|| MÜŞTERİ YORUMLARI ||
@GencScout
Uzun zamandır aradığım yazılım gerçekten alacak arkadaşlara ısrarla tavsiyemdir gerek satıcı ilişkisi, desteği, samimiyeti gerekse yazılımı gerçekten harika önceleri 1 ay denemek için almıştım ancak çok beğendim bana yapacak hiçbirşey bırakmıyor sayfa kendiliğinden yükseliyor :) tekrardan kendisine teşekkür ederiz bu yazılım için en başta çekincem vardı hesap bilgilerimi girsem çalınırmı gibisinden ama sonralarında şifre istemesine gerek yok herşeyimi teslim edebilir hale geldim. Yazılımında yok yok :) tekrardan teşekkür eder iyi forumlar dilerim.[/QUOTE]

@TakipciPanelim
Forumda ve Türkiyede ki bütün İnstagram programlarını en az 2 ay kullanmış biriyim ve her zaman didik didik araştırırım. Hayatımda ilk defa bu kadar memnun kaldım. Programların az çok yaptığı şeyler aynı. Hepsi takipten çıkıyor hepsi unfollow yapıyor. Programlar arası farklı özellikler var mesela. Bu programın DM özelliği benim çok işime yaradı mesela. Hiçbir programda yok. Ayrıca canlı yayın için kullanabilirsiniz. IVR hesaplar için fake webcam videoları olsun, maç yayınları olsun kullanılabilir. Bunlarında dışında arkadaş işini severek yapıyor. İşini severek yaptığı için destek vermekten kaçınmıyor. Gece 3 buçuktu kurulumu gerçekleştirdi. 15 dakika bana programı gösterdi 10 dakikada metin belgesinden sohbet ettik fikir danıştım. (programdan alakasız bir konu) Program stabil ve hızlı çalışıyor. Aynı bilgisayardan bilgisayarınızın performansına bağlı olarak 3+ hesap yönetebiliyorsunuz. Yaklaşık 12 saattir kesintisiz programı kullanıyorum olumsuz bir şeyle karşılaşmadım karşılaşırsam yazarım alacak kişiler yol gösterici olur. Tavsiye ederim

@anilfahri
Takip isteği onaylama denemesi yapması için hesabı bile verdim. Güvenilir ve güler yüzlü hizmet. Teşekkürler Truegram :)

@barisbilge
1 aylık lisans alındı.

Bir kaç günlük deneyimlerimden bahsedecek olursam;
Arkadaş gerçekten ilgili günün her saatinde bir sorun ile karşılaşacak olursanız veya aklınıza takılan bir durumda anında cevap veriyor. Öyle ki sabahın 7'sinde bir sorum oldu ve anında cevapladı.
Arkadaş her türlü geliştirmeye açık ve yazılım ile ilgilenip güncellemelere önem veren birisi. Başarılarının devamını dilerim. :)

@TeknikSite
Ben çok memnun kaldım sevgili hocam ellerine kollarına sağlık. Arkadaş cana yakın ve gerçekten yardımcı olmak için elinden gelen herşeyi yapıyor sonsuz teşekkürler..

@CaSt3 günlük deneme sürümünden sonra 1 aylık lisans alındı program gayet kullanışlı tavsiye ederim arkadaşta gayet ilgili teşekkürler.

https://www.truegram.net/

• Önemli Not •
*Alınan her lisans 1bilgisayar içindir, ayrı bir bilgisayarda da kullanmak isterseniz ek lisans ücreti 50₺ / aylıktır.
* Kullanıma başlanılan lisansın kesinlikle iadesi yapılmamaktadır.

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
Programın amacı, kendimize takipçi kazandırmıyor, aksine belirlediğimiz kişi ya da hashtaglere paylaşım yapanları takip ediyor.
Başka bi extrasını göremedim.
Video indirmek, fotoğraf indirme, paylaşım yapma vb. hepsi ek uygulamalar ile yapılabiliyor.

Programın genel amacı ne?

Başarılı bir Görsel tabanlı programlamaalkis: Yerli mi?

@BURAKSERiT Genel bir amacı yok, keyfi hocam.

@ExcI eyvvallah harbiden %100 yerli diye kalpli tr logosu koymak lazım :lol:

Son düzenleme:
// Bir up:p

Truegram v2.0.3 Güncellemesi.

• [YENİLİK!] URL üzerinden fotoğraf paylaşma / gönderi klonlama eklendi.
• [YENİLİK!] Rakibinizi takip eden kişilerin listesini kaydebilir, daha sonra listeyi tekrar havuza dahil edebilirsiniz.
• [YENİLİK!] Takip isteklerinizi otomatik olarak kabul ettirebilirsiniz.
• [YENİLİK!] Kullanıcı bilgilerini göreceğiniz giriş paneli tasarlandı.
• [YENİLİK!] Simge durumuna(gizli duruma) alma eklendi.
• [YENİLİK!] Lokasyon ve Hastag modülleri tekrar baştan yazıldı. Artık bütün fonksiyonlar stabil olarak çalışmakta.
• [SPAM KORUMASI!] X kişi kadar takip ettikten sonra hesabı X dakika dinlendir metodu çalışır hale getirildi.
• [SPAM KORUMASI!] Rakibinizin Takipçilerini Takip Etme & Hastag & Lokasyon'da takip ederken hesabınız takip sınırlamasına girdiği zaman "[Dinlendirme Zamanı] Profiliniz takip sınırlamasından dolayı 15 dakika boyunca dinlendirilecektir..." log düşüp 15 dakika takibi bekletmeye alma getirildi.
• Bazı arkadaşlarımızın uyarısı üzerine takip edilen bir kişiyi, tekrar takip ediyormuş. Artık takip edilen bir kişiye denk geldiğinde; " X kişini zaten takip ediyorsunuz " olarak loglara düşüyor ve yukarda bulunan istatiklerde bir artış olmuyor.
• Uzun süreli fotoğraf ve video yükleme sistemi geliştirildi. Yüksek çözünürlükte ki videolarınızı, hikaye ve profilinizde paylaşabilirsiniz.
• Lokasyon ve hastagdeki kişilere DM atma özelliği tekrar aktifleştirildi!
• X kişisinden takipçi çekme sayısı yükseltildi. (MAX 10.000 yapıldı.)
• "Havuzu Kaydet" ve "Havuza Yükleme Yap" seçeneği ile her seferinde veri yüklemenize gerek kalmadan, eskisini yükleme yapabilirsiniz. ( Şuan sadece DM prosedüründe kullanıyor yakında lokasyon ve hastag'e eklenecek.
• Lisansı biten kullanıcıların giriş yaptıktan sonra hemen atma problemi düzeltildi.
• Toplu DM metodunda kaç kişiye gönderilmiş ve ne kadar kaldı? bilgisi eklendi. ( Örnek : truegram.exe kişinine DM gönderildi. [Kalan: 3/4] )
• Lokasyon ve hastag aratma 1'den 3e çıkarıldı.
• Programsal bazı problemler giderildi.

Truegram v2.0.5 Güncellemesi
• [YENİLİK!] Cinsiyete özel filtreleme getirildi! (Sadece bayanları takip et / Sadece erkekleri takip et gibi.)

• [YENİLİK!] Otomatik olarak mesaj isteklerini kabul ettirme getirildi!

• [YENİLİK!] Otomatik olarak mesaj kabul ettikten sonra şu mesajla geri dönüş yap seçeneği geldi (3farklı mesajdan 1 tanesini gönderir)

• [Canlı yayın açılırken bir hata oluştu,tekrar denemek ister misiniz?] sorusunda evet tıklandığı zaman tekrar aynı soru geliyordu, düzeltildi.

• Çoklu hesap girişte problem yaşayan arkadaşlar varmış, sorun giderildi.

• Sistemsel problemler giderildi.

• Programı kapatmadan, "Hesaptan Çıkış Yap" butonu eklenmiştir.

• Canlı yayına yorum yapma eklendi.

• Unfollow listesi yenilensinde ki problem giderildi.

• Fotoğraf yükleme yapılırken bir hata oluştu problemi giderildi.

• Lokasyondaki oluşan bug sebebiyle kısa bir süreliğine kapatıldı.

@ArtFlex her konuda tek tabanca:) grafik ve kodlama konusunda projeyi başka insanlara bırakamıyorum... gerçekten işinin ehli olacak ki projeye dahil edicem ama şu ana kadar çok yüksek getirisi olmadı,kazanç yükseldikçe yardımcı olarak ilerde belki düşünürüm.(ha bu arada sadece website free bi templateyi elden geçirmek gerekti)

@ArtFlex her konuda tek tabanca:) grafik ve kodlama konusunda projeyi başka insanlara bırakamıyorum... gerçekten işinin ehli olacak ki projeye dahil edicem ama şu ana kadar çok yüksek getirisi olmadı,kazanç yükseldikçe yardımcı olarak ilerde belki düşünürüm.(ha bu arada sadece website free bi templateyi elden geçirmek gerekti)
Ben işlerden uzaklaştığını düşünmüştüm meğer sen c#'ya vermişsin kendini, arayüz çok başarılı, program yapma kodlama işi başlı başınca sanat zaten
e bize de deneme kullanım süresini almak düşüyor :naber:

İnstagram canlı yayında nasıl masaüstümünü göstereceğiniz hakkında bir rehber video çektim, bu videodan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Takımı
Seçiniz...
İnstagram canlı yayında nasıl masaüstümünü göstereceğiniz hakkında bir rehber video çektim, bu videodan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Şahsen bu mevzuyu çok beğendim, mükemmelmiş.
Emeğine sağlık.

• [YENİLİK!] Yeni DM geldiğinde bildirim olarak göster seçeneği eklendi!
• [YENİLİK!] Sizi 'yeni' takip eden kullanıcılara otomatik DM gönderme eklendi!"
• [YENİLİK!] Son paylaşımı X günden sonraysa takip etme! seçeneği aktif edildi."
• [YENİLİK!] Sağ altta oluşan Truegram iconuna sağ tıkladığınızda hangi hesapla giriş yaptığımızı ve yapılan işlemleri gösterme eklendi."
• [YENİLİK!] Takip isteğine düşen kişileri > listeye çekme özelliği eklendi! (ÖZEL EXE)"
• [YENİLİK!] Manuel unfollow/liste yükleme sistemi getirildi."
• [YENİLİK!] Hastaglere yorum yapma seçeneği 5'e çıkarıldı."
• [YENİLİK!] Albüm paylaşımı yapma aktif edildi."
• [YENİLİK!] Takip işlemlerinde saniye parametreleri tamamen sizlere bırakıldı."
• [YENİLİK!] Gönderiyi beğenenleri ve yorum atanları listeye alıp takip etme aktif edildi!"
• [YENİLİK!] Parametresel mesaj sistemi eklendi. Örnek { KULLANICIADI} olarak mesaj girdiğiniz zaman mesaj veya dm atılacak kişisinin ismi otomatik olarak mesaj içine yazmakta."
• [YENİLİK!] Takipçi listesini çektiğinizde rakibinizin takipçisi yoksa veya profili gizliyse uyarı ekranı eklendi."

• [HATA GİDERME!] Kullanıcı bayan/erkek seçeneği aktifken takipten çıkarma olaylarında düzeltme yapıldı. "
• [HATA GİDERME!] Bazı butonlara tıkladığında veya işlemleri yaptığında loglara düşmeme problemi giderildi.!"
• [HATA GİDERME!] BeyazListe'de fark edilen hata giderilmiştir.!"
• [HATA GİDERME!] Lokasyon ve hastagde dinlendirme sonrası devam etmeme sorunu giderildi!"
• [HATA GİDERME!] Lisans düşme problemleri giderilmiştir."
• [HATA GİDERME!] Artık takipden çıkarma ve takip etme sınırlaması yediği zaman program her 30dakikada 1kez tekrar denemeye çalışıyor."
• [HATA GİDERME!] Fotoğraf paylaşırken oluşan hata giderildi.";

• [YAKINDA!] Paylaşım yaparken otomatik olarak facebook ve twitterda paylaşma dahil edilecek!
• [YAKINDA!] Albüm paylaşımı zaman ayarlanabilir olacak."
• [YAKINDA!] Paylaşılan fotoğraf/albüm/videolara lokasyon ekleme özelliği dahil edilecek!"
• [YAKINDA!] Paylaştığınız geçmiş hikayeleri indirebilme dahil edilecek!"
• [YAKINDA!] Takip ederken size özel filtreleme yapabilme dahil edilecek!"
• [YAKINDA!] Saatler arası otomatik işlem başatilme dahil edilecek!"
• [ÖRNEK] Sabah 08:00 ile 00:00 arası takip, 00:00 ile 07:59'a kadar takipten çıkma işlemi yap!"
• [YAKINDA!] Bütün takip ettiklerimi beyaz listeye ekle seçeneği dahil edilecek!"
• [YAKINDA!] Belirli bir klasörden, belirli saat aralığında otomatik olarak paylaşma dahil edilecek!"
• [YAKINDA!] Belirlediğiniz sayfalar yeni bir gönderi paylaştığında otomatik olarak profilimde paylaş seçeneği dahil edilecek!"

Vaybe satışa çıkalı tam 1yıl olmuş.

Yukarı Alt