Takımı
Seçiniz...
Bu konumuzun içeriğindeki yorumlarda "Bin bilsende bir bilene sor" deyiminin canlı örneğini görüyoruz.
Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür eder, bir dahaki seferee neyse sorun çözülmüş konuyu kitleyin aksjdhjkasd

Beyler Marasclee arkadaşın yaşadığı aynı problemi yaşıyorum. İkişer ikişer denetip oyuna girdiriyorum birkaç zaman çok güzel gidiyor. Sonra 1 char DC oluyor ve connection terminated “0” hatası veriyor. Bir char dc olduğunda modem kapatıp açmak zorunda kalıyorum. 9 char bir gidiyor. Yardım lütfen

hep bu sorunu cözülüp sorunu nasil cözümlendigini yazmıyanlara uyuz oluyorum dunyada bu sorun tek sende var sanki....cöümüyazsan ölürmüydün ..tipik bebe vakası...sorunun u cözen arkadslar yazsa insanlarda faydalansa daha guzel olmazmi...cok garipsiniz.

hep bu sorunu cözülüp sorunu nasil cözümlendigini yazmıyanlara uyuz oluyorum dunyada bu sorun tek sende var sanki....cöümüyazsan ölürmüydün ..tipik bebe vakası...sorunun u cözen arkadslar yazsa insanlarda faydalansa daha guzel olmazmi...cok garipsiniz.
Tipik bebe vakası? Problemin çözümüne ihtiyacınız olduğu için siz de bu duyarı kastınız, bence yaklaşımlarınız daha düzgün olmalı.

Yukarıda arkadaş sorunum çözüldü demiş fakat yazmamış anlamamak zor değil, moderatör arkadaş görsel paylaşmış aradığın yer burası diye fakat sorun yaşayan şahıs genel teşekkür cümleleri kullanmayıp konuşmadaymış gibi cevap vermiş yani resimde işaretlenen kısım dolayısı ile arkadaş o problemi yaşıyormuş.
1. Sayfaya da göz attım orada da çözüm olan mesajlar var.

evet yanlıs yaklasmıs olabilirim ama sorunumu 3 cu haftasindayım ve cozumlenemedi ne yaptıysam olmadi tum formlarin icinde yuzdum gunlerdir denemedigim hic bisey kalmadi 3 formatt ve masralarda cabasi..ve tum formlarin yuzde 90 nında bu var cözdüm sorunumu yada özelden yazdım tamam oldu tesekürler gibi. formda yeni baslık altinda sorunmu dile getirdim ..uzuncada yazdım ...mac ip adreslerimi degiştirdim 3 kez format attirdim benim hic bir charim girmiyor . sıra bana geliyor client doluyor yada dolarken disconnect veriyor..hertürlü aklınıza ne geliyorsa denedim yeni client defalarca indi.yeni botlar defelarca indi kuruldu 3 format atildi pc ye ve garip olan sudurki...arkadasimdan preimum charini aldim o giriyor benim charlrdaa arkadslardan giriyor ...bu nasil biseydirki ...premiumlu char benden acilirken arkadsimin chari...benimkiler 3 haftadir oyuna giremedi bir kez sadece biri girdi oda ilk teleportta dc verdi sona oda girmedi hic ilk gunlerdeydi daha girdiginde onun uzerindende yaklasik 2.5 hafta gecti..ban deseniz ban degil sistem hatasi deseniz preiumumlu chr neden sorunsuz giriyor.. aklım almıyor beynim durdu iyice htalı konusmam icinde kusurabakmayın artik birakcam oyunu baska caresi kalmadi.

pc ile alakasız ise başka karekter ile bağlanıyorsa sorun zaten karekterlerin banlanması ile alakalı oluyor dolayısı ile problem tamamen JCPlanet tarafına ait, mail atmanı sorununu dile getirmeni temenni ederim.

@ertanisin

Yukarı Alt