Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok büyük bir fark bu yalnız normal değil, o zaman diğer borsalardan alip cex.io'ya aktaralım? :D
Girebilirsin , cex.io piyasası genelde marketin hep üstünde , ama fee oranları da yine üst düzey. Bu işi yapan var biliyorsundur zaten , x borsadan alıp y borsasından satıp kar ediyorlar.

Takımı
Seçiniz...
Ya abi bende giricem bu işe, en iyi site hangisi?
Alım-satım-ücret yatırımı olarak?
Vallaha asgari ücret ile geçinilmez, hayallerim var benim parayı vurmak lazım.
Coinler daha fazla yürümeden almalıyım.
Önerileriniz hangi site yada sitelerdir?

yakında paraları kaldırıp ufak ufak altınla ödenecek maaşlar sikke gibi. Kağıt para önemi yitiriyor. tablo bunu gösteriyor değerli taşları stoklayın

Takımı
Galatasaray
Girebilirsin , cex.io piyasası genelde marketin hep üstünde , ama fee oranları da yine üst düzey. Bu işi yapan var biliyorsundur zaten , x borsadan alıp y borsasından satıp kar ediyorlar.
Şu an ripple binance'de yaklaşık 0.9$, cex.io'da 1.5$. İsterse %25 komisyon alsın yine kâr edilir 8O bunda bir iş var bu kadar kolay olamaz :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şu an ripple binance'de yaklaşık 0.9$, cex.io'da 1.5$. İsterse %25 komisyon alsın yine kâr edilir 8O bunda bir iş var bu kadar kolay olamaz :think:
Cex.io çok sağlam bir yer , ben girdim çıktım , pek sorun yaşamadım.
Kripto parayla girmekte sadece biraz sorun yaşayabilirsin.

Takımı
Galatasaray
Parayı nereye çektin karta mı? Şu an yoğunluktan ötürü 60 günü bulabilir diyor karta çekim işlemleri... Bir de 20 tane belge vermeye uyuz oluyorum, yok pasaportla selfie, arkalı önlü kimlik, adresli fatura falan. Üzerime eve gelen bir fatura da yok ki hepsi mail ile geliyor onu da kabul etmiyorlar. Bankaya gidip hesap dökümü çıkartmak lazım..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Parayı nereye çektin karta mı? Şu an yoğunluktan ötürü 60 günü bulabilir diyor karta çekim işlemleri... Bir de 20 tane belge vermeye uyuz oluyorum, yok pasaportla selfie, arkalı önlü kimlik, adresli fatura falan. Üzerime eve gelen bir fatura da yok ki hepsi mail ile geliyor onu da kabul etmiyorlar. Bankaya gidip hesap dökümü çıkartmak lazım..
Belge olayı uyuz maalesef , bende fatura konusunda sıkıntı çektim...
Parayı karta çektim , kart onaylandığında saniyesinde geliyor.
Yatırma işlemlerini hep garanti kartımdan yaptım , sıkıntı çıkmadı. Çekim istedim aynı karta , kartınız reddedildi dediler. Biraz uyuz oldum ama sonrasında enpara kartına sorunsuz gönderdiler.

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
cex.io belgelerini bugün yolladım ama ripple 0.8 olmuş diğer borsalarla eşitlenmiş neredeyse. Böyle şeyleri yakalamak lazım :(

Takımı
Besiktas
Önceki mesajları okumadım fakat, ofiste İtalyan bi arkadaşım gözümün önünde tam $52.000 kazandı bu işten.

:coffee:

Son düzenleme:
1101 tl bazında btc aldım bakalalım 1 hafta ve 1 ay sonraki kazancımı sizlerle paylaşıcam :)

Yukarı Alt