NiNCaSu demiş ki:
Ufuck bittin lan sen bu kaçıncı kupon olum.Kaç kupon yaptırdın 1 tanesi tutsun lan :D
Oynamıcam artık. At yarışlarına başlıcam whiteangel

Wax Whine demiş ki:
Ufcku da boşver bence hacı
Ufuk ve K.ATATÜRK imzası yaptırcam .
onur pm baksana.

stüdyomuzda Atatürk imzası dövme için fiyatı sadece açılış ücreti alıyoruz 75 tl
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Ufck demiş ki:
Left Behind demiş ki:
geçen gün yaptırdım ben k.atatürk imzasını ama arkadaşım çizdi fiyatını merak ettim 100 tl demişti 10 cm. 15 cm 150 tl
Uzunluğu 15 cm mi ?
Yok başı hariç 25cm.
Özgür yine yıktı geçti konuyu :mrgreen: :mrgreen: Abi ne adamsın ya öldüm gülmekten :buddha: :buddha: biggrint1

gerçekte geçici dövmeler abdesti bozuyor kalıcı dövmelerin günah olduğunu söyleyen kişinin zekasından şüphe ederim.
Öncelikle dini seçimimi belirtiyim Ateistim ben fakat senin dediğin şey bozar yada bozmaz ama günah kısmına gelirse araştırarak ateist oldum bir kaç makeleden okuduğuma göre büyük ihtimalle ayetten bir cümleler Allahın sana verdiği vücüda gerekmedikçe bir değişiklik gibi bir şeyler yaparsan bunlar bilinçsizce olan yaralar haricinde dövme hatta sırf görüntü olsun diye kas yapmak bile günah olduğunu biliyorum spor günah değil istediğimiz kadar yapılabilir sırf görüntü amaçlı yapılırsa günah olduğunu biliyorum ve dövmede günah biraz araştırarak yorum yaparsan sevinirim

Öncelikle dini seçimimi belirtiyim Ateistim ben fakat senin dediğin şey bozar yada bozmaz ama günah kısmına gelirse araştırarak ateist oldum bir kaç makeleden okuduğuma göre büyük ihtimalle ayetten bir cümleler Allahın sana verdiği vücüda gerekmedikçe bir değişiklik gibi bir şeyler yaparsan bunlar bilinçsizce olan yaralar haricinde dövme hatta sırf görüntü olsun diye kas yapmak bile günah olduğunu biliyorum spor günah değil istediğimiz kadar yapılabilir sırf görüntü amaçlı yapılırsa günah olduğunu biliyorum ve dövmede günah biraz araştırarak yorum yaparsan sevinirim
Ilımlı ateist

Yukarı Alt