Ne kadar alıntı olursa olsun, saatlerdir TT + dillerden düşmeyen bir peak reklamı var ve sonuna kadar da hak ediyor. 41 kanaldan aynı anda reklam vermek yüreğinin içinde okkalı ₺'ler yatması gerek. Buda kazanılan parayı yemekle-car çur etmekle değil reklama ayırmakla geçer.

Başarılı :beer:

Doma$no

Direk audi aklıma geldi ama 41 kanalda aynı anda yayınlanması beğendim. Lipton'un ve Filliboya' nın kadınlar günü reklamları daha başarılı bence.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
peak.png

Reklamın çalıntı olduğunu Peak'te doğruladı, anlaştıkları reklam ajansına dava açtıklarını duyurdular. Gerçekten güzel bir çalışmaya gölge düşürdü...

Reklam yazılım ile ilgili yayınlayan da yazılım şirketi. Yazılımla ilgili başka bir şirkete böylesi bir reklamı kendilerinin yapmaması ve
Reklam şirketinin böylesine hata yapması garip.
bu işte başka bir şey var:detective:

Okuldaki kafenin çay veren abisiyle konuşuyoruz. Adam televizyona bir şey girdi sanıp fişi çek-tak yapmış. Bize fazla geldi galiba :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
karın ağrısı falan deyince dalga geçiyorlar sanmıştım. Ciddilermiş.
Bu tarz ajanslara deli para akıtılıyor , böyle "kreatif" fikirler sunmaları için. Bu kadar para harcadıkları fikrin çalıntı çıktığını duymak gerçekten karın ağrısı yaratır. Ajansı seçmek, gelen fikirleri değerlendirmek bile başlı başına berbat ve uzun bir süreç şirketler için. Adamlar sonuna kadar haklı.

itiraf ediyorum sevdiğim çizgi film için sabahları erken kalkıyordum (bu doğru)
Samurai-X & Hayalet Avcılarısadnessla1

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Bu tarz ajanslara deli para akıtılıyor , böyle "kreatif" fikirler sunmaları için. Bu kadar para harcadıkları fikrin çalıntı çıktığını duymak gerçekten karın ağrısı yaratır. Ajansı seçmek, gelen fikirleri değerlendirmek bile başlı başına berbat ve uzun bir süreç şirketler için. Adamlar sonuna kadar haklı.
Şimdi audinin reklamı izledim. Müzik bile aynı yuh :D

Reklam yazılım ile ilgili yayınlayan da yazılım şirketi. Yazılımla ilgili başka bir şirkete böylesi bir reklamı kendilerinin yapmaması ve
Reklam şirketinin böylesine hata yapması garip.
bu işte başka bir şey var:detective:
Sorunda bu zaten adamlar yazılım şirketi neden reklam videosu ile uğraşsınlar? İşi, işi bilen üstadlarına bırakacaksın ki kaliteli olsun.

+ uğur abimizin dediği gibi ve 41kanalı 2dakikalık 'aynı dakika aralığına reklam sığdırttmak' kolay bir iş değil ₺_₺ o kadar para akıttıktan sonra özgün birşey istemeleri tabi ki hakları.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şimdi audinin reklamı izledim. Müzik bile aynı yuh :D
Aynen öyle, kod konsepti aynı olabilir bunda bir sıkıntı yok ama müziğin dahi aynı olması bariz çalıntı olduğunu gösteriyor. Millet tutup biri html ile yazılmış birisi kütüphane çağırmış bunlar aynı değil gibi garip garip yorumlar yazmış , güldürdü :lolmuch:

telif hakkı meselesinin de cıvkı çıkmış. geçen twich te müzik açtım telif yemiş video. Sanki hazine den çaldım. sokakta herkes dinliyor zaten.. birde ötv ödüyoruz..
KDV dahil ₺820.000 araca %160 ötv almaları kadar saçma. Teker üretemezler bir de aldıkları orana bak :rolleyes1:
bu meyve-sebze de de kesin vergileri düşürdükten sonra domates ₺3 olmuştur..

Son düzenleme:
Yukarı Alt