Aisa2 - Uzman yönetim kadromuz ve özel 1-120 farm tipi files ile karşınızdayız.Görülmemiş sistemler ve tamamen farma dayalı bu maceraya 1 Haziran tarihinde hepinizin gelmesini istiyoruz.Her gün çeşitli eventler,yeni maplar,farm haritaları ile farm'ın dibine vuracaksınız.Yaz tatilinizi farm keyfi yaparak ve emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alarak harika zaman geçireceksiniz.

Hedefimiz ; Kendi filesimizde ve sunucumuzda fazla abartıya kaçmayacak şekilde sistemlerimiz ile oyuncularımıza tamamen farmın tadını çıkartabilecekleri bir ortam oluşturmayı hedefledik.Günümüzde PvP server açıp belirli bir miktar para kazanan ve kapanan serverler yerine bu zevki ömrümüzün yettiği sürede kalıcı hale getirerek sizlerin beğenisini alarak uzun süre hizmet vermektir.

TANITIM SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Ödüllerimiz ;
1-) # 100 Kişiye 75₺ Değerinde Migros hediye kuponu
2-) # İlk 99-105-115-120 olana 150 TL nakit para
3-) # Sunucumuzda ilk lonca savaşını yapıp kazanana 6 GB Ram 4 CPU 80SSD Disk VDS Sunucu

AÇILIŞ 1 HAZİRAN SAAT 20:00
ERKEN AÇILIŞA ERKEN KAYIT YAPARAK 75 ₺ DEĞERİNDE KUPON İLE OYUNA BAŞLA!

Tanıtıma Sığmayan Sistemler

Güncelleme ile gelen yeni sistemler ;

1 Başlangıç 120 Bitiş
Özel Envanter sistemi, (sizin için eşyaları ayırır toplar)
Bol bol metinler ve bosslar (mini mapta farm yerleri gösterilir)
Sınırsız yardımcı şaman (gerçek karakter gibi gelişir,item giyer,zekası artar,skilleri yükselir.)
Full + full başlangıç seti.İtemler efsunlu, +100 Canavarlı
Reborn sistemi (küllerinizden yeniden daha güçlü doğun)
Otomatik av ile otomatik farm keyfi
Özel Tılsım sistemi, farm yaparak tılsım üretin. ve satın.
BÜYÜK FARM MAPI (HER ÇEŞİT METİN BULUNUR)
HIZLI BK VE RUH TAŞI OKUMA SİSTEMİ
Karakter analizi, gelişim raporu ve yardımcı menajer sistemi.
Taşları, küreleri,+ basma itemlerini ve silahları yere satarak para kazanabilirsiniz.
Gelişmiş pazar sistemi, takas karşılıgı itemleriniz pazara koyabilirsiniz.
Biyologa gitmeden biyolog itemi alıp,biyologu verebilirsiniz.(sizin için itemleri otomatik alır)
CS 1.6'da ki T Sustum etkinliği
Otomatik soru - ödül sistem etkinliği.(size soru sorar, ilk cevaplayan kazanır)
Akıllı metin sistemi.(Leveliniz metinden yüksekse, item düşüp-düşmeme oranını size söyler.)
Akıllı silah sistemi.(Gelen ortalamaya göre atabileceğiniz hasarı size yansıtır)
Akıllı şebnem sistemi (Kökleri panele koyarak direkt su, suları panele koyarak direkt şebnem alabilirsiniz)
Kadim Efsun Nesnesi (itemlere gelecek efsunları seçebilirsiniz)
Kadim Efsun Küresi (5. efsunu elinizle ayarlayabilirsiniz.)
FULL BETA İÇ DÖNÜŞÜM
**DAHASI DETAYLI TANITIM SAYFAMIZDA MEVCUTTUR**

Yukarı Alt