Takımı
Seçiniz...
Beyler yaklaşık 20 gün önce boş sunucu alıp kendimi geliştirip oyunda istedigim şeyleri kendim eklemeye çalışıp bişeyler yaptım şimdi bu fikrimi faaliyete geçirmek istiyorum fakat nerden alsam kimden sunucu alsam diye kararsızım bütçem çok fazla yok işini iyi yapan bildiğiniz sunucu sağlayanlar varsa yoruma bekliyorum.

Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler.

Server
Takımı
Fenerbahce
Bütçen kısıtlı olmasaydı yardımcı olabilirdim. Kısıtlı bütçen varsa şuan server açmanı tavsiye etmem çünkü az bütçe ile en fazla TR lokasyon makine alabilirsin. Oda işini görmeyecektir.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Bütçen kısıtlı olmasaydı yardımcı olabilirdim. Kısıtlı bütçen varsa şuan server açmanı tavsiye etmem çünkü az bütçe ile en fazla TR lokasyon makine alabilirsin. Oda işini görmeyecektir.
Türkiye lokasyon makine neden iş görmez?

Server
Takımı
Fenerbahce
Bence TR lokasyon makineler ciddi anlamda gelişti, kesinlikle iş görür durumdalar şu an.
Koca natronun 2 haftada 3 sefer patladığı alt yapı sıkıntısı yaşadığı aynı zamanda Radore ve DGN`de hala üzeri paslı router`ların kullanıldığı yerde ben TR altyapısı gelişti ve iş görür diyemiyorum çünkü gözlerimle rezilliklerini görüyorum. 20Gbit bir saldırıda nelerle cebelleştiğimi biliyorum :olucem:

Yukarı Alt