Server
Eris
Nasıl yani görmeden?
Bildiğin aranda tonlarca km mesafe olmasına rağmen seviyorum kanka. Daha elini tutamadım. Saçlarım 17 yaşımda beyazladı misal ondan bir mesaj geliyor ya bana normalde insanların telefonu titrer benim kalbim titriyor kardeşim nasıl bu kadar uzaktan sevebildim bende anlamadım ama sesini duyuyorum bir gülüşünü işitiyorum ya ne kadar derdim var ise yok oluyor gülerken sesi değişiyor misal nefes alıp verişine bile hayranım.

Takımı
Seçiniz...
Bildiğin aranda tonlarca km mesafe olmasına rağmen seviyorum kanka. Daha elini tutamadım. Saçlarım 17 yaşımda beyazladı misal ondan bir mesaj geliyor ya bana normalde insanların telefonu titrer benim kalbim titriyor kardeşim nasıl bu kadar uzaktan sevebildim bende anlamadım ama sesini duyuyorum bir gülüşünü işitiyorum ya ne kadar derdim var ise yok oluyor gülerken sesi değişiyor misal nefes alıp verişine bile hayranım.
İsimlerimiz aynı, aşkta kaderimiz de aynı anasını satayım...
Ben de 6 senedir aynı kızı seviyorum, daha önce sevgilimdi kendi mallığıma ayrıldım bir çok kez.
Bundan 4 sene önce evlendi, evlendiği çocuğu ailesi istemiyordu bu kaçarak evlendi. Sonra annesi babası ayrıldı, İstanbul'da oturuyor.
Adına 2 tane parça yazdım, okudum. Bu parçalar ona gitti, Temmuz ayında insta üzerinden fake hesaptan yazdı. Çocukla boşanma aşamasındaymış, uyuşturucu kullanıyormuş çocuk. Mutlu değilmiş. Bunları bana anlattıkça kendi mallığıma, yaptığım hatalara yanıyorum. Halen daha konuşuyoruz ama sadece konuşuyoruz. Ailem dul birini istemiyor. Bende onunla evlenmezsem başka kimseyle evlenmem diyorum. Yüreğimde o varken başkasıyla evlenipte yalandan sevemem. Bir gün çıkar giderim yanına, yuvam yıkılır, bir de evlendiğim kişinin ahını alırım.
YANIYORUZ LAAAAAAAAAAAAAAAAN. :detective:

@BurakSerit Kadının çocuğu olmadıktan sonra, dul olması sorun değil bana kalırsa. Ama sevgilisi uyuşturucu kullanıyo diyosun , malum ülke manyak kaynıyo çıkıp vurmasın seni.

İsimlerimiz aynı, aşkta kaderimiz de aynı anasını satayım...
Ben de 6 senedir aynı kızı seviyorum, daha önce sevgilimdi kendi mallığıma ayrıldım bir çok kez.
Bundan 4 sene önce evlendi, evlendiği çocuğu ailesi istemiyordu bu kaçarak evlendi. Sonra annesi babası ayrıldı, İstanbul'da oturuyor.
Adına 2 tane parça yazdım, okudum. Bu parçalar ona gitti, Temmuz ayında insta üzerinden fake hesaptan yazdı. Çocukla boşanma aşamasındaymış, uyuşturucu kullanıyormuş çocuk. Mutlu değilmiş. Bunları bana anlattıkça kendi mallığıma, yaptığım hatalara yanıyorum. Halen daha konuşuyoruz ama sadece konuşuyoruz. Ailem dul birini istemiyor. Bende onunla evlenmezsem başka kimseyle evlenmem diyorum. Yüreğimde o varken başkasıyla evlenipte yalandan sevemem. Bir gün çıkar giderim yanına, yuvam yıkılır, bir de evlendiğim kişinin ahını alırım.
YANIYORUZ LAAAAAAAAAAAAAAAAN. :detective:
Yarın bir gün bu son cümlelerin için pişman olup güleceksin.
Hayat çok geniş bir kavram, yavrum daha neler göreceksin böyle kesin konuşma. :muck:

Takımı
Seçiniz...
@BurakSerit Kadının çocuğu olmadıktan sonra, dul olması sorun değil bana kalırsa. Ama sevgilisi uyuşturucu kullanıyo diyosun , malum ülke manyak kaynıyo çıkıp vurmasın seni.
Benim içinde sorun değil fakat aile istemiyorsa yapacak bişey yok. Bende şans yok, gelip vurur anasını satayım :D

Yarın bir gün bu son cümlelerin için pişman olup güleceksin.
Hayat çok geniş bir kavram, yavrum daha neler göreceksin böyle kesin konuşma. :muck:
6 sene önce ayrıldığım zaman aynı cümleleri kendisi bana söylemişti "pişman olacaksın", ben gülüp geçmiştim. Şu an pişmanım.
Belki seneler sonrada senin dediğin olacak kanka ama şu an için geçerli olmuyor bunlar. :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Küçükken babam bilgisayar tamiri ve satışı yapardı. Bizim ev bilgisayarı olmadığı için , bende müşterilerin bilgisayarlarıyla oynardım.
Babam bu duruma tabi uyuz olurdu ve ne zaman görse kaldırırdı , kızardı vs.

Bir gün babamın sattığı bilgisayarlardan biri RAM'i yandığı için geri geldi , bilgisayar yapıldı , babam evde yok, bende yine oynamaya başladım.
Kapı çaldı , dedim babam geliyor hızlı bir şekilde fişi çektim bilgisayarı kapattım, oynamıyormuş gibi gözükeceğim. Kapıyı açtım , elektrikçi gelmiş , babam değil diye bende tekrar fişi taktım bilgisayarı açtım.
Boot ekranını geçmiyor... Bozduğumu anlayınca , kapattım bilgisayarı bıraktım.

Babam geldi , bilgisayarı hiç açmadan paketle hadi götürüyoruz sahibine dedi , büyük bir mutlulukla paketliyordum ki , dur dedi son bir kez daha deneyelim.
Aha dedim , yedik ayvayı , kalp krizi falan derken , neyse uğraşma kaç kere denedik işte dedi ve paketlemeye devam ettik :)
Babam götürdü müşteriye , bıraktı geri geldi. Eve geldiği gibi müşterisi tekrar aradı , kardeşim bu yine aynı hatayı veriyor! diye. Yani yine ram'i yanmış.
Babam diyor , kardeşim o zaman senin ev tesisatında hata var , elektrik tesisatın arızalı onu değiştir öyle kullan bilgisayarı :)

Bilgisayar tekrar geldi , tekrar değiştirdik ram'i sorunsuz çalıştı , müşteri memnun babam kızgın. 4-5 saat güzel bir stres yaşadım ama değdi :lolmuch:

Bir kızı 7 yıldır sevdim görmeden ve dokunmadan hala da seviyorum
Benzer bir takıntım(Ben buna takıntı diyorum çünkü manasız geliyor) oldu . İlk okuldan beri tanıdığım, liseyi aynı okulda okuduğumuz bir kız vardı. Üniversitede 4 sene görmedim, duymadım sonra bir mesaj geldi ve ilkokul tayfası buluşmasından sonra aynı hisler, aynı takıntılar başgöstermişti.
Ben, başkasına yaptığı çok küçük bir hatadan pay biçtim ve soğumaya çalıştım. Bilmiyorum belki kendimi öyle kandırdım ama bir şekilde uzaklaştım. Maalesef ki ilkokul tayfası buluşması planlandığında belki 1 hafta yine sıkıntıya sokuyor beni bazen gitmek bile istemiyorum o yüzden ama yine de başta yazdığım şekilde uzaklaştırıyorum kendimi.
Şimdi diyeceksin ki sen arada görüyormuşsun ben bilmem kaç sene görmedim bile, birşey değişmiyor görsende görmesende liseyle üni arasındaki 4,5 sene bende görmemiştim ^^

Bir şekilde kurtulmanı tavsiye ederim. Olmayacak birşeyin arkasında fiilen hiç birşey yapmadan sadece hayal kurmak, insanı her anlamda çökertiyor Sürekli bir beklentiye giriyorsun, paronayak hale geliyorsun.

Ne biliyim %100 hatasız insan olmaz sen yinede onun kötü yanlarını, karakter olarak hatalarını falan düşün bir şekilde bu takıntıdan kurtulmaya çalış naçizane tavsiye.

(Buna benzer bir hikayeyi kuzenimin arkadaşından da dinlemiştim. Aynı taktikle onuda soğutmayı başarmıştım . Kızlar da yaşayabiliyormuş aynı şeyleri vay ak:D )

Yine hatırlattın amk allahtan finaller bitti...

Server
Eris
Böğrüne öküz oturur, kalkmaz... Anlatılmaz, yaşanır, Allah yaşatmasın...
Yaşatıyor malesef, öyle bir ağırlık çöktü ki üstüme tarifi yok, sen görme 7 sene ellerini bile tutama o da desin ki ben seni istemiyorum bundan daha büyük zulüm var mı abi seven için?
Hayır sıkıntı şurada başka bir kıza ona baktığım gibi ne bakabiliyorum nede ilgi besleyebiliyorum, içim dışım herşeyim o olmuş..
Her lafı dese anlıyorum ama kalbe laf geçmiyor abi bana 'seni istemiyorum' derken ki bile sesi güzel geliyor ben ne yapacağımı şaştım kafayı sıyırmaya ramak kaldı.

Server
Eris
Soğumam aşırı zor, hacı hiç kimseyi yerine koyamıyorum o giderse yerine hangi kız gelirse gelsin (gelemeyecekte) ne onun gibi sevebileceğim nede onun gibi değer verebileceğim. Tek isteğim ALLAH'ın onun bana karşı kalbini ısııtması başka çarem yok.

Olmayacak birşeyin arkasında fiilen hiç birşey yapmadan sadece hayal kurmak, insanı her anlamda çökertiyor Sürekli bir beklentiye giriyorsun, paronayak hale geliyorsun.
Abi %100 katılıyorum. Hayal kurmak ciddi anlamda bitiriyor. O seni düşünmezken bile , sen evde onun hakkında hayaller kuruyorsun.

Umut, beIki de geIecek sayfadadır. Kapatma kitabı.

+Üfff lafa bak summer5:

Son düzenleme:
Benzer bir takıntım(Ben buna takıntı diyorum çünkü manasız geliyor) oldu . İlk okuldan beri tanıdığım, liseyi aynı okulda okuduğumuz bir kız vardı. Üniversitede 4 sene görmedim, duymadım sonra bir mesaj geldi ve ilkokul tayfası buluşmasından sonra aynı hisler, aynı takıntılar başgöstermişti.
Ben, başkasına yaptığı çok küçük bir hatadan pay biçtim ve soğumaya çalıştım. Bilmiyorum belki kendimi öyle kandırdım ama bir şekilde uzaklaştım. Maalesef ki ilkokul tayfası buluşması planlandığında belki 1 hafta yine sıkıntıya sokuyor beni bazen gitmek bile istemiyorum o yüzden ama yine de başta yazdığım şekilde uzaklaştırıyorum kendimi.
Şimdi diyeceksin ki sen arada görüyormuşsun ben bilmem kaç sene görmedim bile, birşey değişmiyor görsende görmesende liseyle üni arasındaki 4,5 sene bende görmemiştim ^^

Bir şekilde kurtulmanı tavsiye ederim. Olmayacak birşeyin arkasında fiilen hiç birşey yapmadan sadece hayal kurmak, insanı her anlamda çökertiyor Sürekli bir beklentiye giriyorsun, paronayak hale geliyorsun.

Ne biliyim %100 hatasız insan olmaz sen yinede onun kötü yanlarını, karakter olarak hatalarını falan düşün bir şekilde bu takıntıdan kurtulmaya çalış naçizane tavsiye.

(Buna benzer bir hikayeyi kuzenimin arkadaşından da dinlemiştim. Aynı taktikle onuda soğutmayı başarmıştım . Kızlar da yaşayabiliyormuş aynı şeyleri vay ak:D )

Bilgisayarcının bilgisayarının olmaması da güzel ironi tabii :D

Yukarı Alt