Takımı
Galatasaray
unutma sende burdaydın bir aralar nerden geldim değil nereye gittiğiniii düşünnnn :D
isro'da sadece noobluk dönemimi geçirdim 40lvla kadar megalopalarda falan kastım ve gördüğüm max level da 45 falandı. 1 senede o da. Ecsroya başlayana kadar bot diye bir şey kullanmadım...
Ama o zamanlar mazoşistlik değildi inanılmaz eğleniyordum. Eğlence bitti ben gittim mazoşistliğe gerek yok :D

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
isro'da sadece noobluk dönemimi geçirdim 40lvla kadar megalopalarda falan kastım ve gördüğüm max level da 45 falandı. 1 senede o da. Ecsroya başlayana kadar bot diye bir şey kullanmadım...
Ama o zamanlar mazoşistlik değildi inanılmaz eğleniyordum. Eğlence bitti ben gittim mazoşistliğe gerek yok :D
alalım arkadaşı dışarı git başka topiclere hadi hadi :D :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Isro eziyetinden sonra Ecsro ilaç gibi gelmişti hele vipe tek tıkla girdiğimde silkroada mı giriyorum diye kendimi sorgulamıştım :D

Yukarı Alt