Merhaba arkadaşlar Ben Ali Sarıgül, uzun zamandır size Silkroad Online ile ilgili video içerikleri oluşturuyorum. Sizin sayenizde güzel bir ivme güzel bir kitle edindik. Uzun zamandır kendimi göstermeyişim takipçilerim tarafından gizemli bir şekilde merak uyandırdı.

En başta şunu söyleyeyim videomuz vlog videosudur. Geçenlerde hayatımda ilk defa yurt dışına çıktım, önce İstanbul Havalimanı'na indik daha sonra THY ile Çin'e gittik, Pekin ve Henan'ı gezdim. Silkroad Online'in ilk ırkı olan Chinese ırkını yerinde gördüm, detaylarını sizinle paylaşacağım.

Jangana uğrasaydın bari :Dalkis:

Gerçekten takdir ediyorum, çok prof bir çekim olmuş, başlıkta baya ilgi çekici, başarılarının devamını dilerim..summer3:

Ufak bir sorun olarakta sanırım mikrofon yetersiz kalmış bazı yerler de ki ona da çözüm bulup altyazı eklemişsin. :nod:

Gerçekten takdir ediyorum, çok prof bir çekim olmuş, başlıkta baya ilgi çekici, başarılarının devamını dilerim..summer3:

Ufak bir sorun olarak ta sanırım mikrofon yetersiz kalmış bazı yerler de ki ona da çözüm bulup altyazı eklemişsin. :nod:
Aynen öyle ilk defa ekran karşısına çıktım biliyorsun ama kameranın mikrofonu biraz sıkıntıydı ama bir daha ki yurt dışı sehayatimde düzelteceğim inşallah :D

Yukarı Alt