Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Dilerseniz yapar açıktan paylaşırım, özelden paylaşmak doğru gelmiyor. Aslında genel olarak bir serverda kullanılması için "hile" yapıp paylaşmak doğru mu onu da sorgulamak lazım :D
hile değil çalışan insanız . Phbotta bedava değil zaten. Benim aklıma şey geldi. Her gelen mesaja otomatik validate olarak cevap veren bir plugin

Takımı
Galatasaray
hile değil çalışan insanız . Phbotta bedava değil zaten. Benim aklıma şey geldi. Her gelen mesaja otomatik validate olarak cevap veren bir plugin
Ne çalışıyor olmanız ne de phbotun ücretli olması yapılan şeyin hile olmadığı anlamına gelmiyor. Yapılması engellenmek için bir önlem geliştirilmiş ve bu aşılıyor. Belki insanlar uykusundan feragat ederek kervan çekiyor veya uyuduğu için çekemiyor...

Neyse geçelim işin etiklik kısmını, bir phbot hesabı ve trader karakter verebilirse birisi halledeceğim plugin'i.

Ne çalışıyor olmanız ne de phbotun ücretli olması yapılan şeyin hile olmadığı anlamına gelmiyor. Yapılması engellenmek için bir önlem geliştirilmiş ve bu aşılıyor. Belki insanlar uykusundan feragat ederek kervan çekiyor veya uyuduğu için çekemiyor...

Neyse geçelim işin etiklik kısmını, bir phbot hesabı ve trader karakter verebilirse birisi halledeceğim plugin'i.
özele yolluyorum hesaplari

VaLe

.
Seçkin zaten sw yi kapamak için elinden geleni yapıyor . Hayrina el birligiyle pulingsi halledelimde el birligiyle kapansın şu sw sevap işlemiş oluruz :D

basarilan bir sey yok hacım 3 5 satır kod editledim :)
Amacını hala çözemedim senin orda emeğin ypk yaş yere oturmuyorsunda oturanların altına su kaçırıyorsun sadece şuan bi bilgi sahibi olduğunu düşünüyorsun da yaptığın birşeyde yok sadece insanların emeğine yazık ediyorsun

Takımı
Galatasaray
Amacını hala çözemedim senin orda emeğin ypk yaş yere oturmuyorsunda oturanların altına su kaçırıyorsun sadece şuan bi bilgi sahibi olduğunu düşünüyorsun da yaptığın birşeyde yok sadece insanların emeğine yazık ediyorsun
?????????????????

?????????????????
Burda Gerçekten kendin çözdüğünü mü zannediyorsun başkasına çözdürüp burda bilmişlik tasliyorsun :) önce bi kendin yapmayı öğren + o oyunda emek veren insanlar var burda bu tür şeyleri dağıtıp oyundaki bütün denge ve sistem sizin yüzünüzden değişiyor bunu söyleyincede ' Bananeğğğğğ' çocuk çocuk cevaplar :) bari yapabiliyorsan kendin yap ona buna ağız eğip yaptırma :)

Takımı
Galatasaray
3 5 satır editledim dediğim kod bir önceki yazdığım plugin içindi... matematik sorusunu okuma methodunu güncelledim...
Phbot forumunda başka pluginim de var yayınladığım, mbot gibi parti komutları var.

Arkadaşın derdini anlayamadım ben :think: kıskanıyor mudur nedir?

3 5 satır editledim dediğim kod bir önceki yazdığım plugin içindi... matematik sorusunu okuma methodunu güncelledim...
Phbot forumunda başka pluginim de var yayınladığım, mbot gibi parti komutları var.

Arkadaşın derdini anlayamadım ben :think: kıskanıyor mudur nedir?

Seni mi kıskanacam 3 sene önce yazılan plugin var üstünden seneler geçmiş yazılmış ben yaptım diye övünüyor musun sen hala alıntı yapıp duruyorsun kendin yazdığın bişiler varsa burdan paylaşta görelim boş alıntı konularını dile getirme burdan

S.a Kardeşim Bu Soru cvp oalyını nasıl cözücez yorumların hepsini okudum ama inanki 2 gündür oyle cvp lar aradım ki sitelerde kafam basmıyo artık , sw yeni acıldı şuanda heralde bu sistem basit halinde heralde seni yorma diye düşünüyorum kimse o sistemi kullanmadı gm kodları degiştirmedi.. sw acıldıgı gibi yane.. sorular aynı 2x2 kac eder 5+1 toplamı nedir gibisinden sorular Allahına gidim yardımcı ol phbot aldık ücretli kervan cekeriz diye bu soru cvp sistemi cıktı karsımıza...

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt