Öz kardeşim olarak gördüğüm bi arkadaşıma Regal Raptor motor aldık. Yeni motor ehliyeti aldığı ve sürüşlerinde sıkıntısı olduğu için Soma'dan İzmir'e ben getirdim motoru, uzun süreden beri CBR 250 kullanıcısıyım. RG sürdükten sonra racingi satıp benimde bu tarzlara geçesim geldi alacak arkadaşlar olacaksa kesinlikle alsın! 150km yol çok rahattı, titreşim 0 diyebilirim 250lik olmasına rağmen max 140 basabildim (ayrıca bu motorların 5 vites olduğunu yolda öğrendim :mrgreen: )

Beğendiğim özellikler;
• Titreşim yok hatta sıfır.
• Vites geçişleri lak lak lak geçiyor mükemmeldi.
• Bütün 250serilerinde varmı bilmiyorum fakat motoru gazdan çektikten sonra SUSTURUCU olduğu halde egsoz patlama sesleri resmen beni orgazm etti :mrgreen:
• Tasarım fenağğ yolda herkes Harley mi diye sordu :lol:
• Arka frenleri mükemmel! racinglerde ki gibi arka fren yavaşlama için değil resmen motoru durdurmak için yapmışlar. ++

Kış geldi summer4:
Deridir cool2:
Birde Cafex 3'ü 1 arada var onu az önce aldım.

Son düzenleme:
Finale giderken kalemimi unutunca almak durumunda kaldım. En son 2011-2012 de almıştım kalemimi galiba.

Bu uçlu kalemin 20 lira olduğunu öğrenince ben şok ben iptal. Bizim zamanımızda rotringler 6 lira bunlarda 6-7 falandı aq.

Fason sistem işte zamanla aynı özellikteki kalitenin fiyatı artıyor.

Son düzenleme:
Aaaah ah sadnessla1

Son düzenleme:
Öz kardeşim olarak gördüğüm bi arkadaşıma Regal Raptor motor aldık. Yeni motor ehliyeti aldığı ve sürüşlerinde sıkıntısı olduğu için Soma'dan İzmir'e ben getirdim motoru, uzun süreden beri CBR 250 kullanıcısıyım. RG sürdükten sonra racingi satıp benimde bu tarzlara geçesim geldi alacak arkadaşlar olacaksa kesinlikle alsın! 150km yol çok rahattı, titreşim 0 diyebilirim 250lik olmasına rağmen max 140 basabildim (ayrıca bu motorların 5 vites olduğunu yolda öğrendim :mrgreen: )

Beğendiğim özellikler;
• Titreşim yok hatta sıfır.
• Vites geçişleri lak lak lak geçiyor mükemmeldi.
• Bütün 250serilerinde varmı bilmiyorum fakat motoru gazdan çektikten sonra SUSTURUCU olduğu halde egsoz patlama sesleri resmen beni orgazm etti :mrgreen:
• Tasarım fenağğ yolda herkes Harley mi diye sordu :lol:
• Arka frenleri mükemmel! racinglerde ki gibi arka fren yavaşlama için değil resmen motoru durdurmak için yapmışlar. ++

Titreşimi nasıl yaşamadın bilmiyorum ama ilerde yaşarsın 1
Motor küçük kavşaklardan dönemiyor o beni deli etti.

@Brahim knk biraz araştırdık Regal R. 2013 ve + serilerinde titreşimi ve bi olayını çözmüşler ama dediğin gibi küçük kavşaklardan dönerken çok sıkıntılı, normal kullanırken bile dönerken araba gibi dönmen gerekiyor. Manisa-Sabuncubeylinde hızım 15-20idi.

Yukarı Alt