bozmaması yönünden :curtain:

Neden bilmem, bana verdiği 21 level light armor hala aklımın köşesinde :lol:

doğruyu sölemek gerekirse kimsenin röportajını okumadım sımdıye kadar ama bı Xanthos ile extraloob okumak istiyodum.Birincisini Başardım kaldı onun ki : ))

Neverex

Bilgiliyim
adem abiyi böylece daha iyi tanımış oldum süper bir röportajdı ellerinize saglık :muck: :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Harika bir röportaj olmuş, Adem abi 'yi çok yakından takip edip hep kendime de bişeyler kapmak istediğim bir kişi .. Tek kelimeyle mükemmell :kalp: :kalp:

Yukarı Alt