Notebook'um satın aldığımdan beri hiç temizlik yapmadım, yaklaşık 1.5 sene oluyor ve bu aralar çok ısınmaya başladı, garantisi de devam ediyor kendi başıma notebook'u söküp temizlik yapsam garanti dışı kalma ihtimali varmı ? ayrıca yetklili servislerde detaylı temizlik yapılıyor mu :confused1: Markası Asus

Sadece browser açık iken bu derecede

ısı.PNG

Son düzenleme:
Takımı
Besiktas
Garantisinin bozulacağını düşünüyorum,servise götürmeni öneririm.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Servise gönder bendede asus var bazı vidaları etiketlerin altında garanti dışı bırakırlar. İlerleyen zamanlar için tavsiyem 6-10 ayda bir düzenli olarak fan bakımını yaptır , burada 60-70 tl ye yapıyorlar.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Temizleme diye birsey mi vardı ? Benim 3-4 sene oldu sadece üflüyorum üstten :lolmuch:

@Rewind : Teşekkür ederim bro bilgi için.

@Hurley : Sanırım bulunduğum konumda yetkili servisi yok gibi müşteri hizmetlerine bir danışıcam, dediğin gibi gerçekten de gerekiyor bundan sonra düzenli olarak temizleticem. Teşekkür ederim.

@Bean : Var var gerekiyormuş, üflesem de tam olarak erişmiyor , oyun açınca alev alıcak diye korkmaya başladım :D

Delidoktor

CalypsOo
garanti olayı tamamen hikaye sen 2 sene garanti dışı kalmasın diye termal macun yenileme fan temizleme makine ömrü zaten damage yiyor

benimde asus var. Ben bugüne kadar aldığım bütün masaüstü ve laptopları kendim açıp temizledim hepsinin de bir köşesini kırdım.
Bence sende gördüğün vidaları açıp temizle teknik servise yollama.
Sen açarsan garantisi gider ama onlar anlamayacak şekilde zararsız kapatırsan devam eder.
Teknik servis temizlik yapar bir kağıda sorununu yaz vermeden önce yeter ki.

Yukarı Alt