Arkadaşlar sroyu bırakmıştım dün yeniden yeni legend i indirdim uptade ettim start a basıyorum start gittikten sonra hiç bi tepki yok öyle kalıyor HackShield felan çıkmıyor 3 kere kurdum olmadı yeniden indirdim kurdum olmadı sorun nerede acaba daha önceden çok rahat bi şekilde oynuyordum

İşletim sistemi : Windows XP

Not: simdi bazı arkadaşlar sistemin kaldırmıyo olabilir diyceklerde önceden 10 çar rahat açabiliyordum :thumbsup:

Takımı
Besiktas
Hacım ilk olarak silkroad'ın resmi sitesine gir ardından oyunu aç.Yeni gelen legend'da oyun baya bi kasıyor.

Başlat=Çalıştır= 'regedit ' yaz. Karşına gelen sayfadan HKEY_LOCAL_MACHINE=System=Control Settings=Services=EagleNT'e gel sağ tıkla izinler de Everyone'yi kaldır de tamamdır. HackShield Kaldırmaya yarıyordu :) Bir dene bakalım çözülecekmi.

Bu arada üstte HKEY_LOCAL_MACHINE=System=Control Settings=Services=EagleNT bende Control Setting yok Current Control setting var ondada EagleNT diye bi dosya yok :S

Şuan iş yerindeyim burdaki bilgisayardan araştırmıştım. Evdeki bilgisayardan bakar söylerim muhtemelen ondan gelmiyor client. Akşama sorununu çözeriz inşallah.

SeljukEmpire demiş ki:
Şuan iş yerindeyim burdaki bilgisayardan araştırmıştım. Evdeki bilgisayardan bakar söylerim muhtemelen ondan gelmiyor client. Akşama sorununu çözeriz inşallah.
Eyvallah dostum :thumbsup:

Hacım aynı sorun bende de vardı, Win7'yi yüklemiştim ve sorun çözülmüştü.

Başlat>Çalıştır>regedit yaz > HKEY_LOCAL_MACHINE>SYSTEM>CurrentControlSet>Services>EagleNT

Tam adres budur dostum EagleNT dosyasını kaldır tamamdır sorunun :wink1:

+Dejavu+

Bilgiliyim
SeljukEmpire demiş ki:
Başlat>Çalıştır>regedit yaz > HKEY_LOCAL_MACHINE>SYSTEM>CurrentControlSet>Services>EagleNT

Tam adres budur dostum EagleNT dosyasını kaldır tamamdır sorunun :wink1:
+1 Aynen EagleNT engellenirse oyun açılmaz sistemde mutlaka bi güvenlik programı kurulu ve gizlice engellemiş olabilir. :santa:

Yukarı Alt