Hacım ben 2 lira attım.Sen kafana göre oyna.New York maçında kadro eksiği varmış galiba ondan yatabilir.Geri kalan maçlarada güveniyorum.

851 Alt olabilirmi sence ?

Genel olarak banko bir kupon olmuş ama Lakers gene şaşırtabilir :D

- Resim Silinmiş.
:think:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Lakers o kadroyla beklenenin çok altında performans gösteriyor.Bu yıl NBA çok sakat bence.

AlperBicen demiş ki:
Mirage demiş ki:
Lakers o kadroyla beklenenin çok altında performans gösteriyor.Bu yıl NBA çok sakat bence.
Sakat olan NBA değil aslında, Lakers'ın oyuncuları diyelim. Dwight Howard bel fıtığından geldi ki ülkemizde bel fıtığı olduktan sonra yataktan kalkmayan kimseler var. Bence Howard'dan 2009-10'daki Howard olmasını beklemek sadece hayalperestliktir. Ama öyle bir oyuncu var ki ölüleri diriltebilen(adı da Kobe Bryant) 34 yaşında olduğu için ne zaman patlayacağı belli olmuyor. Eski fiziksel özelliklerine sahip değil, kıkırdak kemiği de yok alınan bilgilere göre. Pau için basketbol hayatı bitti dediler, ama yedekten gelip muhteşem katkı yapabiliyor. Lakers'ı geçecek olursak bu yıl West tarafı fazlasıyla güçlendi, adı Lakers olduğu için beklentiler fazla takımdan. OKC'i yenip, Phoenix Suns'a verebiliyor maçı böyle de bir garip. Ama başımızda D'Antoni olduğu için Michael Beasley gibi oyuncular da bize patlıyor... Lakers konusunda hep %51, %49 oluyor maçlar. Ama kimin %51 kimin %49 olduğu belli değil.
Şahsen ben sezon başlamadan bayağı bir tırsıyordum Lakers'tan.Yapılan takviyelerle neredeyse rüya takım yapıldı.Oyuncu oyuncu ele aldığımızda hepsi ayrı ayrı yıldız oyuncular.Artık uyumsuzluk mu yaşandı dediğin gibi sakatlıklar mı etkiledi bilmiyorum daha doğrusu bu sene NBA'i fazla takip edemiyorum ama beklenen Lakers bu değildi.

Yukarı Alt