Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Amerikan filmlerinde kapitalizmi destekleme amacıyla hep iyiler kazanır.
İyilerin kazanmadığı Amerikan filmlerinden yapılacak çıkarım nedir?

@Chorus OZ'da tavuk keser gibi adam harcıyorlar burada kapitalizm var mı?

Son düzenleme:
Iyi akşamlar cnm . Forever Mentalist
Bir ara yine yazmıştım, sen de bu diziyi önermiştin, ilk 3 bölümü izlemişim neden ara vermişim bilmiyorum, kaldığım yerden tekrar deniyeceğim :D

Brooklyn Nine-Nine :lolmuch:
Temin popüler diziler de ona denk geldim, başlasam mı başlamasam mı diye kararsız kalmıştım, pilot bölümü izleyip karar vereyim :D

ii gecelerr

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Herkese iyi akşamlar :muck:

Az önce Zhion'un paylaştığı bir fotoğrafa denk geldim, üzerinde çalıştığım yeni bir şey yazmış. Nasıl bu kadar net? Aklıma direkt bu dayıların yaptığı proje geldi: Twitch

unnamed.png

:ayrac:

Hazır lafı açılmışken başarılı bulduğum kişilerin videolarını bırakıyım dedim :D

Herkese iyi akşamlar :muck:

Az önce Zhion'un paylaştığı bir fotoğrafa denk geldim, üzerinde çalıştığım yeni bir şey yazmış. Nasıl bu kadar net? Aklıma direkt bu dayıların yaptığı proje geldi: Twitch

Eki Görüntüle 34948

:ayrac:

Hazır lafı açılmışken başarılı bulduğum kişilerin videolarını bırakıyım dedim :D

girişsem yaparım aslında ama video işleri çok fazla zaman istiyor ben çok daha sabırsızım.

Selam, Yazılım desteği veren danışmanlık firmalarında maaşlar aşağı yukarı ne durumda bilen var mı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Selam, Yazılım desteği veren danışmanlık firmalarında maaşlar aşağı yukarı ne durumda bilen var mı ?
Yazılım desteği derken ? Nasıl bir yazılım? Ne yazılımı? Kimin yazılımı? Kime kaç kişiye vs vs.

Gözlerinin üstünde müthiş bir ağrı , gözlerinde müthiş bir ağrı hisseden varsa ve benim gibi ağrı kesici içtiğinizde bile hafiflemiyorsa "Dexiren" adlı ilacı bir deneyebilirsiniz. Yine tamamen kesmiyor ama büyük oranda hafifletiyor.

Yukarı Alt