SERVER PALMYRA
2 bard(int) 1 wizard(int) 1 cleric(int) 1 nüker(int recovery) 115 lvl üstleri . Bankalarda pick pet, berserk potion, stone, res scrool ve bazı itemler mevcut. 05063646691 telefon numaram. ciddi alıcılar arayabilir.

Attackerler 80 bufferler premium lu 60TL pazarlık herzaman var.

Attack KilJaiden Wizard - Kianee Nuker/Reco
Buffer İllidian ve GromHell Bard - Sargeras Cleric,
tüm carlar INT, itemler FB SP leri PickPet leri, Reset scroolları zerk scroolları var kasalarında. itemleri 12D magic Rare Legend karışık.

Güncelleme: SERVER DEĞİŞİKLİĞİ SIRASINDA KASAYI YENİ TARAFA TAŞIMADIĞIM İÇİN SCROOLLARIN ÇOĞU VE İTEMLER SİLİNDİ. BU YÜZDEN FİYATI DÜŞÜRDÜM. 1ER ADET PREMİUM ÇANTALARINDA DURUYOR.

Dosyalar

Son düzenleme:
Maqteridon Thrall Nickous Satılmıştır. Fiyatlar güncel

fiyatlar hala aynı mı ve kalan charlar hangisidir ?
Attackerler 150 bufferler premium lu 130 TL pazarlık herzaman var.

Attack KilJaiden Wizard , Kianee Nuker/Reco
Buffer İllidian ve GromHell Bard, Sargeras Cleric,
tüm carlar INT, itemler FB SP leri PickPet leri, Reset scroolları zerk scroolları var kasalarında. itemleri 12D magic Rare Legend karışık.

Elimde bunlar kaldı. Fiyat arttırma sebebim, botlar serbest olduğu için. Ucuza alanlar botların banlandıgı zamanlar aldı, 1 ay sonra botları serbest bıraktılar, şans işte.

1 attacker 1 buffer alacam fiyatta güzellik yaparsan ciddi alıcıyım ama bu dediğin fiyattan alamam bütçemi aşar, ilk alanlar ile şimdikiyle çok fark var , bu artış sebebini bot olmaması lazım benim düşüncem.

1 attacker 1 buffer alacam fiyatta güzellik yaparsan ciddi alıcıyım ama bu dediğin fiyattan alamam bütçemi aşar, ilk alanlar ile şimdikiyle çok fark var , bu artış sebebini bot olmaması lazım benim düşüncem.
alıcagın karakterleri yaz fiyatınıda yaz o zaman konusalim

Kiljaiden ile kiane ikisini düşünüyorum bufferdan vazgeçtim iki char dikkatimi çekti , eski fiyattan verebilirsen konuşalım kardeşim öbür türlü beni aşar

teşekkürler kardeşim kendince haklısındır muhakkak lafim yok iyi satışlar..
5 inide al 400 e veriyim eski fiyatında altına. Maksat bitsin çünkü ugrasamıyorum vaktim yok carlarla. Diğer türlü sen attack ları alıcaksın bende kalıcak bard cleric. Ee ben bard clerigi tek başına satamam ki. Yine amacıma ulaşamıyorum.

5 inide al 400 e veriyim eski fiyatında altına. Maksat bitsin çünkü ugrasamıyorum vaktim yok carlarla. Diğer türlü sen attack ları alıcaksın bende kalıcak bard cleric. Ee ben bard clerigi tek başına satamam ki. Yine amacıma ulaşamıyorum.
4 ünde 1 er premium var carların. itemleri war sp leri war gold war kasaları pickpet scroollarla dolu itemlerle dolu. çarları silsem bukadar içim gitmez. ben kastım ben sildim derim.

emeğine hiçbirşey demiyorum doğrudur ama benim bütçemi aşıyor senin dediğin kadarına çıkmam mümkün değil , charlarin hepsini gördüm tek tek baktım öbürlerinede bi yandanda kendi cebimi düşünmek zorundayım..

Yani kısacası uğraş diyorsun kardeş bana , ben orta bi yol bulmaya çalışıyorum bufflari alirsam ne anlamı kaldi 1 buff 1 attacker alıyorum işte
O zaman sıfırdan kas kardeş, bota vericegin para ve zamanı da düşün. Çarın ederi bu. İtemsiz satanlarda var aynı fiyata, premiumsuz, scroolsuz zerksiz ressiz. Karar senin. Ne yârdan ne serden geçerim diyorsan olmaz o iş.

Yukarı Alt