Bayern Beşiktaş a 5 atabilecek bir takımda. Şu kırmızı olmasaydı en azından keyifli birşey izlerdik...

Beşiktaş'ın bahanesi yok hatası var. Bu aşamaya kimse davet gönderip çağırmadı Beşiktaş'ı.

Son düzenleme:
Takımı
Besiktas
Fabri
Gökhan pepe medel adriano
Tolgay Atiba
Q7 Babel
Talisca
Love

Dakika 60'da Negredo - Love değişikliği, Lens - Q7 değişikliği.

Çıkılması gereken kadro, yapılması gereken değişiklik bana göre buydu, takım olarak da yanlış çıktığımızı düşünüyorum. Onun dışında bu düzeyde bir oyunda ceza sahası çevresinde BAYERN karşısında pas yapmaya çalışıyorsun, neden? Bayern'i çektiğimiz anda üzerimden kaynar sular dökülmüştü ama yine de bu meşin yuvarlak, olur mu olur 1 gol atarız diyorsun. Beraberlik gelir İstanbul'da fişi çekeriz diyorsun. Ama en çok güvendiğin adamlardan biri, takım kaptanı öyle bir hata yapıyor ki daha forması terlememiş dakikada 10 kişi kalıyorsun BAYERN'e karşı. Ulan biz 15 kişi de çıksak o maça, Bayern yine favori. Ne diyeyim seneye inşallah UEFA'ya gideriz de, bari orada başarı kovalarız. Şampiyonlar Ligi bizim ülkemizin takımları için hala en az 3 gömlek büyük.

6-1 kaç eder?

Bayern Beşiktaş a 5 atabilecek bir takımda. Şu kırmızı olmasaydı en azından keyifli birşey izlerdik...
şu kırmızı kartı gördüler de acaba keyifli olan neyi kaçırdık ?

Beşiktaş golleri adam başına yiyor resmen

Son düzenleme:

Doma$no

Bir ikincisi 10 kişiydik şöyle direndik diyenlere kuruldum sanki ben sebep olmuşum 10 kişi kalmalarına. Yemeyeydin? Sanki kına yaktık. Veriler var isabetli pas, şut, orta toplam şut vs. Yazmışbir de bana vatan haini diye :D Ben Avrupa'da Türk takımlarını destekliyorum ama desteklenmesi de bir o kadar saçma yani. Futbolda zayıf ve geri olduğumuzdan dolayı destekliyoruz.

Vida düştü BJK dağıldı (temsili)

Son düzenleme:

Çok kötü olmuş bu şarkıdan sonra.
Gerçi buna şarkı denebileceğini sanmıyorum daha çok mırıldanma olsa gerek

Yukarı Alt