Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Seçiniz...
@BurakSerit halka sorsa suç sormasa suç demişsiniz. Madem bi soru soruluyor madem bir oylama yapılacak bu oylamanın cevabında seçeneklerden birini seçtiğinde bunlar terörist diye ayrıştırmak, evet ile hayır diyeni birbirine düşman etmek ne kadar doğru?

Takımı
Galatasaray
MİLYONLARCA EVET!!!
Bir olduk birlik olduk,
Ayrılmayız biz,
Bir vatanda harman olduk,
Kardeş olduk biz,

80 milyon tek bir yürek
Türkiye'yiz biz,
Dirilişe evet,
Yükselişe evet

Vatan için millet için
Milyonlarca evet,
Sevdamızdan vazgeçmeyiz,
Baş koymuşuz biz,
Hep birlikte Türkiye'yiz, tek milletiz biz.
Konuyu neden propaganda haline dönüştürüyorsun ? Düşüncelerini belirtmen yeterli bence diğerleri katılıp katılmaması onlara kalmış ama " EVET " klipleri de paylaşmak gereksiz yani .

Konuyu neden propaganda haline dönüştürüyorsun ? Düşüncelerini belirtmen yeterli bence diğerleri katılıp katılmaması onlara kalmış ama " EVET " klipleri de paylaşmak gereksiz yani .
Zihniyet bozuk yapacak bir şey yok.. Adam konunun başında yalvarıyor nolur burada başlık açmayın tepkinizi sandıkta gösterin diye, biliyor ki burada konuşulsa haksız çıkacaklar. Sonra gelip klip falan paylaşıyorlar işte

AmIMad

Bakalım be.
sandıkdan istediklerinizin çıkmıyacagı için burda ileri geri konuşması kolay oluyor tabi 15 senedir adamlar kazanıyor başarılarını hazmedemiyen bi kitle zavallılıktan öteye geçemiyor :)

Son düzenleme:

Mopneet

Birçok insan tanıyorum AKP'ye oy veren, "Evet" diyecek; biliyorlar içten içe bir şeyleri yanlış yaptıklarını da susuyorlar konusu açılınca. En azından biraz farkındalar diyorum, sakinleşiyorum. Burada ise ağzı olan konuşuyor, dolu, boş fark etmeksizin. Daha, doğduğu, "Gerekirse canımı veririm." dediği ülkesinin dilini konuşmaktan aciz bir sürü insan. Ne nerede "de, da" ayıracağını biliyor, ne ünsüz yumuşamasını.
Gönlüm istiyor ki gittiği yere kadar gitsin de yaptığınız hataların sonuçlarını somut bir şekilde görün ama, başından beri bu gidişatın durması için çaba sarf eden aklı başında fakat gariban kesime üzülüyorum.

Biz sizin düşmanınız değiliz fakat her ne kadar yediremeseniz de sizden eğitimli ve şanslı doğmuş bireyleriz. Söylediklerimize 5 dk kulak verseniz, nerede yanlış yaptığınızı anlamanız zor değil. Umarım o günler de gelecek.

AmIMad

Bakalım be.
Burada resmi bir işimi yapıyoruz be kardeşim noktala gibisinden yapayım size gereksiz yere size bide ünlem düzeltmesi yaptığımda işinize geldiği gibi konuşuyorsunuz Hayır bide ülkesini sevmediğini söyleyen bir kişinin hayır kampanyası yapması manidar Zaten bu arkadaşımız ülkeyi terk edip gidicek be Allah'ın izni ile bir gitse'de kurtulsak Hayatınız boş size laf anlatmaya gerek yok kendimi size yazı yazmakla boşuna oyalıyorum seçimde görüşelim beyler sandık her bir şeyi gösterecektir

Takımı
Galatasaray
Acaba gerçekten " EVET " in ne anlama geldiğinı bilerek mi oyunuzu o yönde kullanacaksınız yoksa RTE'ye taptığınız için mi? Ki ben 2. seçeneğin yüksek olasılık olduğunu düşünüyorum. Çoğunluk o yönde geri kalan azınlık ise anca kendini kandırıp öyle inandırır ...

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Ezilenlerin gür sesidir O !
Suskun Dünya'nın gür sesidir O !

Göründüğü gibi olan
Gücünü milletten alan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN !

RECEP TAYYİP ERDOĞAN !

Halkın adamı
Hakkın aşığı
O Milyonların umut ışığı

Mazlumlara sırdaş olan
Gariplere yoldaş olan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN !

RECEP TAYYİP ERDOĞAN !

Oldu her zaman sözünün eri
Çıktığı yoldan dönmedi geri

Kararlıdır davasında
Anaların duasında
RECEP TAYYİP ERDOĞAN !

RECEP TAYYİP ERDOĞAN !

Sözü dosdoğru yoktur hiyası
Zalimlerin korkulu rüyası

İnandığı yolda gider
Yıllardır beklenen lider
RECEP TAYYİP ERDOĞAN !!!

Takımı
Galatasaray
sandıkdan istediklerinizin çıkmıyacagı için burda ileri geri konuşması kolay oluyor tabi 15 senedir adamlar kazanıyor başarılarını hazmedemiyen bi kitle zavallılıktan öteye geçemiyor :)
15 senedir neden kazandıkları ortada sen de onlardan birisin açıkça.

Sanki 15 senedir ülke almış başını yürümüş avrupada saygın hale gelmiş ekonomi yükselmiş demokrasi yerine getirilmiş de biz beğenmemişiz :mrgreen:

Doma$no

Yav şeyh saidi savunan adamlarla tartışmaya giriyorsunuz.Şehide kelle diyen adamla tartışmaya giriyorsunuz haybeye cevap alıntı yapmayın şunlara.Sanki ben dedim bunları.Ben Orospu evladı öcalana sayın demedim. Sen bunları söyleyenin tarafındaysan sizin bunları gözleriniz görmüyorsa ya pkklısınız.Ya ermeni yada Kurtuluş Savaşında denize döktüklerimizin torunlarısınız.

AmIMad

Bakalım be.
Yav şeyh saidi savunan adamlarla tartışmaya giriyorsunuz.Şehide kelle diyen adamla tartışmaya giriyorsunuz haybeye cevap alıntı yapmayın şunlara.Sanki ben dedim bunları.Ben Orospu evladı öcalana sayın demedim. Sen bunları söyleyenin tarafındaysan sizin bunları gözleriniz görmüyorsa ya pkklısınız.Ya ermeni yada Kurtuluş Savaşında denize döktüklerimizin torunlarısınız.
Hendekçilere arkadaşlar diyen Avrupada anlayan kadro siz degilmisiniz Siz sözde milliyetçilik yapın bakalım kendi milletine küfür eden zihniyet'ten bu beklenir Ermeni tohumu seni

Doma$no

Yok degilim ben evde dersimi calisiyordum vergimi veriyordum vergimle kariya giden suriyelilerin adam bicaklayan suriyelilerin haberlerini izliyordum nutugun dagitilmasini yasaklayan akoclara bakiyordum haberlerde bunlari savunan idiotlara utanmadan usenmeden laf anlatmaya calisiyorum

Doma$no

Sen arapsin ki benim milletim 1turku oldurmek 70 gavuru oldurmekten iyidir diyen ayaklanma cikartan orospu evladi seyh saidi savunan akoclarla ayni degil ya siz neyi savundugunuzuda bilmiyorsunuz

Doma$no

Benim milletim bir asker sehit oldugu icin menemeni yakin diyen bir baskomutanim milleti senin milletin askerlik yan gelip yatma yeri degil diyenin milleti sehide kelle diyenin milleti ne oldugu belirsiz arap midir musevi midir nedir

Şimdi şu konuda parti propagandası yapanların mesjlarını silip hesaplarını banlamıyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Türkiye'de siyasi bir tartışma yapmanın hele gaza gelmenin hiç bir mantığı yok. Bu zamana kadar çok haklısın , harbiden böyle yaptılar o yüzden x partiye oy vereceğim artık diyeni görmedim , göreceğimi de zannetmem.
Bu referandum partinin en zor sınavı , bunu başarıyla geçerlerse artık solcu tarafının oturup düşünmek yerine partiyi kapatıp çıkması gerekiyor. CHP'nin bitip yeni bir oluşumun başlatılması gerekiyor.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt