Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Silkroad Online'dan herkese merhaba,

Serverların yoğunluk ayarlamaları için daha önce yaptığımız gibi serverları birleştiriyoruz.

Server birleşim zamanı : 21 Mart 2017

Hangi serverlar birleşiyor ve isimleri ne oluyor ?

Artemis + Dionysus
Yeni isim : Bellona

Athena + Chronos
Yeni isim : Ceres

Hades+Selene
Yeni isim : Feronia

Nemesis + Hermes
Yeni isim : Flora

Oceanus + Themis
Yeni isim : Minerva

Birleştirme hakkında bilmeniz gerekenler

1-) Karakterler

Birleştirme sırasında eğer aynı isime sahip iki karakter bulunursa birisinin adı değişecek.
Neye göre değişecek ? Karakter Level >> EXP ve oyundan son çıkış yaptığı tarihe bağlı olarak.

2-) Karakter Slot

Bir hesapta transfer edilecek karakter sayısı en fazla 20 olacak. Bu 20 karakter 3 ay boyunca tutulacak , 3 ayın sonunda en iyi 4 karakteriniz kalacak , diğerleri silinecek.
Neye göre silinecek ? Karakter Level >> EXP ve oyundan son çıkış yaptığı tarihe bağlı olarak.
Bu yüzden bir karışıklık olmaması nedeniyle kullanmadığınız ihtiyacınızın olmadığı karakterleri silin. Atıyorum yüksek level bir karakteriniz var ama onu kullanmıyorsanız bunu kesinlikle silin , kullandığınız karakterler gitmesin.

3-) Guild

Guild birleşimi yapılırken aynı isimde olan diğer guildin isim değişimi yapması gerekecektir.
Neye göre değişecek ? Guild level , guild puan ve kuruluş tarihine göre avantajlı olan guild isimini elinde tutacak.
Guild ve Union amblemleri tamamen silinecek.

4-) Job

Farklı meslekleriniz varsa en iyi olduğunuz meslek kalacak diğerleri atılacak.
(Job güncellemesinden sonra hiç girmeyen karakterler için yazılmış diye yorumluyorum.)

5-) Job İsimleri

Meslek isimleri istisnasız bir şekilde silinecek , servera girip tekrardan isim almanız gerekiyor.

6-) Akademi

Akademi bilgileriniz tutulacak ama haliyle yeni gelen serverlarda ki karakterlerde bu listeye dahil olacağı için liste yenilenecek.

7-) FTW Bilgileri - Kale Sahibi

Son FTW 12 Martta yapılacak. Kazanan guild 13 mart ve 20 Mart arasında vergileri toplayacak lakin server birleşiminden sonra kalenin sahibi guild kaleyi korumayacak. Kale sahibi sıfırlanacak ve herkes kaleye saldıracak.

8-) Pet isimleri

Pet isimleri tamamen silinecek , tekrardan almanız gerekecek.

9-) Mesajlaşma - Arkadaş

Arkadaş listeniz yeni serverda da duracak , yalnız mesajlarınız silinecek ve chat ayarlarınız silinecek.
Mesaj blok , party isteği blok , arkadaş isteği blok gibi ayarlarınız tamamen sıfırlanacak.

10-) Kasa

Server birleşiminden sonra karşınıza iki kasa çıkacak. Birisi eski kasanız birisi yeni kasanız. Eski kasada gerekli olan her şeyi yeni kasaya geçirmeniz gerekiyor çünkü 3 ay sonra eski kasa silinecek ve içinde ki eşyalarınız da bununla beraber gidecek.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Bu kadar az serverin kalması üzücü. Nerden nereye :rolleyes1:

VaLe

.
Bu kadar az serverin kalması üzücü. Nerden nereye :rolleyes1:
Aksine bence mutluluk verici son 3 aydır işgal ettiğimiz kaleye rakip gelmiyor en azından denize düşen yılana sarılır misali rakiplerimiz yeni sw den gelenlere union olurlar belki XD

Takımı
Galatasaray
Aksine bence mutluluk verici son 3 aydır işgal ettiğimiz kaleye rakip gelmiyor en azından denize düşen yılana sarılır misali rakiplerimiz yeni sw den gelenlere union olurlar belki XD
Uzun zamandır isro oynamıyordum demek ki durum o kadar vahim hale gelmiş. Birleştirmeden belli bir süre sonra aynı durum tekrar yaşanır gibime geliyor yani son çırpınışlar.

Takımı
Galatasaray
5 server mı kalacak koca oyunda :((((

VaLe

.
Uzun zamandır isro oynamıyordum demek ki durum o kadar vahim hale gelmiş. Birleştirmeden belli bir süre sonra aynı durum tekrar yaşanır gibime geliyor yani son çırpınışlar.
Aynı düşünüyorum bende . Zaten birleşme den 4-5 ay sonra bırakıcam private oynayinca silkroaddan sogudum

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Sunucular birleşti yeni halleri spoiler içerisindedir.
Sunucuların anlık online sayısını, global ve kesilen uniqueleri buradan görebilirsiniz: M3 Stats
17434561_10210161704693052_3290188338991898222_o.jpg
17435966_10210161705733078_4985040955845411418_o.jpg

Beyler benim karakterim yok olmuş napabilirim Silkroad sitesinden giriş yapınca nickim var ama oyuna girince karakter yok hiç yani haksızlık bu

Takımı
Seçiniz...
Yemin ederim üzüldüm.
Oasis, Persia, Greece ve daha niceleri. Onca server arasından koca oyunun düştüğü 5 server.
Büyük bir çınarın bitişi, hergün az az eriyişi.
Gençliğimin en güzel oyunu, vay be ne hallere gelmiş.

Arkadaşlar bence bu Joymax'in yeni şirket politikası,5 servere düşürdüler şu an ve JC Planet yeni bir server açtı.Yakın zamanda bir kaç server daha gelir diye düşünüyorum Avrupada,eski serverlerdeki playerları bıktırıp yeni servere yönelticekler diye düşünüyorum

Takımı
Seçiniz...
Hepsini kapatsınlar, herşeyi silsinler eski sistem,eski serverlar, 60 captan açıp başlatsınlar, şu oyun o zaman yeniden dirilmezse adımı değiştirir Mülayim yaparım.

Takımı
Galatasaray
Bot engellemesinden sonra online oyuncu sayısındaki son durum .

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Çok iyi oldu çok güzel oldu görevlerden gelen exp oranlarını biraz arttırdı mı yavaş yavaş olur bu iş :)

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Silkroad Online gereksiz güncellemeleri ve olmayacak ani kararları ile oyuncuları dağıttı. Artık zor ayağa kalkar gibime geliyor. Her zaman şunu söylerim, her şey eskiden güzeldi artık tadı kalmadı.

Yukarı Alt