Yok artık , kafaya gel.
Orijinal alsanız daha iyi olur falan dedilerse fotokopi al gitsin, bende herkes fotokopi almıştı. Zaten hazırlık en gereksiz sınıftır hiç anlamı yok 1.500 kitaba bayılmanın.
Kitabın içinde internet sitesine login olmak için üyelik verince s... yok yok seve seve ödüyorsun :)

@ArtFlex geçmiş olsun :(

@RanstaMonsta Kızlar çok mu fena, niye bekliyorsun o zaman :twisted::twisted:
Sakın verme orjinal kitaba o kadar para. Ankara'da Olgunlar diye yer var , çakma kitap satıyorlar biz hep oradan almıştık. Bazen işte egzersizleri yaparsanız %10 puan verilecek diyorlar, zor kurlarda kalmamak için alabilirsin.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
@ArtFlex geçmiş olsun :(

@RanstaMonsta Kızlar çok mu fena, niye bekliyorsun o zaman :twisted::twisted:
Sakın verme orjinal kitaba o kadar para. Ankara'da Olgunlar diye yer var , çakma kitap satıyorlar biz hep oradan almıştık. Bazen işte egzersizleri yaparsanız %10 puan verilecek diyorlar, zor kurlarda kalmamak için alabilirsin.
İkinci el ve korsan falan toplıycam ben de. Abi şeytansınız ya fjdmkfnfjfn

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Ben PSmart ve P9 lite 2017 kullandım , kameraları çok kötü. Huawei'nin diğer modellerinin kamerası nasıl acaba?
P20 serisini çok övüyolar vallahi ben de kullanmadım hiç fakat denemek lazım bi.

Yav bu gskyi ve gkfc 'ı aynı anda hep kapatan arkadaş kim ya olmadi:
Kendini belli etsin lütfen :D

Halen devam arayışlar. XZ1 'i aldım listeye. HTC U11 nasıl acaba ?
HTC bilmiyorum hocam.

nokia 8 şirokko

Doma$no

Banko maç satan bir eleman ücretsiz maç vermiş. Ankaragücü 3 Antalya 2 skor atalım bakalım 3 lira :D

Üzülüyorum ülkeme hiç bir gazetede, televizyonda doğru düzgün ülkenin halinden bahseden yok. Gelen zamlardan bahseden yok :( Hepsi aptal aptal haberlerle dolu... Hele geçen bi pastanedeydim kanalın birinde doların artışından faydalanmak isteyen hainler.... diye devam ediyordu.

Son düzenleme:
1. halk ayaklanması yakındır

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Üzülüyorum ülkeme hiç bir gazetede, televizyonda doğru düzgün ülkenin halinden bahseden yok. Gelen zamlardan bahseden yok :( Hepsi aptal aptal haberlerle dolu... Hele geçen bi pastanedeydim kanalın birinde doların artışından faydalanmak isteyen hainler.... diye devam ediyordu.
Valla en büyük fırsatçı devlet. Dolar artıyor elektriğe zam , dolar düşüyor elektriğe zam. Dolar 7 liradan 6 liraya düştü yine dün %10 zam geldi.

Yukarı Alt