Takımı
Fenerbahce
Eu westte oynayan arkadaşlar varsa beraber oynayalım oradaki hesap gümüş V TR'de g1 im Nick
Wonder Cx ekleyin oynayalım.

Takımı
Besiktas
Uzun bir süre ara vermiştim sezon kapanmadan plat yapıp bırakayım hesabı dedim ama oyun ilk gün ki gibi tertemiz kanser etmeye devam ediyor. 3 kere plat serisinden düşüp oradan da altın 2'ye düştüm.Lol oynanmayacak kadar pis bir oyun,seri maçlarında hala seçilmiş olan insanları takımına verip hepsini taşımanı bekliyor.Boş yere yine kısa süreli sinir hastası etti oynamayın bu oyunu :mrgreen:

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Uzun bir süre ara vermiştim sezon kapanmadan plat yapıp bırakayım hesabı dedim ama oyun ilk gün ki gibi tertemiz kanser etmeye devam ediyor. 3 kere plat serisinden düşüp oradan da altın 2'ye düştüm.Lol oynanmayacak kadar pis bir oyun,seri maçlarında hala seçilmiş olan insanları takımına verip hepsini taşımanı bekliyor.Boş yere yine kısa süreli sinir hastası etti oynamayın bu oyunu :mrgreen:
Tm

şu oyunu bir çözemedim whiteangel

Takımı
Galatasaray
Bu yüzden artık sadece ARAM oynayıp keyif almaya bakıyorum.

4 senenin ardından can sıkıntısına geri döndüm oyuna, bayağı bir değişmiş oyun.. Eskiden buradan çok güzel arkadaslıklar olmustu lolde , acaba şimdi oynayan var mı oyunu hala?

Son düzenleme:
Takımı
Besiktas
Arkadaşlar yeni başlayan biri için hangi karakteri öner irsiniz

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
4 senenin ardından can sıkıntısına geri döndüm oyuna, bayağı bir değişmiş oyun.. Eskiden buradan çok güzel arkadaslıklar olmustu beraber sabahladıgımız lol'de acaba şimdi oynayan var mı oyunu hala?
Bu oyun beni sinir hastası ediyor, oynamıyorum uzun süredir :D

Arkadaşlar yeni başlayan biri için hangi karakteri öner irsiniz
Garen
Annie
Master Yi

Yukarı Alt