Selamlaaar
Gece döndüm eve , valla güzel geçti :lolmuch: Ama milyon yapım'ın yaptığı Eskifest'e de gitmiştim , orası daha canlıydı. Selda bağcan efsaneydi , en çok onu sevdim. Onun sayesinde ortam yaptık orada :twisted: Tinder'dan kızla tanıştım , onunla filan takıldık festivalde , dün evine çağırdı , ama bir şey olmadı onuda belirtmek isterim :rolleyes1:
@Bean giderken 5 saatlik yolu 15 saatte gittik :mrgreen::mrgreen:

Edit :
Kuşadası gençlik festivali var , tarihi çok kötü 11-15 temmuz , yoksa buraya da gitme niyetim vardı

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Selamlaaar
Gece döndüm eve , valla güzel geçti :lolmuch: Ama milyon yapım'ın yaptığı Eskifest'e de gitmiştim , orası daha canlıydı. Selda bağcan efsaneydi , en çok onu sevdim. Onun sayesinde ortam yaptık orada :twisted: Tinder'dan kızla tanıştım , onunla filan takıldık festivalde , dün evine çağırdı , ama bir şey olmadı onuda belirtmek isterim :rolleyes1:
@Bean giderken 5 saatlik yolu 15 saatte gittik :mrgreen::mrgreen:

Edit :
Kuşadası gençlik festivali var , tarihi çok kötü 11-15 temmuz , yoksa buraya da gitme niyetim vardı
Tinder'da master yaptın ha :mrgreen:

Iphone'da icloud yerim kalmamaya başladı bende var olan fotoğrafları falan sildim ama hâlâ dolu gözüküyor, icloud.com'dan bakıyorum eski fotoğraflar yerinde duruyor, nasıl hepsini yok edebilirim?

Yukarı Alt