En iyi dershane?

• Final Dergisi D.

Votes: 2 28,6%
  • Birey D.

Votes: 0 0,0%
  • Berk D.

• Sevinç D.

Votes: 1 14,3%
  • Fen Bilimleri D.

• Fen Bilimleri Merkezi D.

• Uğur D.

• FEM D.

Votes: 4 57,1%

• Total voters
    7

Mopneet

Eklemek istediğiniz dershane isimlerini aşağıda belirtebilirsiniz.
Koçluk yapan bildiğiniz birileri varsa belirtirseniz sevinirim.

Takımı
Seçiniz...
En iyi dershane bana göre butik dershane bro %90 garantisi var gibi birşey ama aralarında bana sorarsan
1-Fen Bilimleri Merkezi
2-Uğur Dershanesi diye sıralarım diğerleri tırt Fdd sadece iyi öğrenciye yöneliktir.
Bu arada fen bilimleri merkezi ile fen bilimleri farklı dershaneler olmaması gerek :P

Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
En iyi dershane bana göre butik dershane bro %90 garantisi var gibi birşey ama aralarında bana sorarsan
Aynen katılıyorum , eğer çalışacaksan iyi bir yere girmek istiyorsan kesinlikle ofis tipi dershaneye gitmen lazım.

Fen bilimleri ile Fem i önermem.

Berk özel iyi diye duymuştum fakat fiyatları ucuktu sanırım biraz.

Butik dershaneler pahali oluyor ama son derece yararlı oluyor. Sonra özel üniye harcıyacagın para yanında hiç birşey:(

Mopneet

Bu mesaj murathep rumuzlu uyeden alinti yapildi
murathep demiş ki:
dershaneler kapanıyor nedir bu arayış ?
Üniversite sınavına önümüzdeki sene gireceğim ve dershaneler bir sonraki sene kapanacak.

Ben Ankara'nın en pahalı dersanelerinden birine gitmiştim; yani daha pahalısını ben duymadım. Yine de özel okula vereceğin paranın çok çok azını veriyorsun.

Ben kendim de butik dersaneye gittim, en iyisi dediler diye gittim. Çok yanılmışım, kimse dersleri tınlamıyordu, zaten dersane iyi, çok para veriyoruz, yaparız edasındaydılar.

Şubede ilk 2'ye, dersane bazında ilk 10'a girmişimdir diyeyim ben sana. Zaten oraya o kadar para verebilicek adam, kafasında özel üniversiteye gitmeyi oturtmuş adamlar oluyor genelde, ya da ilerde ailesinin işini devam ettirecek olanlar vs vs.

Önemli olan sensin, bence kitle dersanesine git, yarışabileceğin çok daha iyi insanlar olsun önünde. Onların yaptıklarını görünce sen de imrenip çalışıyorsun ister istemez.

Mopneet

Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:
Ben Ankara'nın en pahalı dersanelerinden birine gitmiştim; yani daha pahalısını ben duymadım. Yine de özel okula vereceğin paranın çok çok azını veriyorsun.

Ben kendim de butik dersaneye gittim, en iyisi dediler diye gittim. Çok yanılmışım, kimse dersleri tınlamıyordu, zaten dersane iyi, çok para veriyoruz, yaparız edasındaydılar.

Şubede ilk 2'ye, dersane bazında ilk 10'a girmişimdir diyeyim ben sana. Zaten oraya o kadar para verebilicek adam, kafasında özel üniversiteye gitmeyi oturtmuş adamlar oluyor genelde, ya da ilerde ailesinin işini devam ettirecek olanlar vs vs.

Önemli olan sensin, bence kitle dersanesine git, yarışabileceğin çok daha iyi insanlar olsun önünde. Onların yaptıklarını görünce sen de imrenip çalışıyorsun ister istemez.
Aynen böyle düşünüyorum ben de. Zaten butik dershaneye gitmek seçenekler arasında değildi. :)

Şu anda FDD'ye gidiyorum. Öğretmenlerden oldukça memnunum ancak dağıttıkları test kitapları, öğretmenlerin öğrencilerle ilgisi vs. gibi sorunlar var. Öğretmenler yeterli ilgiyi göstermiyor öğrencilere. O yüzden Berk'e geçmeyi düşünüyorum seneye ancak n'apsam bilemedim.

Butik Dershane konusunda Bakırköy'de ki Donanım Dershanesini şiddetle tavsiye ederim. Gidip görmekte fayda var.
Gerek öğretmen öğrenci ilişkileri, gerek ders çalışma imkanı olsun, gerçekten harikalar. 4-5 kişilik sınıflarda ve sınıf dışında da hocalarınd ilgisi üst düzey. Matematikten hiç anlayamayan insanların üstünde de inanılmaz etkilerine şahit oldum.
Sitesini aşağıda belirttim, ziyaret edip detaylı bilgi edinebilirsin.
Sitesi aşağıda, daha detaylı bilgiyi bulabilirsin.
( http://www.donanimdershanesi.com/ )

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Final D.D.'ye gittim ben lise 4'te. Tamam çalışkan bir öğrenci hiç bir zaman olmadım ve yanlış alan tercihim vardı ama dersanenin de ilgisizliği yok değildi. Bundan bahsetmek istiyorum en azından benim gittiğim şubede hal şu şekildeydi: Hatırlamıyorum ne dendiğini ama en iyi sınıfın bi altındaydım. Bi üst sınıfta Galatasaray Kabataş İstanbul gibi liselerden öğrenciler vardı. Gördüm ki onlarla ilgilenmekten bize iki test vermeyi unutuvermişlerdi. Dediğim gibi bu durum gittiğim şubede geçerliydi ama bende kötü izlenim bıraktı ve sonuç olarak ilk girişimde kazanamadım :) Ama mesela Bakırköy FDD'ye giden arkadaşlarım da çok memnundu. B.köy Uğur'u da çok övülmüştü benim zamanımda. 4 sene öncesinden bahsediyorum. Fen alanı mezunuyum ve fenden hazırlanacak olsayım Fen Bilimleri'ne giderdim. Eşit ağırlıkta olsaydım Uğur olurdu tercihim

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Final D.D.'ye gittim ben lise 4'te. Tamam çalışkan bir öğrenci hiç bir zaman olmadım ve yanlış alan tercihim vardı ama dersanenin de ilgisizliği yok değildi. Bundan bahsetmek istiyorum en azından benim gittiğim şubede hal şu şekildeydi: Hatırlamıyorum ne dendiğini ama en iyi sınıfın bi altındaydım. Bi üst sınıfta Galatasaray Kabataş İstanbul gibi liselerden öğrenciler vardı. Gördüm ki onlarla ilgilenmekten bize iki test vermeyi unutuvermişlerdi. Dediğim gibi bu durum gittiğim şubede geçerliydi ama bende kötü izlenim bıraktı ve sonuç olarak ilk girişimde kazanamadım :) Ama mesela Bakırköy FDD'ye giden arkadaşlarım da çok memnundu. B.köy Uğur'u da çok övülmüştü benim zamanımda. 4 sene öncesinden bahsediyorum. Fen alanı mezunuyum ve fenden hazırlanacak olsayım Fen Bilimleri'ne giderdim. Eşit ağırlıkta olsaydım Uğur olurdu tercihim
FDD'nin her şubesinde durum aynı 2 sene Bağcılar FDD gittim lise 3 ve 4 olmak üzere hocalar kendileri söylüyordu en üst sınıftaki öğrencilere extra testler kitaplar verildiğini.Şu an hiç bir yakınıma arkadaşıma FDD'yi tavsiye etmem kardeşimi uğura yazdırdık lise3 sayısal olmasına rağmen ve cok ilgililer gerçekten.Memnun kaldım diyebilirim.Tabi benimde 4 sene oldu üniversite de olalı ne değişmiştir bilemem ama ayrıcalık bitmez FDD'de

Dersane seçimi çok çok önemli bir konu. Çünkü eğer yanlış bir seçim yaparsanız bir yılınız daha heba olabilir. O yüzden yorumlara fazla güvenmeyin, gidin inceleyin konuşun, araştırın, sorun, fiyat alın. Bu işler böyle gider. Fakat bir tavsiye vermeden edemeyeceğim. Murat Eğitim Kurumlarını mutlaka ihmal etmeyin. Özellikle Matematikte Taylan hoca için mutlaka ama mutlaka oraya da uğrayın. Dgs, ales, kpss, hiç fark etmez. emin olun farkını göreceksiniz kendisinin. :D

Yukarı Alt